Puro Sigara Fiyatları

Puro ModelleriPuro Fiyat Listesi
Crashh Black Puro Fiyatı70,00 TL
Rocks M Yellow Puro Fiyatı48,00  TL
Rocks M Brown Puro Fiyatı43,50 TL
Rocks M Red Puro Fiyatı47,50 TL
Rocks Mini Clove no:35 Puro Fiyatı48,50 TL
Rocks M Beige Puro Fiyatı49,50 TL
Rocks M Beige 50 Puro Fiyatı332,50 TL
Rocks st Beige 50 Puro Fiyatı372,50 TL
R. Short Tip 50 Blue no: 37 Puro Fiyatı382,50 TL
Rocks st LMC 50 Puro Fiyatı Puro Fiyatı342,50 TL
Rocks st Green 50 Puro Fiyatı352,50 TL
Cohiba Puro Fiyat Tekli610,00 TL
Punta Cana Puro Fiyat Listesi905,00 TL
Puro Fiyatları

Puro fiyatları, son gelen güncel zamlarla beraber bir hayli yükseldi. Bazı purolar çok uygun fiyatlara satılırken, bazıları da çok yüksek fiyatlarla satışa çıkmaktadır. Puro fiyatları genel olarak markasına göre farklı fiyatlanmaktadır. Tekli ve paket şeklinde tekel bayilerde satılmaktadır. Ayrıca bu ürünler kalitesine göre de sınıflanmaktadır. Fiyatlandırma politikasında birçok farklı detay vardır.

Puro sigara fiyatları 2022 yılında gelen peş peşe zamlarla adından söz ettirmektedir. Kendi aralarında Küba, tekel, tekli, paket, ince ya da kalın gibi birçok kategorisi vardır. Puro modellerinin ayrıca markasına göre de farklı fiyatlandırmaları vardır. Güncel puro fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki tabloyu inceleyiniz.

Güncel Puro Fiyatları Listesi

Puro Rocks Model Listesi Puro Rocks Fiyatı
Rocks st Red 50 Puro Fiyatı361,50 TL
Rocks st Purple 50 Puro Fiyatı365,50 TL
Rocks Demi Tasse Yellow Puro Fiyatı356,50 TL
Rocks Demi Tasse Brown Puro Fiyatı359,50 TL
Rocks Demi Tasse Beige Puro Fiyatı354,50 TL
Rocks Corona Puro Fiyatı451,50 TL
Rocks Toro 20’li Puro Fiyatı705,50 TL
Rocks 2’li Toro Puro Fiyatı74,50 TL
Punta Cana 20’li Yellow Puro Fiyatı470,50 TL
Punta Cana 20’li Beige Puro Fiyatı456,50 TL
Punta is Beige Puro Fiyatı440,50 TL
Puro Fiyatları

Döviz ve tekel fiyatlarına gelen artışlar sebebiyle, Puro fiyatları oldukça yükseldi. Puro kullanıcıları, tekel bayilerde gördükleri fiyatlara oldukça şaşırmaktadır. Özellikle, en ucuz puro fiyatı ne kadar, gibi araştırmalar hız kazanmaktadır. Bu yazımızda, güncel puro fiyatları listesini beraber inceliyoruz.

 Küba puro fiyatları, özellikle Küba purosuna düşkün olanların merak ettiği konudur. 20’li ve 2’li dahil tüm ürün çeşitlerine zam gelmiştir. Güncel Küba puro fiyatları için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

2022 Puro Fiyatları

Punta Cana puro fiyatları kalitesi ve lezzetine düşkün herkesin merak noktasıdır. Böylece son gelen zamlarla, Che puro fiyatları gibi markalara gelen zamlar bolca aranmaktadır.

Puro severler için, hafif ve orta olan iki farklı tütün şekli vardır. Bu yüzden de, birçok markanın farklı tütün çeşitleride eklenerek Puro çeşit sayısı çok artmaktadır. Herkes damak zevkine uygun olan Puro sigara modelini seçmektedir. Son gelen zamlar ile beraber, artık Puro modellerini tek tek denemekte epey bir masraflı olacaktır.

En Kaliteli Puro Fiyatları

Puro sigaraya olan talebin 5 yıllık grafiği bu şekildedir. Tekel puro fiyatları, herkesin güncel fiyata ulaşma çabasından ötürü popülerdir. Geçtiğimiz yıllara oranla Puro kullanım oranı, bir hayli düşmüştür.

Puro Fiyatları ve Tekel Fiyat Listesi
Puro Fiyarları ve Tekel Fiyat Listesi

Puro fiyatları en çok markasına ve adedine göre değişir. Ayrıca ürünlerin kalitesine, kalınlık, incelik, uzunluk, kısalık, ağırlık ya da hafiflik oranları etkileyicidir. Aşağıda eklenen güncel Puro fiyat tablosunu detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Puro Punta Model Listesi Puro Punta Fiyat Listesi
Punta is Turange Puro Fiyatı56,00 TL
Punta is Red Puro Fiyatı58,00 TL
Punta is Purple Puro Fiyatı59,00 TL
Punta is Brown Puro Fiyatı56,00 TL
Punta is Aqua Puro Fiyatı55,00 TL
Rocks WD Brown Puro Fiyatı53,00 TL
Rocks WD Beige Puro Fiyatı51,50 TL
Rocks WD Red Puro Fiyatı56,5 TL
Rocks 5’li Brown Puro Fiyatı38,5 TL
Rocks 5’li Beige Puro Fiyatı34,5 TL
Rocks 5’li Red Puro Fiyatı33,5 TL
Punta Puro Fiyatları Listesi

Tekli Puro Fiyatları

Tekli puro fiyatı başta olmak üzere, tekel ve Küba puroları ekonomik nedenlerden ötürü çok sorulmaktadır. Her bir markanın kendi modeline ait fiyatlarını, tablolarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekel puro fiyatları için aşağıda yer alan güncel tabloyu inceleyebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız yazıda tüm purolara ait fiyatlar listelenmektedir. Böylelikle, her damak tadına uygun puro fiyatları sizler için kolaylıkla incelenebilmektedir. Bu yüzden, birçok farklı model Puro Sigara fiyat listesi aşağıda yer alan tablodaki gibidir.

Puro MarkalarıPuro Fiyat Listesi
Rocks 5 li Blue Puro Fiyatları31,5 TL
Cafe Creme Blue Puro Fiyatları55,5 TL
Cafe Creme Yellow Puro Fiyatları55,5 TL
Cafe Creme Brown Puro Fiyatları52,5 TL
Cafe Creme Beige Puro Fiyatları58,5 TL
Captain Black Brown Puro Fiyatları49,5 TL
Captain Black Beige Puro Fiyatları40,5 TL
Captain Black Red Puro Fiyatları44,5 TL
Captain Black 50 li Brown Puro Fiyatları387,5 TL
Captain Black 50 li Beige Puro Fiyatları335,5 TL
Captain Black 50 li Red Puro Fiyatları331,5 TL
Cafe Creme 50 li Blue Puro Fiyatları387,5 TL
Cafe Creme 50 li Yellow Puro Fiyatları383,5 TL
Cafe Creme 50 li Brown Puro Fiyatları382,5 TL
Cafe Creme 50 li Beige Puro Fiyatları381,5 TL
Puro Fiyatları

Puro fiyatları zamların ardından netlik kazanmıştır. Böylelikle, tekelde satılan en uygun fiyatlı purolar, 32,5 TL’den satılmaktadır. Rocks markasına ait olan bu 5’li ürünler, her rengi ile aynı fiyattan satılmaktadır.

Cohiba Puro Fiyat, Cohiba Puro Fiyatı

Cohiba puro 5’li fiyat, güncel olarak 2022’de 455 TL’den satılmaktadır. Cohiba puro 25’li fiyat ise, son zamlar ile, 1255 TL’den satılmaktadır.

Toscanello Puro Fiyat

Toscanello puro 5’li fiyat, güncel olarak 2022’de 355 TL’den satılmaktadır. Toscanello puro 25’li fiyat ise, son zamlar ile, 1055 TL’den satılmaktadır.

Piyasada satılan en pahalı Puro fiyatı, 20’li paket Rock toro markasıdır. Puro içen kullanıcı sayısı, gün geçtikçe azalmaktadır. ikinci olarak, fiyatların artması bu düşüşü hızlandırmaktadır. Gelen son zamlar sonrasında oluşan fiyatları, eklediğimiz tablolardan görebilirsiniz. Ayrıca, Duty Free Puro fiyatlarını merak ediyorsanız, alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

Teka Puro Websitesine gitmek için tıklayınız. Sitemizdeki bir başka konu olan, Rakı fiyatları için tıklayınız.

Puro Satın Al

İnternetten Puro satın almak, bu puroları satın almanın en kolay ve uygun maliyetli yoludur. İnternetten puro satın almanın birçok faydası vardır. Bu sadece evden sipariş vermenin rahatlığıyla ilgili değil, aynı zamanda para ve zamandan tasarruf etmenizi de sağlamaktadır.

Bir puro içicisi, en sevdiği puroyu satın almadan önce her zaman tat tercihlerini düşünmelidir. Bir puro tiryakisi en çok ne tür tütünü sevdiğini, hangi markayı tercih ettiğini ve tek bir puroya maksimum ne kadar harcamak istediğini bilmelidir.

Karışımdaki tütünün türü, üretildiği ülke ve sevkiyat sırasında nasıl saklandığı gibi göz önünde bulundurmanız gereken belirli kriterler vardır.

Puroları satın al butonuna basarak pazaryerlerinde de bu ürünleri bulabilirsiniz. İnternetten puro satın almak, mağazaya gitmeye vakti olmayanlar için iyi bir seçenektir. İstediğiniz puroyu bulabilir ve makul bir fiyata satın alabilirsiniz. İnternetten puro satın almanın birçok faydası vardır: mağazaya gitmeye gerek yok, geniş puro yelpazesi, daha düşük fiyatlar, kalite kontrol ve iade hakkı gibi..

Puro Fiyatları, Tekel & Küba & Punta Puro Sigara Fiyatı Konusu, Çarşamba günü 31 Ağustos 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik Gizlidir. IP adresiniz Kaydedilmiştir.