Dolorex fiyat araştırması yapanlar daha çok baş ağrısı çekenler olarak karşımıza çıkmaktadır. İlaçlar arasında en sık tercih edilenlerden biridir. Kullanılmadığında ağrılarla baş edilmesi mümkün olmayan ilaçlardandır.

31 Ekim 2023 Dolorex İlaç Fiyatı Güncel

Dolorex baş ağrılarının yanı sıra diş ağrıları ve eklem ağrıları olan kişiler tarafında da sıklıkla tercih edilen bir ilaçtır.

Eklem ağrıları, diş ağrıları ve migren gibi insan bedeninde oluşan birçok ağrı türünde etkilidir. Dolorex fiyat olarak da ulaşılabilir ve makul seviyelerden satılmaktadır. İçerisinde diklofenak ile birlikte potasyum bulunur. Dolorex 50 mili gramlık 20 adet draje olan ilaç kutularında satılmaktadır. İlaç, pembeye yakın bir renk tonuna sahiptir.

Dolorex baş ağrısı çeken insanlar tarafından kullanılan ve en çok tercih edilen ilaçlar arasındadır.

Dolorex Fiyatları Ne Kadar?

İnsanlar sağlık açısından herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında çözüm yolları aramaktadır. Akla ilk gelen de eczanelerden ilaç alma yöntemidir. Özellikle baş ağrısı gibi çoğu kişide görülen rahatsızlıklar için ilaç kullanılır. Ağrıların kesilmesi için çeşitli ağrı kesici yani antienflamatuar ilaçlarının kullanmak gerekir. İşte Dolorex de burada devreye giren ilaç türlerindendir.

Ağrı çeken kişiler, yeter ki ağrı geçsin fiyatı önemli değil gibi bir algıyla duruma yaklaşabilir. Ancak ilaçların fiyatlarının kişisel ve aile ekonomisi açısından kıymeti büyüktür. Dolorex fiyat açısından bakıldığında oldukça makul bir ağrı kesicidir. Bu ağrı kesici ilacın 2023 yılının ağustos ayındaki fiyatı yaklaşık 32.58 Türk lirasıdır. Eczanelerden temin edilebilen bir ağrı kesici ilaçtır. Bu ilacı kullanmadan önce prospektüsünü okumanız tavsiye edilmektedir.

Dolorex ağrı kesici fiyatı 2023 yılı itibariyle eczanelerde 33,72 TL’den satılmaktadır

Ürün AdıFiyat
Dolorex67.03 TL
2023 Dolorex Fiyatı

Dolorex Fiyatlarının Yıllara Göre Değişimi

Eczanelerin raflarında belli bir düzen ve sıraya göre dizili olan ilaçlar çeşitlilik göstermektedir. Bunların arasında belki de herkesin en az bir kere kullandığı ağrı kesiciler etkisini gösterir. Ağrı kesici ilaçları arasında adını sıkça duyduğumuz bir ilaç da Dolorex ağrı kesicidir. Eczanelerin hastaların ilaç ihtiyacını karşılamaları önem taşımaktadır. Her zaman ellerinde stok bulundurmaları gerekir. Dolorex de  bu ilaçlardan biridir.

Yıllara göre artan döviz kuru ve ekonomik gelişmelerle ilaç fiyatları genellikle artış yönünde değişim göstermektedir. Dolorex fiyat seyrine göre oran olarak artış göstermektedir.  Günümüzdeki fiyatı ile hala oldukça uygun bir düzeydedir. Bu bakımdan her bütçeye uygun olarak eczane raflarında yer almaktadır.

Dolorex Fiyatı Bilgisi Konusu, Salı günü 31 Ekim 2023 tarihinde güncellenmiştir. Dolorex Fiyatı Bilgisi Veriler yenilenip, kontrol edilmiştir.

Dolorex prospektüsünü incelemek için tıklayınız.

dolorex fiyat
dolorex fiyat
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir