Ella Ertesi Gün Hapı FiyatlarıElla Ertesi Gün Hapı Fiyatı
Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı 30 Mg 135,00 TL
Ertes 72 Ertesi Gün Hapı Fiyatı97,00 TL
Norlevo Ertesi Gün Hapı Fiyatı125,50 TL
ella hap, ella nedir, ella ertesi gün hapı, ella fiyat, ella hap nedir, ella 30 mg, ertesi gün hapı ella

Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı, Ella Hap Nedir? Ucuz Muadili

Ella ertesi gün hapı fiyatı 2022 yılında çok merak edilmektedir. İlaç, cinsel ilişkiye girdikten sonra, 3 gün içerisinde kullanılabiliyor. Çok yüksek bir korunma oranına sahip olan ilacın fiyatı da dolar kuru ile paralel olarak artıyor.

Ella Ertesi gün hapları, ilişkiden sonra ilk 3 gün içerisinde alınmalıdır. Herhangi bir aksilik durumunda ise 5 güne kadar alınmalıdır. İlacın alınmadığı her gün, koruma oranı da ciddi oranda azalacaktır.

Bu yazımızda ella hap fiyat, ertesi gün hapı ella fiyat, ella doğum kontrol hapı fiyatı aramalarına cevap verdik. Umarız ki yazımız, fiyat araştırmalarınıza yardımcı olmuştur. Sürekli olarak güncellenen fiyat bilgilerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı

Ella

Ella ertesi gün hapı, piyasadaki en kaliteli ertesi gün haplarından birisi olarak biliniyor. İlacın bu kadar çok tercih edilmesinin altında ise fiyatı yatıyor. Diğer ertesi gün haplarından çok daha ucuz olan bu ilaç, her kesim tarafından tercih ediliyor. Ancak fiyatları, sürekli olarak artıyor.

Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı

Özellikle ilaç kategorisinin, dolar ile bağlantılı olduğu biliniyor. Haliyle fiyat takibi yapmak da oldukça güç bir hal alıyor. Web sitemizden Ella ertesi gün hapı fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yazılarımız düzenli olarak güncellenmektedir. Bu sayede fiyat takibi yaparken asla sorun yaşamayacaksınız.
Ella prospektusu için tıklayınız. Ayrıca doğum kontrol hapı fiyatı için tıklayınız.

Ella İlaç Fiyatı ne kadar? İlaçların fiyatı satın alma öncesinde insanlar tarafından merak edilmektedir. Bu bakıdan Ella almayı düşünüyorsanız, Ella Hap Fiyat da farklı yıllara göre aşağıdaki tablodan incelenebilir.

Ella ertesi gün hapı fiyatı 30 mg fiyatı 135 TL’dir.

Ella Ertesi Gün HapıElla Ertesi Gün Hapı İlaç Fiyatı
Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı 30 Mg. 2022135 TL
Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı 30 Mg. 2021122,93 TL
Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı 30 Mg. 202084,99 TL
Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı 30 Mg. 201974,94 TL
ella hap, ella nedir, ella ertesi gün hapı, ella fiyat, ella hap nedir, ella 30 mg, ertesi gün hapı ella fiyatı ne kadar?

Buradan da görülebileceği üzere farklı yıllara ait fiyatlar değişmektedir. Dolayısıyla Ella hap fiyatlarının da güncel olarak takip edilmesi tavsiye edilir.

Ella Fiyat, Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı Ne Kadar?

Ella İlaç Fiyatı 2022 yılında güncellenmiştir. Son gelen zamlarla 135 TL olan Ela Hap Fiyat, geçmiş yıllarda 46 TL fiyatla satılmaktaydı.

Ella Ertesi Gün Hapı Nedir?

Ella hap acil doğum kontrol hapıdır. Korunmasız cinsel ilişki sonra ya da koruyucu yöntemin başarısız olması halinde yararlanılır. Bu bakımdan hamileliği önlemek amaçlanır. Etkin maddesi Ulipristal Asetat olup yardımcı maddeleri prospektüs bilgisine göre şöyledir;

  1. Laktoz Monohidrat (Sığır Sütü)
  2. Povidon
  3. Kroskarmelloz Sodyum
  4. Magnezyum Stearat V

Bunun dışında padry yellow fx da vardır. Bunun içeriği ise,

  1. Polivinil alkol,
  2. Titanyum dioksit,
  3. Makrogol 3350 (polietilen glikol),
  4. Talk, polisorbat 80,
  5. Sarı demir oksit
  6. Mika-bazlı sedef pigment (potasyum aluminyum silikat/titanyum dioksit),

Bileşenlerinden meydana gelir. Ella hap altın renkli ve kalkan şekillidir. Bu özellikleri ile ayırt edilebilir. İki yüzünde de Ella ibaresi vardır.

ella hap, ella nedir, ella ertesi gün hapı, ella fiyat, ella hap nedir, ella 30 mg, ertesi gün hapı ella
ella hap, ella nedir, ella ertesi gün hapı, ella fiyat, ella hap nedir, ella 30 mg, ertesi gün hapı ella

Ella Ertesi Gün Hapı Nasıl Kullanılır?

Ella hap cinsel ilişki sonrasında yahut koruma yöntemi başarısız olduktan sonra kullanılır. En kısa sürede 120 saat, yani 5 gün geçmeden ağız yoluyla tek hap alınır. Eğer aldıktan sonra 3 saat içinde kusarsanız hemen doktora görünmeniz tavsiye edilir.

İlaç adet döngüsünün herhangi bir anında kullanılabilir. Hap alınınca sonraki adet birkaç gün gecikebilir. Ancak bu 7 günü aşarsa doktora gidilmelidir. Zira hamilelik durumu yaşanabilir.

Ella Ertesi Gün Hapı Yan Etkileri Neler?

Her ilaçta olduğu gibi Ella hap da yan etkilere sahiptir. Bunlara prospektüs üzerinden ulaşılabilir. Bunların arasında akne, kaşıntı, migren, ateş, üşüme, grip, sıcaklık basması ve daha birçok konu vardır. Eğer bunlardan herhangi biri yaşanıyorsa en kısa sürede doktora gidilmesi gerekir. Doğum kontrol hapı fiyat listesi için tıklayınız. Ella ertesi gün hapı prospektüsü, reçetesi için tıklayınız.

Ella Fiyat, Ella Ertesi Gün Hapı Fiyatı? Konusu, Pazar günü 4 Eylül 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Etiketler;
ella fiyat, ella hap fiyat, ella fiyat 2022, ella ertesi gün hapı fiyat, ella 30 mg fiyat, ertesi gün hapı ella fiyat, ella ilaç fiyat, ella tablet fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik Gizlidir. IP adresiniz Kaydedilmiştir.