Audi A8 ve A8L Fiyatları Güncel Fiyat Listesi

ModelMotorMotor Gücü HPMotor HacmiYakıt TüketimiFiyat
A8 L 50 TDI quattro tiptronic50 TDI quattro286 hp2.967 cm35.0 lt/100 km3.314.872 ₺
A8 L 55 TFSI quattro Tiptronic55 TFSI quattro340 hp2.995 cm38.3 lt/100 km3.314.872 ₺

Audi A8 L’deki isteğe bağlı getirtebileceğiniz dinlenme koltuğu, ön yolcu tarafındaki arka yolcuya, rahat bir dinlenme durumu yaratmak için çok çeşitli ayarlar ile birlikte bir ayak dayama yeri sayesinde maksimum konforu sunar. Bunlara ek olarak, ön yolcu koltuğu otomatik bir şekilde ileriye doğru hareket ettirilebilir ve maksimum bacak mesafesi sağlamak için koltuk arkalığı öne doğru katlanabilmektedir. Ayağınızı dayama yeri, masaj işlevi ve arkadaki ekranlar sayesinde A8 L’in dinlenme yeri özelliklerini mükemmel şekilde sizlere tamamlar. Ayrıca Audi A8 L’in ortalama yakıt tüketimi 7,5-4,3 l/100 km’dir.

Audi A8 Kullanışlı Premium Orta Konsol

Orta konsolda bulunan akustik ve dokunmatik geri bildirime sahip iki ekran, bilgi-eğlence sisteminin ve ayrıca klima, ferahlık ve rahatlık işlevlerinin sezgisel çalışmasını sağlar. Gelişmiş ses sistemi araçla etkileşiminizin bir diyalog şeklinde yürütülmesini sağlamaktadır. Audi connect sayesinde Amazon Alexa entegrasyonunu rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

A8 Size Sürüş Sırasında Destek Olan Arka Plan Yardımcıları Sunar

Şehirde, şehir dışında ve otoyollarda güvenli ve keyifli sürüş, isteğe bağlı yardım paketi olan asistan paketi plus’ı seçerseniz, Audi A8 L’nizi çok çeşitli sürücü asistan sistemleri ile donatabilirsiniz. Bunların içinde öne çıkan sistemlerden biri, enine ve boyuna park yerlerine girip çıkarken size destek veren Park Asistanı plus’tır. Araç direksiyonunu yönlendirme, hızlandırma, frenleme ve motoru kapatma işlemlerini devralır; siz sadece yapacağınız işlemi başlatır ve arkanıza yaslanıp izlersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir