Domino’s Pizza fiyat avantajlarıyla, müşterilerinin ilgisini her zaman çekmeyi başarmaktadır. Sürekli oluşturduğu birbirinden cazip kampanyalar mevcuttur. Menüleri, zengin çeşit ve bol malzemeli ürünleri içermektedir. Kampanyalarda yer alan menüler doyurucu ve ekonomiktir. Bu nedenle oldukça pratik, aynı zamanda fiyat konusunda da oldukça avantajlıdır.

Domino’s Pizza Fiyat Avantajları Hangi Menülerde Geçerlidir?

Tüm menüler, Domino’s Pizza fiyat avantajları gözetilerek oluşturulmuştur. Müşterilerine piyasaya göre doyurucu, lezzetli ve ekonomik menüler sunmaktadır. Gel al, iste gelsin ve kişiye göre değişen birbirinden cazip birçok kampanyalı menü vardır. Bu menüler farklı avantajlar içermektedir. Domino’s Pizza fiyat politikalarını müşteri avantajlarından yana belirlemektedir.

 gibi seçenekler bazılarıdır. Bol ürünler ve oldukça ekonomik birbirinden farklı menüler birçok kişiye hitap etmektedir. Evde, iş yerinde, tatilde nerede olursanız olun, menüler her yerde imdadınıza yetişir. Kalabalık partilerde, arkadaş toplantılarında, iş yemeklerinde, sinema keyfi yaparken vazgeçilmezdir. Domino’s Pizza, herkesin damak zevkine uygun seçenekler sunar. Bol malzemeli, alternatif ürünlerle zengin içerikli menülere sahiptir. Kimsenin hayır diyemeyeceği çeşitleri içerir. 

Vejetaryen beslenenlere yönelik menü zenginliği, sağlıklı beslenenlere destek olur. Dilediğiniz pizza sizin için mutlaka Domino’s Pizza menülerinde vardır. Makarna, tavuk, ekmek arası gibi farklı seçenekleri de içeren menüler yer alır. Siz yeter ki yemek isteyin, Domino’s Pizza’da mutlaka vardır.

Dominos Cazip Pizzalar fiyatı 2023 yılında 99.90 TL – 170.72 TL arasında Dominos Pizza restorantlarında satılmaktadır.

Domino’s Pizza Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

Domino’s Pizza’yı tercih etmenin avantajları oldukça fazladır. Kendi dağıtım ağını oluşturan Domino’s Pizza, birçok yemek uygulamasıyla da çalışmaktadır. Bulunduğunuz her yerden rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir yemek firmasıdır. Sunduğu birçok kolaylık sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler.

gibi birçok hizmet, müşteri memnuniyeti esasıyla oluşturulmuştur. Her uygulama, müşterilerinin rahat etmesini sağlamak için vardır. Güvenli ve sağlıklı alışveriş yapılmasını ve bütçeleri düşünülerek hizmetler gerçekleştirilir. Domino’s Pizza fiyat seçenekleri ekonomik, bol malzemeli ve zengin içeriklerden oluşur.

3 Mayıs 2023 Domino’s Pizza Fiyat Listesi Güncel

Pizza TürüFiyat
Cazip Pizzalar99.90 TL – 170.72 TL
Özel Pizzalar99.00 TL – 177.00 TL
Bol Malzeme Pizzalar110.00 TL – 184.00 TL
Gurme Pizzalar136.00 TL – 197.19 TL
Trend Pizzalar115.00 TL – 191.00 TL
Domino’s Pizza Fiyatları 2023

Domino’s ye kazan

Domiso’s tutkunlarına, menülerinde sıklıkla Domino’s tercih edenlere, yedikçe kazandıran kampanya oluşturulmuştur. Domino’ Pizza yiyerek elde edilen 5 dilim pizza toplandığında, bir sonraki siparişteki cazip fiyatlı pizza bedavaya gelir. 7 TL farkla özel pizza, 14 TL farkla bol malzemeli pizza, 21 TL farkla trend pizza ya da 28 TL farkla gurme pizzaya çevrilme şansına da sahip olabilirsiniz. Domino’s Pizza online kanallarından, gel al veya adrese teslim siparişi verebilirsiniz. Domino’s Ye-Kazan bölümünde, dilimleriniz birikecektir. Ardından 5 dilim kazandığınızda, ücretsiz hakkınız 48 saat içinde tanımlanacaktır. Yedikçe kazandıran tek kampanya Domino’s Pizza Ye-Kazan. 

Tek tıkla şipariş

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde sipariş oluşturacak vaktiniz olmayabilir. Domino’s ile tek tıkla sipariş verebilir, anında işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallardan üye olarak, en sevdiğiniz menülerden gelecekteki siparişi oluşturarak hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman tek tıkla siparişinizi verebilirsiniz. Vakit kaybetmeden lezzete kavuşabilirsiniz.

Dominos Gurme Pizzalar fiyatı 2023 yılında 136.00 TL – 197.19 TL arasında Dominos Pizza restorantlarında satılmaktadır.

Pizza takip

Oluşturduğunuz sipariş kodunu, online kanaldan sipariş takip modülüne yazabilirsiniz. Ardından buradan siparişinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Online ödeme

Online kanaldan, uygulamalardan kredi kartınızı tanımlayabilirsiniz. mobil uygulama üzerinden ödemenizi yapabilirsiniz. Böylece kapıda ödeme ile uğraşmazsınız. Kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve sadece siparişinizi teslim alırsınız.

30 dakikada kapında

Sadece Domino’s Pizza’nın müşterilerine sunduğu bu özellik başka hiçbir hizmet sektöründe yoktur. Müşterilerinin en kısa sürede, sıcak, hızlı ve güvenle siparişlerine ulaşmaları için uygulanmaktadır. 30 dakikayı geçen teslimatlar için siparişiniz bedelsiz olarak size teslim edilir.

Dominos Özel Pizzalar fiyatı 2023 yılında 99.36 TL ile 177.40 TL arasında Dominos Pizza restorantlarında satılmaktadır.

Domino’s Pizza, her zaman müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmakta ve hizmet vermektedir. Müşterilerinin, sağlıklı, temiz, sıcak ve doyurucu menülere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Tüm online uygulamalar, promosyonlar, kampanyalar, kolaylıklar müşterilerin rahatlığı için tasarlanarak oluşturulmuştur. Domino’ Pizza her zaman yeter.

Dominos Pizza resmi web sitesine gitmek için tıklayınız.

Domino’s Pizza Fiyat Listesi, Dominos Fiyatı Konusu, Çarşamba günü 3 Mayıs 2023 tarihinde güncellenmiştir. Domino’s Pizza Fiyat Listesi, Dominos Fiyatı Veriler yenilenip, kontrol edilmiştir.
dominos pizza fiyatları, dominos pizza fiyat listesi ,dominos pizza fiyatları 2023
dominos pizza fiyatları dominos pizza fiyat listesi dominos pizza fiyatları 2023
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir