21 Kasım 2023 Çadır Fiyat Listesi Güncel

Kamp Çadır Fiyatları – BoyutuÇadır Fiyatları
Büyük Çadır Fiyatları1.800 TL
Kamp Çadırı Fiyatı1.310 TL – 2.310 TL
1 Kişilik Çadır Fiyatları500 TL – 800 TL
2 Kişilik Çadır Fiyatları250 – 3.000 TL
3 Kişilik Çadır Fiyatları500 TL – 5.000 TL
4 Kişilik Çadır Fiyatları750 TL – 6.000 TL
5 Kişilik Çadır Fiyatları1.100 TL – 7.210 TL
6 Kişilik Çadır Fiyatları1.500 TL – 7.500 TL
Odalı Çadır Fiyatları6.000 TL
Bim Çadır Fiyatı250 TL – 500 TL
Mevsimlik Çadır Fiyatları1.700 TL – 3.000 TL
Çadır Fiyatları

Çadır Fiyatları, kamp tutkunlarının en çok araştırdığı konular arasındadır. 2 kişilik, 3 kişilik 4 kişilik, 5 kişilik ve 6 Kişilik Çadır Fiyatları birbirinden farklıdır. Her marka, kendi özelinde birbirinden farklı özelliklere sahip. Kendi içerisinde farklı odaları bulunan, pencereli ya da yalıtımlı olan modeller de bulunmaktadır.

Kamp Çadır Fiyatları araştırma yaparken, ihtiyacınız olan boyut büyük mü yoksa küçük mü karar vermelisiniz. Bu yazımızda BİM Çadır 2023 başta olmak üzere Büyük Çadır Fiyatları gibi konulara değineceğiz.

Çadır Fiyatları 2023

Büyük Çadır Fiyatları

Büyük Çadır Fiyatları, özellikleri ve sağladığı avantajlara göre değişiklik göstermektedir. 10 kişi kapasiteli Realx çadır, 1.500 TL fiyat etiketine sahiptir. Bu model dışında Büyük Çadır Fiyatı, 2.000 TL ila 8.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Büyük çadır modelleri diğer türlere nazaran daha fazla oda, havalandırma ve kapı seçeneğine sahiptir. Kalabalık şekilde yapacağınız doğa aktiviteleri için büyük çadır ve 6 kişilik çadır modelleri gibi seçenekler biçilmiş kaftandır.

Mevsimlik Çadır Fiyatları

Mevsim Çadır Fiyatları, kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterse de genel olarak 1.700 TL ila 3.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Mevsimlik çadır, 4 mevsim boyunca kullanılabilen ve korunaklı ortam sağlamaktadır. En avantajlı çadır modellerinden olan mevsim çadır, kış aylarında yoğun yağışa ve yaz aylarında yoğun sıcağa karşı da oldukça dayanıklıdır.

Kamp Çadırı Fiyatları 2023 yılı itibariyle, 1.310 TL – 2.310 TL arasında satılmaktadır.

Kamp Çadır Fiyatları

Kamp Çadır Fiyatları, 900 TL ila 2.500 TL aralığında değişmektedir. Bu fiyat değişikliği, sağladığı avantaj ve özelliklere bağlıdır. Fakat bilmeniz gerekir ki Kamp Çadırı Fiyatları, kullanım alanına göre oldukça uygundur. Zira yüksek irtifaklı alanlardan deniz seviyesine, ormanlık alanlardan taş ve toprak alanlara kadar kullanım imkanı sunmaktadır. 2 kişilik çadır fiyatları da kamp için uygun orandadır.

2 Kişilik Çadır Fiyatları

2 Kişilik Çadır Fiyatları, küçük boyutu sebebiyle oldukça uygundur. 1.400 TL ila 2.700 TL aralığında satışa sunulmaktadır. İki standart uyku tulumunun kolaylıkla sığabildiği bu çadırlar, genellikle 4 mevsim için uyumludur. Daha fazla kullanım alanı ve özellik olan modellerde ise 2 Kişilik Çadır Fiyatı 5.000 TL’ye kadar artmaktadır.

3 Kişilik Çadır Fiyatları

Standart olarak 200 x 150 x 100 santimetre boyutu olan 3 Kişilik Çadır Fiyatı da 3.000 TL ila 7.000 TL aralığında satılmaktadır. Geniş ve ferah yapıları sayesinde iki kişi konaklayacak kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilir.

4 Kişilik Çadır Fiyatları

4 kişilik çadır fiyatları, 3.500 TL ila 8.000 TL aralığında satılmaktadır. 4 kişilik uyku matlarının rahatlıkla sığdığı bu çadırlar, birden fazla odaya da sahiptir. 240 santimlik genişliği bulunan modeller, ferah bir yaşam alanı sunar.

5 Kişilik Çadır Fiyatları

Çocuklu aileler tarafından tercih edilen 5 kişilik çadır fiyatları odalı olarak tercih edilecekse 5.000 TL ila 15.000 TL aralığında satılmaktadır. Fakat odasız ve ortak alana sahip çadırlar, 3.000 TL civarlarında fiyata sahiptir.

3 Kişilik Çadır Fiyatları 2023 yılında kamp malzemeleri satan mağazalarda 3.970 TL – 7820 TL arasında satılmaktadır.

6 Kişilik Çadır Fiyatları

Çadır fiyatları 6 kişilik olanlarda bir hayli yüksektir. 6 kişilik çadır fiyatları 7.000 TL ila 17.000 TL aralığındadır. Kalabalık aile ve arkadaş grupları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bim Çadır 2023

Bim Çadır 2023 yılında kampanyalı bir şekilde satışa sunulmuştur. En ucuz 250 TL, en pahalı 500 TL olarak satılmaktadır. Uygun Fiyatlı alternatif arayışında olan kişiler tarafından tercih edilebilir, kolay kurulumu sayesinde her yere taşınabilir.

Kamp Çadırı Fiyatları Ne Kadar?

Kamp Çadırı Fiyatları 500 TL ila 9,900 TL aralığındadır. Özellikleri ve boyutu arttıkça, fiyat etiketi de artmaktadır. Özellikle kamp çadırı fiyatları belirlenirken, birden fazla kriter etkin rol oynamaktadır. Örnek vermek gerekirse araç üstü çadır modelleri ile su geçirmez çadır ya da odalı çadır modellerinin yapısı ve özellikleri birbirinden farklıdır. Bunun gibi 1 Kişilik Çadır Fiyatları ile 6 Kişilik Çadır Fiyatı da birbirinden farklı olacaktır.

Ekonomik olarak tasarruf etmek için de kişisel ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve buna göre tercih yapmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra güncel avantajları takip edebilir, Bim Çadır kampanyası gibi kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Kamp Çadırı Modelleri

Doğayla iç içe zaman geçirmek, çoğu zaman keyifli aktivitelerden birisidir. Hiç şüphesiz ki doğayla iç içe olmanın en iyi yolu ise, kamp yapmaktır. Kamp Çadırı Modelleri ile doğada kamp yapmaya karar verdiğinizde ise mevsime, bulunacağınız alana, bölgeye ve hava koşullarına göre bir çadır seçebilirsiniz. Piknik Çadırı, kışlık çadırlar, Yazlık Çadırlar ve odalı çadır modelleri birbirinden farklı ihtiyaçlara yanıt vermektedir.

Nerede kamp yapacağınızı belirleyerek, sizin için en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Bu modeller, çadır fiyatları konusunda da belirleyici olacaktır. Örneğin Çadır Büyük ise, ödemeniz gereken miktar daha fazla olacaktır. Kamp Çadır Modelleri listesi ise;

 1. Büyük Çadır,
 2. Kamp Çadır,
 3. 1 Kişilik Çadır,
 4. 2 Kişilik Çadır,
 5. 3 Kişilik Çadır,
 6. 4 Kişilik Çadır,
 7. 5 Kişilik Çadır,
 8. 6 Kişilik Çadır,
 9. Odalı Çadır,
 10. Bim Çadır,
 11. Tek kişilik çadır,
 12. Katlanabilir çadır,
 13. Araç üstü kamp çadırı,
 14. Şişme kamp çadırı,
 15. Kışlık Çadır olarak satışa sunulmaktadır.

Çadır Çeşitleri, üretim aşamasında kullanılan malzemelere, kullanılacak sezonun özelliklerine ve diğer birçok unsura göre sınıflandırılmaktadır. Plastik, bez ve kıl malzemelerden üretilen modeller, birbirinden farklı avantajlarla kullanıma sunulmaktadır. 5 mevsimden 2 mevsime kadar kullanım imkanı bulunan çadır seçenekleri bulunmaktadır. Bu da zorlu dış şartlar ve hava koşullarına uyum sağlamayı kolaylaştırmaktadır. Peki, Çadır Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çadır Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çadır seçerken hiç şüphesiz ilk olarak dikkat etmeniz gereken husus, kaç kişi konaklayacağınızdır. Bunun ardından nerede kullanacağınızı (deniz kenarı, dağ, orman vs.) belirlemelisiniz. Bu gibi sebeplerden dolayı Kamp Çadırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler, herkes için farklılık arz etmektedir. Kalite beklentiniz, havalandırma seçenekleri, çadır ölçüleri, ekstra ekipmanlara da dikkat etmelisiniz.

Büyük Çadır Fiyatları 2023 yılından itibariyle, 1.670 TL – 2.210 TL arasında satılmaktadır.

Konaklayacağınız yeri iyi analiz etmeli, buna göre tercih etmelisiniz. Kalacağınız bölge şişme kamp çadırı ihtiyacı oluşturacaksa, bez çadır tercih etmemelisiniz. 6 Kişilik Çadır Fiyatları yüksek olduğu için ihtiyaçlarınızı göz ardı edip, 3 Kişilik Çadır almamalısınız. Eğer genel kullanım yapacaksanız Bim Çadır modelleri sizin için uygun olacaktır. Çadır için, tüp almanızı öneririz. Tüp fiyatları için konumuzu ziyaret edebilirsiniz. Decathlon kamp çadırı fiyatları için tıklayınız.

Etiketler: decathlon çadır, çadır fiyatları, 4 kişilik çadır, çadır kamp, 3 kişilik çadır, 2 kişilik çadır, quechua çadır, şişme kamp çadırı, kamp çadırı fiyatları, kamp çadırı 4 kişilik, şişme çadır fiyatları

Çadır ModelleriÇadır Fiyatları
3 Kişilik Çadır Fiyatı750 TL – 5.000 TL
4 Kişilik Çadır Fiyatı1.000 TL – 6.000 TL
5 Kişilik Çadır Fiyatı1.100 TL – 7.210 TL
6 Kişilik Çadır Fiyatı1.500 TL – 7.500 TL
Büyük Aile Çadır Fiyatı1.800 TL – 12.500 TL
Bivak Çadır500 TL – 2.000 TL
Çadır Fiyatları

Çadır Fiyatları mevsime göre seçeceğiniz modeleri ve ebatlarına göre fiyatları değişmektedir. Kış Kamp Çadırı, Yaz kamp Çadırı fiyatları birbirinden farklıdır çünkü yaz kamp çadırı içeriye rüzgar almaması için tasarlanmıştır diğeri soğuk ve yağmur almaması için tasarlanmıştır. En uygun fiyatlı kamp çadırı için 2 kişilik çadırları tercih edebilirsiniz. Ucuz kamp çadırları, 2 kişilik ucuz kamp çadırı ne kadar ? gibi sorularınızın cevabı için tablomuzu inceleyip size uygun kamp çadırını bulabilirsiniz.

Tek bir çadır fiyatı genellikle çadırın boyutu ve özellikleri gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. 500 TL altındaki çadırlar genellikle hafif ve dayanıksız olarak kabul edilirken, 750 TL üstü olan çadırlar daha pahalı olarak kabul edilir. Daha fazla özelliğe sahip ve suya daha dayanıklı olan çadır fiyat martları genellikle daha yüksektir.

çadır fiyatları
çadır fiyatları
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir