16 Ağustos 2023 Aras Kargo Takip No Sorgulama

Aras Kargo takip, iletişim ve genel çalışma saatleri kargo takip no sorgulama sayfasına hoşgeldiniz. Aras kargo ülkemizin dört bir yanında faaliyetlerine devam eden kargo şirketi olarak yer almaktadır. 1979 yılında Celal Aras aracılığı ile kurulan firma taşımacılık alanında 1989 yılından beri faaliyetlerine hız kazandırmıştır.

Aras Kargo Takip No İle Gönderimi Nasıl Takip Edebilirim?

aras kargo takip

Aras Kargo takip nasıl yapabilirim ya da Aras Kargom nerede diye merak ediyorsanız anlık olarak internet sitesine girmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitesine girdikten sonra Aras Kargo takip numarası ana ekranda yer alan ilgili alana yazmanız gerekir.  Bunun ardından kargo sorgula butonuna tıklayarak Aras ile gelen ya da giden gönderilerin tümü için son durumları öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo takip no ile sorgulamaya ait tüm sonuçlar ana ekranda yer alır. Aras gönderi takip için tüm sorgulama sonuçları direk olarak Aras takip için firmanın veritabanı üzerinden alınır.

Aras Kargo Takip Uygulamasını indiriniz. (1. Adım)

Öncelikle telefonunuzun Apple Store ve Google Play Store uygulamasından, “Aras Kargo” uygulamasını aratınız. İki telefon içinde linkler eklenmiştir.

https://apps.apple.com/ca/app/aras-kargo/id1524636976

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.araskargo.mobileapp&hl=tr&gl=US&pli=1

Aras kargo takip
Aras kargo takip

Uygulamadan Aras Kargo Takip numarasını giriniz. (2. Adım)

Aras kargo takip
Aras kargo takip

Aras Kargo Fiyatları en hafif ürünler için 10-12 TL arasında ücret almaktadır.

Aras Kargom Nerede?

Aras kurye takip ya da Aras kargo takip olarak da bilinen işlemler için takip numarası ile verilerin alınması gerekir. Eğer bu numara ile sonuç alamıyor ya da numaraların yanlış olarak yer aldığını düşünüyorsanız da Aras kargo kargo takip için müşteri hizmetlerine ait olan 444 25 52 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Kargo takip Aras için en yakın firmalara giderek de kargoların son durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aras Kargo Fiyat Bilgisi ve Teslimat Süresi

Aras takip no yanı sıra fiyat bilgisi ve teslimat süreleri de merak edilir. Kargo ücretleri için net bir fiyatlandırma yer almıyor. Kargo ücretleri gönderilecek ya da alınan kargoların ağırlıklarından genişliklerine göre değişiklik göstermesi ile biliniyor. Arada kargo takip gibi merak edilen ücretlendirme genel olarak üç aşağı beş yukarı en dar ve en hafif ürünler için 10 ila 12 TL arasında belirlenmektedir.

Aras kargo sorgulama sırasında ürünlerin teslimat sürelerini merak edenler 0 ila 600 km arasında olanlar için 24 saat belirlenirken 600 km ve üzeri olan uzaklıklar için en fazla 48 saat geçerli olur. Bu özellikler sadece Aras Kargo firmasına özel olmazken her kargo firması için aynı geçerlilikte olacaktır.

Aras Kargo Kargo sorulama müşteri hizmetlerine 444 25 52 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras kargo takip sorgulama her an yapılabilecek olduğu gibi firma hafta içi 08:30 ve 18:30 saatlerinde çalışmalarına devam eder. Cumartesi günleri 08:30’da başlayan mesai saatleri 15:30’da son bulur. Pazar günleri ülkemizin hiçbir yerinde yer alan Aras kargo firması çalışmalarına devam etmez. Dini bayramlar ya da resmi tatillerde de çalışmadığı bilinen bir firmamızdır.

Mesai saatleri genel olarak Aras kargo gönderi takip gibi durumlarda iletişime geçmek için belirlenen saatlerdir. Kargo teslim süreleri teslimat yapılacak ile göre değişiklik gösterirken bazı zamanlarda 19:00 ve 21:00’a kadar da uzadığı biliniyor. Bu durum personel çalışma süreçlerine bağlı olarak da değişiklik gösterebilir.

Aras Kargo Çalışma Saatleri hafta içi 08:30 ve 18:30 – Cumartesi günleri 08:30 ve 15:30 – Pazar günleri kapalı.

Aras Kargo İletişim

Aras kargo nerede ya da Arasa kargo genel merkez iletişim merak diyorsanız bu noktada aşağıda yer alan adres geçerli olacaktır.  Aras kargo ücreti hem gönderim hem de alım sırasında yapılabilecek olduğu gibi Aras kargo takip no öğrenme ile merak edilen her bir işlem anlık olarak yapılabilmektedir.

Genel Merkez Adresi: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuzsultanselim Caddesi No:2 Aras Plaza Kavacık,İstanbul Aras Kargo Tel: 0 (216) 538 55 00 Fax: 0 (216) 538 56 52
Resmi Web Sitesi : https://www.araskargo.com.tr/ 

Bilgileri üzerinden de şikayet, dilek ya da istek gibi bildirilmek istenilen her bilgi anlık olarak bildirilebilirsiniz.

Trendyol Express Kargo Takip ve Sorgulama İçin Burayı Tıklayın

Hepsijet Kargo Takip İçin Burayı Tıklayın

Aras kargo takip
Aras kargo takip
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir