Koyun Kırkma Makinası Fiyatları güncel olarak eklenmiştir. Çiftçiler koyunlarını kırkabilmek için bu makinalara ihtiyaç duyarlar. Bu amaçla birçok marka koyun kırkma makinası üretmiştir. Küçük bir el aleti olan bu makinalar sayesinde, koyunlar kırkma işlemi sırasında huzursuzluk çıkarmazlar. Aynı zamanda bu aletler sayesinde kırkma işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Koyun kırkma makinası fiyatları ise birçok çiftçi tarafından merak edilmektedir.

Özellikle kırsal bölgelerde yoğun olarak tercih edilen makinalar arasında revaçta olan Alman modelleridir. Alman teknolojisi ve dayanıklığıyla üretilen bu makinalar, uzun süre kullanım ömrüne de sahip olduğu için genellikle ilk tercihler arasındadır. Sizler için hazırladığımız Koyun Kırkma Makinası Fiyatları 2023 tablosu şu şekildedir;

Şaftlı Koyun Kırkma Makinası 2023 yılından itibaren 2.180 TL – 22.330 TL arasında satılmaktadır.

14 Mayıs 2023 Koyun Kırkma Makinası Fiyat Listesi Güncel

Koyun Kırkma Makinası ModeliKoyun Kırkma Makinası Fiyatı
Şaftlı Koyun Kırkma Makinası2.180 TL – 22.330 TL
Bosch Koyun Kırkma Makinası1.410 TL – 2.890 TL
Ruskon Koyun Kırkma Makinası1.300 TL – 2.020 TL
Heiniger Koyun Kırkma Makinası3.720 TL – 24.660 TL
Nezih Şaftlı Koyun Kırkma Makinası1.500 TL – 15.000 TL
Makita Koyun Kırkma Makinası2.500 TL – 14.000 TL
2. El Koyun Kırkma Makinası460,00 TL – 3.000 TL
Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Koyun kırkma makinalarının fiyatları çeşitli değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Makinanın bıçak yapısı, koruyucu ekipmanları ve kullanım kolaylığı gibi çeşitli özellikleri fiyatı doğrudan etkiler. Ancak bir fiyat aralığı verilecek olursa, bu aletlerin 400 TL’den 2000 TL’ye kadar değişen fiyatlarla satışa sunulduğu söylenebilir. Bu modellerden size en uygun olanını satın alarak koyunlarınızı basit bir şekilde kırkabilirsiniz.

Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Şaftlı koyun kırkma makinaları ise çiftçilerin en çok tercih ettiği ürünlerdir. Şaftlı koyun kırkma makinası fiyatları markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ancak bu ürünlerin günümüzde 2020 TL’den başlayarak 22 bin TL’ye kadar değişen fiyatlara sahip olduklarını söylemek mümkündür.

Kuluçka Makinası Fiyatları için Tıklayınız.

Bosch Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Koyun kırkma makinaları arasından en çok tercih edileni Alman markalarıdır. Bu nedenle Alman malı koyun kırkma makinası fiyatları birçok kişi tarafından merak edilir. Almak malı dendiği zaman ise akıllara ilk olarak Bosch markası gelir. Bosch koyun kırkma makinası fiyatları, makinanın özelliklerine ve bıçak kalitesine göre değişkenlik gösterecektir.

Bosch marka koyun kırkma makinalarının 1010 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu söylenebilir. Bu fiyatlar makinanın özelliklerine göre 2100 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kaliteli ürünler üreten bu marka sayesinde koyunlarınız huzursuz olmadan kolayca kırkabilir ve tüm işlemlerinizi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ruskon Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Ruskon, Rus malı bir makina markasıdır.Bu markanın üretmiş olduğu makinalar, çiftçiler başta olmak üzere birçok kişi tarafından tercih edilir. Ruskon koyun kırkma makinası fiyatları 1200 TL’den başlayarak 2200 TL’ye kadar değişkenlik gösterebilir. Fiyatı etkileyen unsurlar; bıçağın kalitesi, motor gücü, devir, ağırlık ve voltaj olarak sıralanabilir.

Makinanın sahip olduğu özellikler fiyatı doğrudan etkiler. Aynı zamanda satıcıya göre bu fiyatlarda değişiklik gözlenebilir. Bir Ruskon marka koyun kırkma makinası satın almadan önce makinanın sahip olmasını istediğiniz özellikleri önceden belirleyebilir ve böylece dilediğiniz ürünü çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Bosch Koyun Kırkma Makinası 2023 yılından itibaren 1.410 TL – 2.890 TL arasında satılmaktadır.

Heiniger Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Üretim konusunda oldukça kaliteli işler ortaya çıkaran Heiniger markası, İsviçre’de faaliyet gösterir. Bu markanın üretmiş olduğu koyun kırkma makinaları ise birçok çiftçi tarafından tercih edilir. Heiniger koyun kırkma makinası fiyatları 3100 TL’den başlayarak 24000 TL’ye kadar çıkabilir. Piyasada yer alan koyun kırkma makinalarına göz attığımızda en pahalı ve en kaliteli ürünlerin Heiniger markasına ait olduğu söylenebilmektedir.

Heiniger tarafından üretilen koyun kırkma makinaları yüksek kalitede bıçaklara ve motor gücüne sahiptir. Pratik bir şekilde koyun kırkmanıza yardımcı olan bu aletler, sundukları kusursuz performans sayesinde koyunlarınızın huzursuz olmasını engeller. Aynı zamanda kırkma işlemlerini çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlamanıza yardımcı olurlar.

Nezih Şaftlı Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Şaftlı koyun kırkma makinaları çiftçilerin ilk tercihi olmaktadır. Nezih ise yerli bir markadır. Bu marka çiftçiler için birçok alanda makina üreterek onların işlerini çok daha basit bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Nezih şaftlı koyun kırkma makinası fiyatları ise birçok kişi tarafından merak edilir.

Nezih marka şaftlı koyun kırkma makinaları 1400 TL’den başlayarak 15000 TL’ye kadar artan fiyatlarla satışa sunulurlar. Makinanın sahip olduğu özelliklere ve satıcıya göre bu fiyatlarda değişkenlik meydana gelebilir. Ancak bu markanın üretmiş olduğu makinalar kaliteli ve kullanışlı olduğu için çiftçiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Heiniger Koyun Kırkma Makinası 2023 yılından itibaren 3.720 TL – 24.660 TL arasında satılmaktadır.

Makita Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Makita, Japonya menşeili bir makina üreticisidir.Bu marka koyun kırkma makinaları üreterek çiftçilere sunmaktadır. Kademeli hız ayarlarına ve yüksek güce sahip olan bu makinalar, çiftçiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Makita koyun kırkma makinası fiyatları 2400 TL’den başlayarak 14.000 TL’ye kadar değişkenlik gösterebilir. Bu fiyatların belirlenmesinde makinanın özellikleri ve satıcının fiyat politikası oldukça etkilidir.

Eğer sizler de koyunlarınızı sorunsuz bir şekilde kırkabilmek için kaliteli bir markanın ürününe ihtiyaç duyuyorsanız, Makita markasını tercih edebilirsiniz. Bu markanın üretmiş olduğu kaliteli ürünler sayesinde kırkma işlemini normalden çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlamanız mümkündür.

2. El Koyun Kırkma Makinası Fiyatları

Koyun kırkma makinaları sıfır olarak satın alınmak istendiğinde çok yüksek fiyatlar ile karşılaşılabilir. Bu nedenle birçok kişi 2.el koyun kırkma makinası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Koyun kırkma makinaları ikinci el olarak satın alındığında fiyatı %30 – %50 oranında düşebilir. Ancak makinanın durumu, ne kadar süre kullanıldığı ve güncel performansı gibi birçok durum fiyatı doğrudan etkiler. 450 TL’ye ikinci el kırkma makinası bulabileceğiniz gibi 3000 TL’ye de bu makinalardan bulabilirsiniz.

Koyun Kırkma Makinası Fiyatları 2023

Koyun kırkma makinası fiyatları 2023 yılı için son gelen zamlarla güncellenmiştir. Fiyatlardaki bu artış hayvan sahipleri tarafından merakla araştırılırken, bizler de piyasada bulunan 2. El koyun kırkma makinası fiyatları ve 0 makinalar için bir fiyat tablosu hazırladık. Şaftlı koyun kırkma makinası sahibinden ve diğer cihazlar için aşağıda bulunan listeyi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, Zeytin silkeleme makinası konumuza da bakabilir, veya üreticinin sitesine tıklayabilirsiniz.

Nezih koyun kırkma makinası fiyatları ne kadar?

Nezih marka koyun kırkma makina fiyatları ortalama 1.400 TL ile 15.000 TL arasındadır.

koyun kırkma makinası fiyatları
koyun kırkma makinası fiyatları
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir