Fiat Egea HatchBack 2023 Fiyat Listesi

VersiyonŞanzıman TipiYakıt TipiTavsiye Edilen Liste FiyatıKampanyalı Fiyat
1.4 Fire 95 HPManuelBenzinli246.900 TL324.900 TL
1.0 Firefly 100 HPManuelBenzinli325.900 TL383.900 TL
1.3 M.Jet 95 HPManuelDizel330.900 TL394.900 TL
1.6 M.Jet 130 HPManuel Dizel 350.900 TL455.900 TL

Fiat Egea Hatchback 2023 Model 1.0 Fire, 1.3 Multijet, 1.4 Fire ve 1.6 Multijet motor seçenekleri ile fiyat bayilerinden satın alabilirsiniz. Benzinli ve Dizel motor seçenekleri olan Fiat Egea’nın ortalama yakıt tüketimi 5.7/100km’dir 2023 ‘de otomatik şanzıman modelleri satışa sunulacaktır.

Fiat Egea Hatchback Lounge Plus Paketi

Opsiyon olarak satın alabileceğiniz bu paketin içerisinde bulunan özelliklersürüş sırasında sizin konfor seviyenizi yükseltmek için tasarlanmıştır.
Ön Park Sensörü siz aracınızı park ederken ön kısımda bulunan alanda karşınıza çıkan nesneleri algılar ve uyarı verir.
Sürücü Koltuğu Bel Desteği, sürüş sırasında sizin konforunuzu en üst seviyeye taşımak ve uzun yollarda daha performanslı ve daha az yorgunluk ile gezinti yapmanıza olanak tanır.
Ön koltuk ısıtma Yolcu ve Şoför için bulunmaktadır.
Arka koltuklar için bulunan kol dayama arka koltuklarda seyahat eden yolcularınız için daha konforlu bir seyahat deneyimi sunacaktır.

Fiat Egea Hatchback Güvenlik Paketi

Adaptif hız sabitleme önünüzdeki araç ile arasındaki mesafeyi ayarlar ve ilerlemeye devam eder.
Şerit takip asistanı saatte 60km hız ile seyir halindeyken aracınsizin isteğiniz dışında şerit dışına çıkması durumunda aracı şerit içerisinde geri sokar ve size uyarı verir.
Akıllı hız sabitleme ve Trafik işaretlerini tanımlama sistemi trafik işaretlerini algılayıp TFT gösterge panelinde size gösterir. Hız sınırlayıcı etkin olduğunda, tabela sınırı düzeyinde hız sabitleyici ayarlamak mümkündür.
Yorgunluk uyarı asistanı, aracın yana doğru olan hareketlerini takip ederek sizin yorgunluk seviyenizi algılar ve size sesli ve görsel olarak uyarı verir.
Çarpışma uyarı ve otonom frenleme sistemi 200km hız üzerinde ön tarafınızda bulunan araç ile mesafeyi ayarlar ve çarpışma riskini ortadan kaldırır veya azaltır.
Akıllı uzun farlar, uzun farlar açık olması durumunda karşı taraftan araç geldiğini tanımlar ve karşı taraftaki araç için parlama yaratmayı önleyerek geniş görüş imkanı sağlar.

YouTube video

Resmi fiyat sayfası : https://otomobil.fiat.com.tr/otomobil-fiyat-listesi

“Fiat Egea Hatchback 2023 Lounge Fiyat Listesi” için bir cevap

  1. Ergün torun dedi ki:

    Selm ben bu videoyu beğendim bunun aynısını kaça gelir bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir