Kuluçka Makinası Fiyatları 2023 Güncel Zamlı Fiyat Listesi

Kuluçka makinası fiyatları listesi, özellikle yaz aylarında sürekli güncellenmektedir. Kuluçka makinası, yapay yöntemler ile kuş yumurtalarının toplu bir şekilde civcive dönüşmesini sağlamaktadır. Çiftçiler zaman zaman bu makinalara ihtiyaç duyarak uygun koşulu sağlamakta ve tüm işlemlerini kolayca halledebilmektedir. Kuluçka makinası fiyatları çiftçiler tarafından oldukça merak edilir. Kuluçka makinalarının fiyatları kapasite, ağırlık, güç ve ekranda bulunan göstergeler gibi çeşitli özelliklere göre değişkenlik gösterir.

1 Eylül 2023 Kuluçka Makinası Fiyat Listesi Güncel

Kuluçka Makinası Ürün Adı Kuluçka Makinası Fiyatları
Kuluçka makinaları1050 – 75000 TL
Çimuka kuluçka makinası600 – 13000
Ticari makinalar88.000 TL
Çimuka 48’lik kuluçka makinası3.600 – 5.000 TL
60’lık Çimuka kuluçka makinası4.000 TL – 5.000 TL
120’lik Çimuka kuluçka makinası9.000 TL – 11.000 TL
Çimuka kaz kuluçka makinası3.500 TL – 22.000 TL
Servo kuluçka makinası4.000 TL – 7.000 TL
2.el kuluçka makinası12.000 TL
2.el çimuka kuluçka makinası2000 – 6000
Kuluçka Makinası Fiyatları

Kuluçka makinası fiyatı 600 TL’den başlamaktadır. Ancak bu makinalar özelliklerine ve kapasitesine göre 62.000 TL’ye kadar ücretlendirilebilir. Aynı zamanda üretimi yapan marka ve satıcının fiyat politikası gibi çeşitli değişkenler de fiyatı belirleyen önemli unsurlar arasında yer alır. Bu makinaların uzun vadede ödenen parayı karşıladıkları rahatlıkla söylenebilir. Eğer sizler de bu makinalara ihtiyaç duyuyorsanız, istekleriniz doğrultusunda belirlediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Kuluçka Makinası Fiyatları
Kuluçka Makinası Fiyatları

Çimuka Kuluçka Makinası Fiyatları

Çimuka, kümes hayvanlarına yönelik çeşitli makinalar ve ekipmanlar üreten yerli bir markadır.Hobi ve ticari amaçlı olmak üzere çeşitli kuluçka makinaları üreten bu firma, günümüzde birçok çiftçi tarafından tercih edilmektedir. Çimuka kuluçka makinası fiyatları ise özelliklere ve kapasiteye göre değişiklik gösterir. Hobi kuluçka makinaları 3.500 TL ile 18.000 TL arasında değişirken Ticari makinalar 80.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Kuluçka makinaları 2023 yılından itibaren 769 TL – 72.580 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır.

Çimuka 48’lik kuluçka makinası, 48 yumurta için uygun koşulları sağlamanıza yardımcı olur. Cimuka 48’lik kuluçka makinası fiyatları satıcıdan satıcıya değişkenlik göstermekle birlikte 3500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurlar. Böylece fiyat kalite ve özelliklerine göre 5000 TL’ye kadar yükselir.

60’lık cimuka kuluçka makinası fiyatları ise 4000 TL’den başlayarak 5000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu makinalar daha geniş kapasiteye sahip oldukları için tek seferde daha fazla işlem gerçekleştirmenize yardımcı olur. Ayrıca kompakt tasarımı ve kanallı alt gövde sayesinde kullanışlı bir şekilde kuluçka işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

120’lik Çimuka Kuluçka Makinası Fiyatları

Çimuka tarafından üretilen 120’lik kuluçka makinaları, 120 tavuk yumurtasına kadar kuluçka işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olur. Yüksek yalıtımlı kabin ile dijital sıcaklık ve nem kontrolüne sahip olan bu makina, gelişim ve çıkım için en ideal ortamı sağlamaktadır. 120’lik cimuka kuluçka makinası fiyatları ise 9.000 TL’den başlayarak 11.000 TL’ye kadar çıkabilir.

120’lık cimuka kuluçka makinası fiyatları aynı zamanda modele ve ekstra özelliklere göre değişiklik gösterecektir. İhtiyacınız olan özellikler ve istekleriniz fiyatın değişmesine neden olabilir. Ayrıca Çimuka markanın son derece kaliteli ürünler ürettiği ve bu alanda çiftçilere büyük kolaylıklar sağladığı söylenebilir. Bu nedenle ödeyeceğiniz ücretler, makinanın yüksek performansı sayesinde uzun vadede karşılanacaktır.

Çimuka Kaz Kuluçka Makinası Fiyatları

Kaz yumurtaları için de tıpkı tavuk yumurtalarında olduğu gibi kuluçka makinaları kullanılabilir. Çimuka kaz kuluçka makinası, bu alanda sizlere yardımcı olan ve sayısız özelliği barındıran makinalardan bir tanesidir. Çimuka kaz kuluçka makinası fiyatları; makinanın özelliklerine, kapasitesine ve fonksiyonlarına göre değişkenlik gösterecektir. Ancak bu makinaların 3.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu söylenebilir. Bu fiyatlar makinanın kalitesine göre 22.000 TL’ye kadar çıkabilir.

Eğer kaz yumurtaları için uygun koşulların yaratılmasını istiyorsanız, sizler de Çimuka markasını tercih edebilirsiniz. Marka tarafından üretilen tüm makinalar farklı özelliklere ve kapasitelere sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre kendiniz için en uygun olarak gördüğünüz makinayı tercih ederek satın alabilirsiniz.

Servo Kuluçka Makinası Fiyatları

Çimuka kuluçka makinası 2023 yılından itibaren 3.630 – 18.630 TL arasında satılmaktadır.

Servo, kuluçka makinaları üreterek çiftçilere sunan markalardan bir tanesidir. Servo tarafından üretilen bu makinaları satın alarak kümes hayvanlarınızın yumurtaları için uygun koşulları sağlamanız mümkündür. Servo kuluçka makinası fiyatları ise yumurta kapasitesi ve sahip olduğu özellikler gibi değişkenler nedeniyle farklılık gösterir. Servo kuluçka makinaları, 4.000 TL’den başlayarak 7.000 TL’ye kadar değişen fiyatlarla satışa sunulur.

Bir Servo marka kuluçka makinası satın almadan önce ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirlemeniz gerekir. Ardından bu ihtiyaçlara göre dilediğiniz modeli satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin ortalama bir Servo kuluçka makinası 125 tavuk, 245 keklik ve 375 bıldırcın kapasitelidir. Size sadece yumurtaları dizmek ve su kabına su koyarak makinayı fişe takmak kalır.

2. El Kuluçka Makinası Fiyatları

Çeşitli nedenlerden ötürü sıfır kuluçka makinası satın almak istemeyen kişiler, 2. el kuluçka makinalarını tercih etmektedir. 2.el kuluçka makinası fiyatları, sıfır kuluçka makinalarına kıyasla çok daha düşüktür. Ancak bu fiyatlar makinanın son durumu ve ne kadar süre kullanıldığı gibi durumlara göre değişiklik gösterir. 2.000 TL’ye 2. el kuluçka makinası satın alabileceğiniz gibi 11.000 TL’ye de 2. el kuluçka makinası satın alabilirsiniz.

2.el çimuka kuluçka makinası fiyatları ise genellikle 2.500 TL’den başlayarak kapasitesi ve özelliklerine göre 22.000 TL’ye kadar değişebilmektedir. Ancak çok fazla kullanılmış kuluçka makinalarını çok daha düşük fiyatlarla satın almanız mümkündür.

Son olarak 2 el kuluçka makinası fiyatları sahibinden gibi sitelerde yayınlanmaktadır. Bu sitelerde yayınlanan ilanlara göz attığımızda 2. el makinalarda sıfır makina fiyatlarına göre %30 – %50 gibi düşüşlerin yaşandığını görmekteyiz.

Hobi kuluçka makinası fiyatları

Hobi kuluçka makinası fiyatları ise hobi amaçlı bu makinaları kullanmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Hobi kuluçka makinaları genellikle maksimum 100 yumurta kapasitesine sahiptir. Bu makinalar ticari amaçlı üretim yapan çiftçiler tarafından tercih edilmez. Daha çok zaman geçirmek veya ihtiyaç karşılamak amacıyla kümes hayvancılığı yapan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Hobi kuluçka makinalarının fiyatları ticari kuluçka makinalarının fiyatlarına göre oldukça düşüktür. Bu makinalar kalitesine ve özelliklerine göre 3.000 TL’den başlayarak 22.000 TL’ye kadar değişen tutarlarla ücretlendirilir. Genellikle 48 veya 60 yumurta kapasiteli makinaları kapsamaktadır. Bu makinalar aynı zamanda boyut ve ağırlık olarak çok daha kullanışlıdır. Sizler de hobi amaçlı kuluçka makinasına ihtiyaç duyuyorsanız, bütçenize göre bir ürünü tercih edebilirsiniz.

2. El kuluçka makinaları 2023 yılında 2.230 TL – 22.390 TL satılmaktadır.

Hobi kuluçka makinası güncel fiyatları 2023

Hobi kuluçka makinası güncel fiyatları 2023 meydana gelen zam oranlarının hemen ardından en çok araştırılan konular arasında yerini almaya devam etmektedir. Ülkemizde gözlenen zam oranları vatandaşların kuluçka makinesi alırken fiyat araştırmalarına neden olmaktadır.

Özellikle tavukçuluk ve yumurtacılık işi ile ilgilenen kişilerin hem 0 ürün hem de 2’nci el fiyatların ne kadar olduğunu merak etmektedir. Son gelen güncellemeler ardından fiyat listesini sizler için tablo haline getirdik. Sizler de bu tabloları anlık olarak inceleyerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte, 2023 yılında gelen zam oranları ile beraber son güncel fiyat listesi içeriğimizin başında listelenmiştir.
Ayrıca Tüp Fiyatları konumuzu da ziyaret edebilirsiniz. Çimuka Kuluçka Makinesi İletişim Bilgileri: Websitesi: https://www.cimuka.com/
Telefon: (0212) 210 89 75

Kuluçka Makinası Fiyatları Ne Kadar?

Kuluçka makinası fiyatları 600 TL ile 62.000 TL arası değişir.

kuluçka makinesi fiyatları
kuluçka makinesi fiyatları
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir