Cami Avizesi Fiyat ve Modelleri

Camiye Dair firmamız, uzun yıllardır camilerde sıkça ihtiyaç duyulan ürünlerin üretimini yapmakta olan köklü bir firmadır. Cami süpürgeleri, cami avizeleri ve cami şamdanları hizmetlerimiz sayesinde büyük ya da küçük olması fark etmeksizin her camide kullanılmaya uygundur.

Camiye Dair firmamızda sunulan tüm ürünlerde garanti bulunmaktadır. Bu sayede hizmetlerimizden yararlanan kişilerin herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalması durumunda garanti kapsamında destek alabilmek mümkün olacaktır. Firmamızda sunulan ürünlerin detaylı açıklamaları aşağıdaki başlıklarda belirtilmektedir.

12 Eylül 2023 Cami Avizesi Fiyat Listesi Güncel

Avize ModeliFiyat
Ayetli (15 Kandil) Osmanlı Model Cami Avizesi6.900 TL
Ledli Ayetli (30 Kandil) Cami Avizesi7.720 TL
Cami Şamdanı Çift Şerefeli 5’Li Set4.790 TL

Ayetli (15 Kandil) Osmanlı Model Cami Avizesi 2023 yılında itibariyle 6.900 TL’den satılmaktadır.

Cami Avizeleri Modelleri & Cami Avizesi Fiyatları

Cami avizeleri, camilerin iç mekanında hem aydınlatma hem de dekorasyon amaçlı kullanılan ve kandil tipi ampuller ile donatışmış ürünlerdir. Caminin tavan yüksekliği ve müşterilerin istekleri doğrultusunda pek çok modelde cami avizeleri bulabilmek oldukça kolaydır. Siz de firmamızın web sitesi üzerinden cami avize modellerini inceleyebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Cami avizesi fiyat ve modelleri için linke tıklayınız.

Firmamız pek çok farklı cami avizesi tasarımı yapabilmektedir. Küçük camiler için 15 kandilli, büyük camiler için ise 100 kandilli gibi farklı modeller mevcuttur. Kandilli modellere ek olarak daha modern ampullü veya ampulsüz modeller de mevcuttur. Bu bağlamda sahip olduğumuz modelleri firmamızın web sitesinde inceleyebilir ya da beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan cami avizelerine sahip olmak için bizleri arayarak özel üretim yaptırabilirsiniz.

Cami Şamdanları

Ledli Ayetli (30 Kandil) Cami Avizesi 2023 yılı itibariyle 7.720 TL’den satılmaktadır.

Türk kültüründe iç dekorasyonu ile görenleri büyülemeyi başaran camiler, farklı ürünler ile daha gösterişli bir hale getirilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de cami şamdanları şeklindedir. Mihrabın sağ ve sol olmak üzere her iki yanına konumlandırılan şamdanlar, firmamızın tasarım ve üretimini üstlendiği materyaller arasında yer almaktadır.

cami-avizesi

Firmamız, farklı modellerde şamdan setleri sunarak camilerin çok daha şık ve göz alıcı bir hale gelmesini desteklemektedir. Bu bağlamda tasarımımız olan setlerde hem 4 hem de 5 şamdana sahip modeller mevcuttur. Şamdan fiyatları ise üretimde kullanılan materyaller ve modellere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Web sitemizi ziyaret ederek hem model hem de fiyat bilgisi alabilmeniz mümkündür.

Cami Süpürgesi Modelleri & Fiyatları

Cami süpürgeleri, firmamızda en çok dikkat çeken ürün grupları arasında yerini almaktadır. Camilerin iç temizliğinin yapılabilmesi ve Müslüman bireylerin ibadet ederken sağlıklı bir ortamda bulunabilmesi için özel süpürgeler kullanılmaktadır. Cami süpürgeleri günlük temizlik için olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Cami süpürgesi almak için linke tıklayınız.

Cami Şamdanı Çift Şerefeli 5’Li Set 2023 yılından itibariyle 4.790 TL’den satılmaktadır.

Camiye Dair firmamız tarafından sunulan cami süpürgesi modelleri çift motorlu olup yüksek bir emiş gücüne sahiptir. Bu sayede temizlik yaparken zamandan tasarruf etmek ve detaylı şekilde temizlik sağlamak mümkündür. Süpürge modellerimiz 4 yıl garanti süresine sahiptir ve bu garanti dünyanın her yerinde geçerlidir. Buna ek olarak camilere özel olarak üretilen süpürgeler kolay kullanılabilmekte olup, temizlenmesi zor alanlarda da kullanılabilmesi ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Tüm süpürge modelleri ve fiyat bilgileri internet sitemizde mevcuttur. 

cami avizeleri fiyatları
cami avizeleri fiyatları
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir