Binbin Fiyat Scooter ListesiBinbin Fiyat Listesi
Binbin Scooter Açılış Ücreti Fiyatı2,39 TL
Binbin Scooter Dakika Başı Ücret Fiyatı1,59 TL
binbin fiyat, binbin scooter, binbin ücreti, binbin ne kadar, binbin scooter ücreti, binbin dakikası kaç tl

Binbin Scooter Fiyat Dakikası Kaç TLBinbin Scooter Fiyat Listesi
Binbin Scooter 10 Dakika Ücreti Ne Kadar?16,29TL
Binbin Scooter 20 Dakika Ücreti Ne Kadar?29,99TL
Binbin Scooter 1 Saat Ücreti Ne Kadar?85,59TL
Binbin 10 Dakika Fiyatı

Binbin fiyat ne kadar? Binbin scooter fiyatı ne kadar? Sıklıkla Martı ile kıyaslanan Binbin fiyatları, birçok kişi tarafından merak ediliyor. Elektrikli Scooter sevdalıları, bu iki alternatif arasında kararsız kalıyor. Peki hangisi daha ucuz? Martı fiyatları ve Binbin fiyatları arasındaki fark ne kadar? Tüm bu soruları yazımızın içerisinde cevaplıyor olacağız.

Binbin Scooter Açılış Ücreti Fiyatı 2,29 TL’dir. Binbin Scooter Dakika Başı Ücret Fiyatı ise, 1,49 TL’dir. Binbin Scooter 10 Dakika ücreti 16,29 TL’dir.

Binbin Scooter Açılış Ücreti Fiyatı 2023 yılında 2,39 TL’dir.

Binbin Fiyat, Binbin Scooter Listesi 2023

2023 yılında yakıt fiyatlarına gelen zamlar her alanda insanları etkiledi. Hem şahsi araçlar hem de toplu taşımalar kullanılamaz bir hale geldi. İnsanlar, toplu taşıma araçlarına verecekleri parayı Binbin gibi kiralık scooterlara yatırmaya başladı.

binbin fiyat, binbin scooter, binbin ücreti, binbin ne kadar, binbin scooter ücreti, binbin dakikası kaç tl
binbin fiyat binbin scooter binbin ücreti binbin ne kadar binbin scooter ücreti binbin dakikası kaç tl

Binbin Scooter 10 Dakika Ücreti 2023 yılında 16,29 TL’dir.

Binbin ve Martı gibi araçlar, kiralama mantığı ile kullanılıyor. Belirli bir süre içerisinde bu araçları kiralayıp, kontrol noktalarına bırakıyorsunuz. Tabii ki şirketler, bu kiralama karşılığında sizden bir ücret alıyor. Binbin şirketine ait taşıtlar, elektrik ile çalışıyor. Son dönemlerde gelen elektrik zamlardan dolayı bu fiyatlar da giderek artıyor. 2023 yılında Binbin fiyatlarına zaten zam gelmişti ancak, tekrar zam gelecek gibi duruyor. Gelecek zammın ne kadar olacağını merak ediyorsanız sitemizi takipte kalın.

Günümüzdeki Binbin fiyatlarını da yine web sitemizden öğrenebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki Binbin fiyat tablosunu incelemek.

Binbin Açılış Ücreti Ne Kadar?

Binbin gibi şirketler, kazancı artırmak için açılış ücreti kullanıyor. İster 2 dakika ister 2 saat aracı kullanın, bir sabit ücret ödemek zorundasınız. Bu sabit ücreti, tıpkı taksilerde olduğu gibi açılış ücreti olarak düşünebilirsiniz. Binbin açılış ücreti bilgisini aşağıdaki tabloda sizler ile paylaştık.

Binbin 10 Dakika Ne Kadar?

Binbin Scooter 1 Saat kullandıktan sonra ödemeniz gereken fiyat 85,59 TL’dir

Binbin genellikle kısa mesafeler için kullanılıyor. 10-20 dakika arasındaki mesafeler için bu aracı kullanmak oldukça hesaplı oluyor. Kullanıcılar ise “Binbin 10 dakika ne kadar?” sorusunu oldukça merak ediyor. Bu bilgiyi öğrenmek için aşağıda yer alan tabloya göz atın! Martı fiyatları için tıklayınız. Binbin listesi için tıklayınız.

Binbin Fiyat, Binbin Scooter Fiyatı & Ücreti Ne Kadar? Konusu, Pazartesi günü 5 Aralık 2022 tarihinde güncellenmiştir. Binbin Fiyat, Binbin Scooter Fiyatı & Ücreti Ne Kadar? Veriler yenilenip, kontrol edilmiştir.
binbin fiyat 2023 , binbin fiyatlandırma, binbin fiyatı ne kadar
binbin fiyat 2023 binbin fiyatlandırma binbin fiyatı ne kadar
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir