Büyük Tüp Fiyatları ve Büyük tüp ne kadar oldu? sorusu, doğalgaz kullanmayan kişiler tarafından araştırılmaktadır. Tüp fiyatları her yıl değişkenlik gösterir. Bu nedenle hangisinin ne kadar olduğu, sık sık sorulmaktadır. Eğer evinizde yoğun bir şekilde tüp kullanıyorsa, çabuk biten küçük tüpler aradığınız verime sahip değildir. Büyük olanlar bu nedenle yoğun bir şekilde tercih edilir.

Farklı büyük tüp modellerinde fiyatlar değişebildiği için özel olarak her markaya göre incelenmesi tavsiye edilir.

Büyük Tüpler Ne Kadar?

Günümüzde büyük tüp üreten çok sayıda firma vardır. Bunların her biri fiyat olarak farklılaşır. Eğer  bunlar hakkında bilgi almak istiyorsanız, fiyatları aşağıda yer alan tablodan inceleyebilirsiniz;

TüpFiyat
Aygaz Maksi Tombul339 TL
Aygaz Maksi Uzun329 TL
İpragaz 12 KG Ev Tüpü340,5 TL
İpragaz 24 KG Ev Tüpü666,5 TL
Maksi Karavan Tüpü 12 KG369 TL
45 KG Sanayi Tüpü1194 TL
45 KG Propan Tüpü1201 TL
Gri Ev Tüpü 12 KG319 TL
Forklift Tüpü 16 KG467 TL
Forklift Tüpü 24 KG687 TL
Ticari Tüp 24 KG657 TL
Sanayi Tüpü 45 KG1276 TL
Propan Tüpü 45 KG1247 TL

Büyük tüp ne kadar oldu için bunları incelerseniz, ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Bunların yanı sıra bulunduğunuz şehir, tüpün son kullanım tarihi de farklılıklara sebep olabilir.

Büyük Tüp Nasıl Alınır?

Büyük tüp ne kadar oldu her tüp firması için sorulan soruların başındadır. Bilindiği üzere İpragaz, Aygaz ve Milangaz bu seçenekleri sunmaktadır. Eğer kurumların resmi sitesini incelerseniz, ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Ardından ilgili firma ile iletişime geçerek, adresinize kısa süre içinde beklemeden sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik Gizlidir. IP adresiniz Kaydedilmiştir.