İpragaz Tüp Fiyatları, 2022 güncel fiyatları eklenmiştir. İpragaz tüp fiyatları, birçok evde kullanılmaktadır. Bu yüzden gün aşırı aranmaktadır, ve bu nedenle kısa sürede bitebilir. Yeniden alınması şart, temel bir ihtiyaçtır. Bu yüzden ipragaz tüp fiyatları, oldukça merak edilmektedir. Sitemizde bulunan tabloları inceleyip, ardından sipariş verebilirsiniz.

2 KG İpragaz Piknik Tüpü Fiyatı 2022 yılında İpragaz Bayilerinde 79,50 TL’ den satılmaktadır

İpragaz Tüp Fiyatları Listesi

Her evin tüp gereksinimleri farklı olabilmektedir. Bu nedenle fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. İpragaz mutfak tüpleri ne kadar diyorsanız, aşağıda yer alan tabloyu inceleyiniz.

İpragaz Tüp Modeliİpragaz Tüp Fiyatı
2 KG İpragaz Piknik Tüpü Fiyatı79,50 TL
12 KG İpragaz Ev Tüpü Fiyatı326,00 TL
24 KG İpragaz Ticari Tüp Fiyatı659,50 TL
45 KG İpragaz Sanayi Tüpü Fiyatı1269,00 TL
45 KG İpragaz Propan Tüpü Fiyatı1152,00 TL
İpragaz Tüp Fiyatları

Tüp almak istiyorsanız, tüm bunları inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilirsiniz. İpragaz tüp fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

İpragaz Tüp Nasıl Alınır?

Tüpler mutfaklarda en yoğun kullanılan araçlardan bir tanesidir. Bu nedenle kullanım şekline göre kısa süre zarfında bitebilir. Eğer İpragaz almak istiyorsanız bunun için iki yol vardır. Bunlardan bir tanesi en yakın olan bayisini ziyaret etmedir. Ardından ihtiyacınıza anlatırsanız, kısa sürede satın alabilirsiniz.

Ayrıca İpragaz mutfak tüpleri ne kadar diyorsanız, 444 47 72 ‘ü arayınız. Burada ihtiyacınız olan hizmeti belirtiniz.

12 KG İpragaz Ev Tüpü Fiyatı 2022 yılında İpragaz Bayilerinde 236,00 TL’ den satılmaktadır

İpragaz tüp fiyatları
İpragaz Tüp Fiyatları

İpragaz Tüplerde Nelere Dikkat Edilmeli?

İpragaz mutfak tüpleri ne kadar farklılık gösterebilir. Resmi sitesine girerseniz, bunları incelemeniz mümkündür. Ayrıca bir takım dikkat edilmesi gerekenler de vardır. Tüpler, satın alınması ardından ters ya da yatık şekilde tutulmamalı, kullanılmamalıdır. Konuldukları yer düzgün ve düz bir zemin olmalıdır.

Ayrıca tüplerin yakınlarında soba ve radyatör gibi ısı kaynakların da bulundurulmamalıdır. Çatlayan, sertleşen, eskiyen, 3 seneden fazla yararlanılan tüpler de kullanılmamalıdır. Tüplerin hortumlara da standartlara uygun bir şekilde üretilmiş olmalıdır. Bu konu güvenlik için oldukça önemlidir.

24 KG İpragaz Ticari Tüp Fiyatı 2022 yılında İpragaz Bayilerinde 659,50 TL’ den satılmaktadır

Ek olarak merdiven altı, boşluğu gibi bodrumlarda tüpler saklanmamalıdır. Böylece tüpler, cihazdan yukarı derece olacak halde kullanılmamalıdır. Aksine, alt seviyede bulunmalıdır. Ayrıca diğer markaların tüp fiyatları listesi için tıklayınız. İpragaz anasayfasına gitmek için tıklayınız.

ipragaz tüp fiyatı, ipragaz tüp fiyatları 2022 kampanya, ipragaz tüp fiyatları ne kadar
ipragaz tüp fiyatı, ipragaz tüp fiyatları 2022 kampanya, ipragaz tüp fiyatları ne kadar
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: