Davetiye Fiyatları 2023 Güncel Fiyat Listesi

9 Mayıs 2023 Davetiye Fiyat Listesi Güncel

Davetiye ModelleriDavetiye Fiyatı
Düğün Davetiyesi390 – 480 TL
Nişan Davetiyesi116 – 472 TL
Sünnet Davetiyesi525 TL
Klasik Zarflı Davetiyesi540 TL
Yarım Zarflı Davetiyesi560 TL
Kraft Zarflı Davetiyesi390 – 650 TL
Çiftli Davetiyesi450 TL
Lüks Model Davetiyesi690 – 800 TL
Fotoğraflı Davetiyesi450 TL
Davetiye Fiyatları

Düğün Davetiyesi 2023 yılından itibaren 390 – 480 TL arasında satılmaktadır.

Tabloda bulunan fiyatlar anlık olarak alınan ve ortalama fiyatlardır. Zaman içerisinde fiyatlarda değişiklik olabilir bu nedenle güncel fiyat bilgisi için firmanın web sitesine ulaşabilir, daha detaylı bilgi alabilirisiniz. 500 adet davetiye fiyatı 1000 adet davetiye gibi miktarlarda fiyatlar artış gösterebilir.

Davetiye modelleri ve fiyatları kişiye özel tasarımlar, hazır koleksiyonlar, farklı temalarla beraber fiyatlar değişiklik göstermektedir. Hayatınızın önemli günlerinde yaptığınız organizasyonları temsil edecek olan davetiye tasarımı ve baskılarında hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Her davetiyeyi kendi davetiyesi gibi tasarlayarak üreten ve işini severek yapan ekiplerle birlikte birçok davetiye modelleri öne çıkmaktadır.

Davetiye genel anlamıyla bakıldığı zaman toplantı, nişan, düşün, mezuniyet, açılış gibi tören ve etkinliklere katılması arzu edilen kişilere çağrı amacıyla yazılan çok kısa mektuplardır. Davetiyeler temaya göre farklı şekilde tasarlanabilmektedir ve hazır koleksiyonlar arasından da tercih edebileceğiniz davetiye modelleri sayesinde istediğiniz miktarda basılabilir.

davetiye fiyatları

Davetiye Modelleri Nelerdir?

Davetiye modelleri birçok farklı organizasyona hitap edebilmektedir. Bunlardan en sık kullanılan modelleri ise düğün davetiyesi çeşitleridir. Nişan ve düğün törenlerinde gerekli bir ürün olan davetiye ile sevdiğiniz insanları bu özel ve anlamlı günden haberdar edebilir ve sevdiklerinizin bu özel gününde yanınızda olmasını sağlayabileceksiniz. Nişandan düğüne kadar birçok aktivite için sevdiklerinizi seçtiğiniz davetiye ile bilgilendirebilirsiniz. Davetiye modelleri genel olarak bakıldığı zaman,

Nişan Davetiyeleri 2023 yılından itibaren 116 – 472 TL arasında satılmaktadır.

Davetiye fiyatları genel olarak 100 adet üzerinden hesaplanmıştır. 100, 400, 700, 1200, 1500 ve 1800 adet şeklinde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Baskı sayısı arttıkça fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Davetiye fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar bulunur bunlar, çift davetiye modelleri, renkli kapalı zarflar, zarf baskılı modeller gibi birçok modele bağlı olarak değişebiliyor.

Sünnet Davetiyesi 2023 yılından itibaren 525 TLye satılmaktadır.

Davetiye Modelleri Nasıl Seçilir?

Ucuz davetiye veya pahalı modeller fark etmeden birçok fiyatta çeşitli modelleriyle kullanıcılara ulaşarak farklı şekillerde bulunmaktadır. Kullanıcılara ulaşan bu model ürünleri zevkinize uygun şekilde tercih edebilirsiniz ve çeşitli davetiye modelleri arasından kendi tarzınızı yansıtan modeli kolay bir şekilde seçebilir ve tarzınızı davetiye seçimine de yansıtabilirsiniz. Sizlerin zevkine hitap edecek en ucuz davetiye modelleri ve fiyatları ile özel günlerinizde bütçenizi zorlamayacak seçimlerden de yararlanabilirsiniz.

Hazırlıkların en önemli detayı olan ve temaya uygun davetiye modelleri çeşitlerinde o güzel günün habercisi olmasıyla büyük önem arz eder. Sizde https://mertdavetiye.com/ web sitesinden online olarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Tatlı ve bir o kadarda yorucu hazırlıkların başında yer alan nişan veya düğün davetiye fiyatları modelleri, sünnet partileri, iş organizasyonları ile birlikte tüm kutlamalar için davetiyelerinizi kolay bir şekilde seçebilir, hazırlıklarınızın en önemli detayını rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

davetiye fiyatları
davetiye fiyatları
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir