Tavşan Fiyatları 2023

Tavşan Türü ve ÇeşidiTavşan Fiyatı
Lop Tavşanı Fiyatları750 TL
Tavşan Fiyatları140 TL
Hollanda Lop Tavşanı Fiyatları800 TL
Cüce Tavşan Fiyatları340 TL
Safkan Hollanda Tavşanı Fiyatları850 TL
Tablo 1: Tavşan fiyatları, hollanda lop tavşan fiyatı, yavru tavşan fiyatları, hollanda cüce tavşan fiyatları eklenmiştir.

Tavşan Fiyatları aşağıda cins ve türlerine göre fiyat listesi olarak sunulmuştur.
Eylül 2023 güncel tavşan fiyatıdır.

Tavşanlar, daha çok evcil hayvanlar olarak bilinmektedir. Evlerde popüler olan bu Tavşanlar, evde ya da bahçede barınabildiklerinden ötürü, özellikle de çocuklar için iyi bir evcil dosttur. Burada en önemli konu, tavşanların bakımı ve sağlıkları için gerekli olan temel ihtiyaçlar ve masraflardır.

Tavşan fiyatları, hayvanın türüne, cinsine, ülkesine, hatta cinsiyetine ve yaşına göre değişebilmektedir. Yetişkin ve cins tavşanlar, özellikle kısa kulaklı olanlar daha pahalıdır. Ancak bilinmelidir ki, yetişmiş bir tavşan, daha az bakıma ihtiyaç duymaktadır. Satılan küçük tavşanlar ise daha ucuz olabilir, ancak bakım ve olası eğitim masrafları gerekebilir.

Tavşanlar genellikle pet shoplar ve hayvan satan bahçelerde satılır. Tavşan fiyatları genellikle 80500 TL arasında değişmektedir. Özellikle özel ırklar ve cinsler için bu fiyatlar daha yüksek olabilir. Tavşanların bakımı için gerekli olan temel malzemeler;

Sonuç olarak, tatlı bu güzel tavşanlar oldukça sosyal hayvanlardır. Onların iyi bakım alabilmesi ve sağlıkları için gerekli olan maliyetleri hesaba katmalısınız.

tavşan fiyatları, hollanda lop tavşan fiyatı, yavru tavşan fiyatları, hollanda cüce tavşan
Tavşan fiyatları güncel fiyatları 2023 revizeli olarak eklenmiştir

Yavru Tavşan Fiyatları 2023

Evcil hayvan olarak tavşan tercih edecek kişiler yavru tavşan sahiplenmektedir. Yavru tavşanlar eve daha kolay bir şekilde adapte olup sizi daha kolay sahipleneceklerdir. Yavru tavşan fiyatları büyüklüğüne göre değişiklilik göstermektedir. Küçük olarak tercih edeceğiniz yavru tavşanların fiyatları büyüklerine oranla daha yüksek olacaktır.

YouTube video

Tavşan fiyatları ne kadar?

Tavşan fiyatları petshop ve Eminönü’nde 100 TL – 150 TL arasında satılmaktadır.

Hollanda Tavşanı ne kadar?

Hollanda Tavşanı fiyatları petshop ve Eminönü’nde 500 TL ile 600 TL arasında, boyutuna ve rengine göre değişmektedir.

Tavşan fiyatları genel olarak bulunduğunuz bölgeye ve kafesin büyüklüğüne göre değişmektedir. Bir Tavşanın fiyatı, türüne ve boyutuna göre değişir. Bir evcil tavşan yaklaşık 30 ila 50 TL arasında bir maliyete sahipken, gösteri kalitesinde bir tavşan 1000 ila 4000 TL arasında olabilir. Tavşanların maliyeti, Tavşanın cinsine, yaşına ve cinsiyetine bağlı olarak değişebilir.

Tavşan Kafesi Fiyatları 2023

Tavşan fiyatları ve Tavşan Kafesi Fiyatları listesidir. Fiyatlar Tavşanın cinsine, yaşına ve cinsiyetine bağlı olarak değişebilir. Örneğin, bir cüce tavşan, daha küçük oldukları için büyük bir tavşandan daha ucuzdur. Dişi bir tavşan da bir erkekten daha pahalıdır. Çünkü üreme yeteneği sadece dişi tavşanlarda vardır.

Tavşanlar hakkında daha fazla bilgi için : https://tr.wikipedia.org/wiki/Tav%C5%9Fan

“Tavşan Fiyatları, Cüce, Lop, Yavru Tavşan Fiyatları Petshop!” için bir cevap

  1. Tavşan dedi ki:

    Tavşan fiyatları gerçekten çok doğru. Yavru hollanda lop tavşanı aldım 1 hafta önce 450 TL ama yapacak bir şey yok sahiplenebileceğimiz bir alan yok çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir