Daha Fazla

Aygaz tüp fiyatları 2022 yılında ne kadar? Tüpler her mutfak içinde olmazsa olmaz denilen eşyalar arasındadır. Sık sık kullanıldığı için kısa sürede bitebilir. Bu nedenle zamanla yenisini almak gerekir.

Fiyatlar her sene değişkenlik gösterir. Bunları inceleyerek,  ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  Bundan sonra iletişim hattı üzerinden destek kurarak, adresinize getirilmesini talep edebilirsiniz.

Aygaz Tüp Fiyatları Ne Kadar?

Tüplerin fiyatı boyutlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Aygaz tüp fiyatları 2022 bu nedenle dikkatli ve ayrıntılı bir şekilde incelenmelidir. Aşağıda yer alan tablo buna dair olarak değerlendirilebilir;

TüpFiyat
Aygaz Maksi Tombul329 TL
Aygaz Maksi Uzun339 TL
Aygaz Mini Gaz Bedeli79,50 TL
Aygaz Mini Depozito Bedeli120 TL
Maksi Karavan Tüpü 12 KG329 TL
Mini Tekne Tüpü 2 KG62,50 TL
Gri Küçük Tüp 2 KG65 TL
Gri Ev Tüpü 12 KG353 TL
Forklift Tüpü 16 KG467 TL
Forklift Tüpü 24 KG617 TL
Ticari Tüp 24 KG637 TL
Sanayi Tüpü 45 KG1276 TL
Propan Tüpü 45 KG1257 TL

Aygaz tüp fiyatları 2022 bu şekildedir. https://www.aygaz.com.tr/tupgaz/fiyatlar adresine girerek kendiniz de ayrıntılı olarak incelenebilir.

Aygaz Tüp Nasıl Alınır?

Aygaz tüp fiyatları 2022 senesinde kendi sitesinden ulaşılabilir. Bunun için aşağıda yer alan aşamaları takip ederseniz, kısa sürede sonuç alabilirsiniz;

  1. https://www.aygaz.com.tr/tupgaz/fiyatlar linkine giriş yapın.
  2. Sol taraftaki menüden uygun tüpü seçin.
  3. Bulunduğunuz ili ve geçerlilik tarihini seçin.
  4. Aygaz ile iletişime geçerek adres bilgisini ileterek sipariş oluşturun.

Böylece kısa sürede içinde adresinize kadar getirtmeniz mümkündür.

Tüp Fiyatları Ne Kadar?

Her sene tüp fiyatları Aygaz için farklılık gösterebilir. Bu nedenle dikkatli takip ederek, gerekli sonuçların alınması mümkünüdür. Hangi ilde olunduğu ve tüpün geçerlilik tarihi, değişkenliklere Bu nedenle dikkatli bir şekilde takip edilmesi gerekir.

Aygaz’ın kendi sitesine girerseniz, Aygaz tüp ücretlerini hemen görebilir, vakit kaybetmeden gerekli siparişi hemen verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.