Hamster Fiyatları 2022 Ekim Güncel Fiyatı

Gonzales Hamster Fiyatı 2022 yılı itibariyle, Petshoplarda 160,00 TL’den satılmaktadır.

Hamster Fiyatları, Hamster Fiyat ListesiHamster Fiyatları
Gonzales Hamster Fiyatları160 TL
Çin Hamster Fiyatları120 TL
Avrupa Hamster Fiyatları120 TL
Raborovski Hamster Fiyatları400 TL
Suriye Hamster Fiyatları85 TL
Winter White Hamster Fiyatları1300 TL
Campbell Hamster Fiyatları1900 TL
Cüce Rus Hamster Fiyatları190 TL
hamster fiyatları, hamster fiyatları 2022, petshop hamster fiyatları, pet shop hamster fiyatları, gonzales hamster fiyatları, hamster fiyatları pet shop, hamster fiyatları petshop, hamster fiyatları izmir, hamster fiyatları ankara, hamster kafes fiyatları, yavru hamster fiyatları
hamster fiyatları 2022, petshop hamster fiyatları, pet shop hamster fiyatları, gonzales hamster fiyatları, hamster fiyatları pet shop, hamster fiyatları petshop, hamster fiyatları izmir, hamster fiyatları ankara, hamster kafes fiyatları, yavru hamster fiyatları

Avrupa Hamster Fiyatları 2022 yılı itibariyle, Petshoplarda 120,00 TL’den satılmaktadır.

Hamster fare midir?

Hayır, Hamsterlar fare değildir. Kendileri farklı bir türdür. Genel olarak fareye benzedikleri için halk dilinde böyle bir söylenti bulunmaktadır fakat gerçeği yansıtmamaktadır.

Hamster nedir?

19 türden oluşan Cricetidae familyasına ait kemirgenlerdir. Hamsterların hikayesi 1930 senesinde Suriye Yahudi Üniversitesi Zooloji Dalı öğr. üyesi Prof.İsrâ’el Aharûnî’nin dişi hamster’la 12 yavrusunu Suriye çevresinde bir köyde bulup almasıyla başlamıştır.

Winter White Hamster Fiyatları 2022 yılı itibariyle, Petshoplarda 1.300 TL’den satılmaktadır.

Hamsterlar ortalama kaç yıl yaşar ?

Hamster türlerine göre farklılık göstermektedir. Hamster ortalama olarak 1-3 yıl arası yaşamaktadır. Hamster faresi, genellikle evcil hayvan olarak kullanılan bir kemirgen türüdür. Genellikle küçük ve tüylüdürler ve bazen uzun kuyrukları vardır. Biraz egzersiz yapmak isteyen, ancak koşu bandında saatlerce koşmak istemeyen insanlar için iyi evcil hayvanlar yapabilirler.

Hamster fareler ayrıca ağaçlara tırmanmada çok iyidirler, bu da onları ağaca tırmanmak istemeyen insanlar için mükemmel kılar. Hamsterlerin bakımı da çok kolaydır çünkü her gün sadece biraz yiyeceğe ihtiyaçları vardır ve çok gürültülü de değildirler. Ayrıca, banyo alanı olarak genellikle kafesin bir köşesini kullandıkları için temizlenmesi de oldukça kolaydır. Hamster fare fiyatları hayvanın cinsine, büyüklüğüne ve yaşına göre değişiklik gösterebilir. Küçük bir hamster faresi genellikle 4 ila 10 dolar arasında, büyük bir fare ise 20 dolardan başlar.

Hamster Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayın

hamster fiyatları, hamster fiyatı, hamster fiyatları pet shop, hamster fiyatları 2022
hamster fiyatları, hamster fiyatı, hamster fiyatları pet shop, hamster fiyatları 2022
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: