Bülent Börek fiyat açısından börekseverler tarafından araştırılan hususlardan biridir. Yeme ve içme sektörü, her geçen gün önem kazanmaya devam etmektedir. Bu durumda yemek firmaları fiyat çerçevesi dahilinde sıklıkla araştırılmaktadır. Bülent Börek, reklamlardan görmeye aşina olduğumuz firmalardandır. Bülent Börek fiyat başlığı altında incelenen seçenekler arasında yer almaktadır.

Bülent Börek, ilk günden bugüne kadar geniş bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Tek bir noktada hizmet vermemektedir. Ülkemizin pek çok noktasında var olan şubeleri ile hizmet vermektedir. Özellikle börekleri ile ön plana çıkan bir firmadır. Hem fiyatlar hem de menüde yer alan lezzetler hakkında bilgi almak için alt başlıkları inceleyebilirsiniz.

Bülent Börek Porsiyon Fiyatları Nelerdir?

Yeme ve içme sektöründe ön plana çıkan Bülent Börek’in pek çok müdavimi vardır. Lezzetlerini tatmak isteyen kişiler tarafından porsiyon fiyatları kapsamında sıklıkla araştırılmaktadır. Bu firma dahilinde sunulan lezzetlerin fiyatlarını öğrenebilmek için ufak bir araştırma yeterlidir. Güncel bilgilerden yola çıkarak hazırlanan fiyat listeleri konusunda sizlere bilgi verecektir.

Pek çok kaynağa göre Bülent Börek dahilinde satışa sunulan börekler porsiyona göre ücretlendirilmektedir. Bir porsiyon peynirli börek fiyatı 29,5 TL olarak değerlendirilmektedir. Aynı zamanda getirilen porsiyon yanında yan lezzetler ve ikramlar olması da tadacağınız böreğin lezzetini artırmaktadır. Bulunduğunuz konuma yakın olan şubeleri araştırarak veya online sipariş vererek siz de bu lezzeti deneyebilirsiniz.

Bülent Börek Kilogram Fiyatları Nelerdir?

19 Ekim 2023 Bülent Börek Fiyat Listesi Güncel

Bülent Börek 500 GR fiyatı 2023 yılı itibariyle 60,00 TL’den satılmaktadır

Bülent Börek fiyat söz konusu olduğunda en az porsiyon fiyatları kadar kilogram fiyatları da merak edilmektedir. Özellikle davetler veya kalabalık aileler için kilogram börek seçenekleri mevcuttur. Ne gibi bir fiyat aralığına sahip olduğu konusunda internet üzerinden sıklıkla araştırılmaktadır.

Aşağıda yer alan listede Bülent Börek firmasına ait olan kilogram fiyatlarına göz atabilirsiniz.

BirimFiyat
500 GR55 TL
1 KG67 TL
2 KG78 TL
4,5 KG110 TL
Bülent Börek Fiyat Listesi

Sıralanan bu fiyat bilgilerinden yola çıkarak sizler de börek siparişi verebilirsiniz. Kalabalık ortamlarınız için ihtiyaç duyduğunuz miktar börek satın alabilirsiniz.

Bülent Börek 1 Kilogram fiyatı 2023 yılı itibariyle 121,00 TL’den satılmaktadır

Bülent Börek Menü

Güne nefis bir kahvaltı ile başlamak isteyebilirsiniz. Bunun için Bülent Börek lezzetlerini deneyebilirsiniz. Özellikle börek menüleri ile öne çıkan ve lezzeti ile meşhur olan bir yemek firmasıdır. Hem kahvaltı hem de diğer öğünlerde tercih edebileceğiniz alternatif duraklar arasında yer almaktadır. Bu firmaya ait birden fazla menü seçeneği bulabilirsiniz.

Tek kişilik menüden iki kişilik menüye, aile boyu menüden kilogram seçeneklerine kadar alternatif vardır. Bülent Börek, aynı zamanda yan ürünler ile de farklı lezzetler keşfetmenize imkan tanımaktadır. Bulunduğunuz konuma yakın olan şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz konuma online sipariş vererek bu lezzetleri deneyebilirsiniz.

Bülent Börek’ten Nasıl Sipariş Verilir?

Bülent Börek firmasına ait olan çeşitli menü seçeneklerini denemek isteyenler olabilir. Bunun için de nasıl sipariş verebileceklerini merak etmektedir. Hem şubelerine uğrak yapılabilir hem de evden sipariş verilebilir. Ancak sipariş vermek istediğinizde uygulamanız gereken adımların daha kolay olacaktır.

Yemek siparişi vermek için aracı olan uygulamalar üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Bülent Börek şubelerine ait olan iletişim bilgileri üzerinden de adresinize sipariş vermeniz mümkündür. Firmanın menüsünden yer alan seçeneklerden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Yapmanız gereken, siparişiniz kapınıza kadar geldiğinde  bu lezzetleri denemek olacaktır.

Bülent Börek 2 Kilogram fiyatı 2023 yılı itibariyle 257,00 TL’den satılmaktadır

Bülent Börek Şubeleri

Bülent Börek fiyat seçeneklerinin yanı sıra bu firmanın nerelerde bulunduğu da merak edilmektedir. Reklamlardan aşina oldukları o görüntüyü yakından görmek isteyen kişiler olabilir. Bulundukları bölgede Bülent Börek şubesinin olup olmadığını öğrenmek de oldukça basittir. İnternet üzerinden detaylı bir şekilde araştırılabilmektedir.

Bahsi geçen bu firmaya ait şubelerin yer aldığı bazı iller şu şekilde sıralanabilir:

Sadece birkaç ile örnektir. Sıralanan bu şehirler dışında daha pek çok ilde ve ilçede hizmet vermektedir. Bülent Börek firması, ürünlerini denemek isteyen kişiler için büyümeye devam etmektedir. Siz de bu lezzetleri denemek istiyorsanız bulunduğunuz ilde yer alan Bülent Börek şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Bütçenize uygun olan menülerden sipariş verebilirsiniz.

Bülent Börek resmi web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

bülent börek fiyat 2023
bülent börek fiyat 2023
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir