Fiat 500L Cross Fiyatları

ModelMotor, HP GücüŞanzıman TipiYakıt TipiFiyat
500L Cross1.4 Fire 95 HP MTManuelBenzinli617.900 TL
500L Cross Plus1.4 Fire 95 HP MTManuelBenzinli635.900 TL
Fiat 500L Cross 2023 Fiyat Listesi

Fiat 500L Cross Dizel 1.3 Multijet II ve Benzinli 1.4 16V motor seçenekleri ile satışa sunulan sunulmuştur. Hill Holder debriyajdan (otomatik vites araçlar için frenden) ayağınızı çekerken aracın geri kaymasını önleyerek aracın kalkışını kolaylaştırır. 500L Cross DST (Dinamik Direksiyon Tork Kontrolü), Virajlarda sürücüye aktif olarak eşlik eder ve yol tutuş performansını oldukça arttırır. Devrilme önleyici sistem bulunmaktadır. Fiat 500L Fiyat Listesi ve Ortalama Tüketimi şehir içi yakıt tüketimi 8.0 lt/100km, Şehir dışı yakıt tüketimi 5.0 lt/100km ve ortalama olarak da 6.0 lt/100km yakıt tüketiyor.

Fiat 500L Cross Fiyat Listesi

Fiat 500L Cross Multimedya Sistemi

Gelecekten bahsetmek için gerçek bir teknolojinin olması gerekir. Bu yüzden, 500L Cross Plus hands free ve Bluetooth özellikli UconnectTM 7” HD ile yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ile sizlere sunuldu.

Son teknoloji bir sisteme sahip olduğu için yolculuklarınızı takip edebilirsiniz. 500L’nin 3.5” TFT yol masaüstü ekranı yolculuklarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Dijital ekranının üzerinde hız göstergesi, termometre ve vitesinizi değiştirme zamanını gösteren ve bunun haberini veren Vites Değiştirme Uyarısı gibi yararlı bilgilerde yer almaktadır.

500L Cross Plus, Apple CarPlay teknolojisine sahiptir.. Apple CarPlay, aracınızı kullanırken iPhone’unuzu kullanmak için en mantıklı ve güvenli yoldur.
500L Cross Plus ekranında CarPlay için özel olarak hazırlanmış ana özellikler ve uygulamalarıyla birlikte yol tarifi alabilir, mesaj yollayabilir, arama yapabilirsiniz ve yola odaklanıp sadece müziğinizi dinleyebilirsiniz. Siri sayesinde, iPhone’un ana görevlerini, ses komutunu kullanarak veya dokunmatik ekran ya da direksiyonunuzun üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz.

Yeni 500L Cross Plus Android AutoTM ile uyumludur. Android AutoTM, siz direksiyonun başındayken sizin başınızdan güvenliğinizi eksik etmez ve uygulamalara erişimlerinizi bir tıkla kolaylaştırır. 500L Cross Plus’ın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, uygulamalarınız ekranda rahat okunabilir ve sizi yormaz. Google Haritalar, gerçek zamanlı trafik verileri ve çok daha fazlasını sizlere sağlarken en üstün hands-free teknolojisi ile ellerinizi direksiyondan bırakmadan arama yapmanızı ve mesaj yollamanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir