Disney Plus Üyelik Fiyatları Ne Kadar ?

4 Ocak 2024 Disney Plus Üyelik Fiyat Listesi Güncel

Disney Plus abonelik ücretleriFiyat
Disney Plus Aylık Üyelik64.99 TL
Disney Plus Yıllık Üyelik649.90 TL

Disney Plus Aylık Üyelik fiyatı 2024 yılından güncel 79,99 TL’dir

Disney Plus Kaç TL? Disney Plus Yıllık Üyelik Kaç TL? gibi sorularınız cevapları işte tam burada. 2024 Disney Plus abonelik ücretleri Aylık 69.99 TL, Yıllık 649,90 TL olarak belirlenmiştir. Disney+’ın yıllık aboneler için özel olarak sunduğu kampanyada Yıllık Disney Plus Fiyatı 649,90 TL olarak belirlenmiştir. Disney Plus’a Abone Olmak İçin Tıklayınız!

Disney Plus Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir?

Disney+ belirlemiş olduğu kurallar içerisinde bir aboneliği en fazla 7 kişi paylaşabilir, aynı anda ise sadece 4 kişi içerik izleyebilir. Aynı anda izleme sınırı aşıldığı zaman izlemek isteyen kişi ekranda bir uyarı ile karşılacak ve seyir işlemini gerçekleştiremeyecektir.

Disney Plus Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazı Var mı ?

Disney, Marvel, Pixar, NetGeo, FX, 20th Century Studios ve Star Wars gibi stüdyoların hazırladığı animasyonlar, diziler ve filmleri disney plus da türkçe altyazı ve türkçe dublaj seçenekleri ile izleyebilirsiniz. Türkçe ve birden fazla dil seçeneği ile dilerseniz alt yazılı dilerseniz de dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Disney Plus Yıllık Üyelik fiyatı 2024 yılından güncel 672,90’dir

Disney Plus Yenilmezler Nasıl İzlenir?

Disney Plus’a kayıt olduktan sonra Aylık 34,99 TL ya da Yıllık 349,99 TL abonelik ücretini ödeyip disney plus marvel filmleri arasından izleyebilirsiniz. Joss Whedon’un yönetmenliği ile ortaya çıkmış şahane bir film olan yenilmezler filmi IMDb’den 8,0 puan alarak en iyi marvel filmleri kategorisine girmeyi başarmıştır. Başrolleri Robert Downey Jr. Scarlett Johansson ve Chris Evans paylaşmıştır. Marvel’ın akılalmaz hikayesinin bir parçası olan yenilmezleri izlemek için Disney plus’a üye olabilirsiniz.

YouTube video
disney plus fiyat
disney plus fiyat

Disney Plus Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir? Disney+ belirlemiş olduğu kurallar içerisinde bir aboneliği en fazla 7 kişi paylaşabilir, aynı anda ise sadece 4 kişi içerik izleyebilir

Disney Plus Star Wars The Force Awakens

2015’te JJ. Abrams’ın yönetmenliğinde beyaz perdeye yansımış olan Star Wars The Force Awakens Disney Plus’da! IMDB puanı 7,8. Disney Plus Fiyatları film severler için gayet uygundur çünkü bir sinema biletine Star Wars’ın bütün serisini izleyebileceksiniz. (Disney Plus’da Yayımlanmışlar). Yıldız savaşları serisinden bir film olan Güç Uyanıyor (The Force Awakens) Yeni karakterlerle (Rey ve Finn) yepyeni bir film ortaya çıkartmıştır. Tüm Star Wars Filmleri gibi soluksuz izleyebileceğiniz en güzel filmlerden birisidir.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir