Parol fiyat konusu birçok kişi tarafından merak edilir. Sıklıkla kullanılan ve ulaşılabilir olması sayesinde her geçen gün daha fazla satılmaktadır. Parol ilacı 2023 yılında 18 TL fiyat etiketi ile satılır. İlaç sektöründeki durdurulamaz zamlar ve vergiler bu ilacın nihai fiyatına  da doğrudan etki eder. En yakınınızdaki eczaneye giderek bu ilacı satın alabilirsiniz. Kutudaki prospektüsü okumayı ve burada yer alan bilgilere göre temkinli şekilde kullanmayı unutmamalısınız. 

Parol Ne İşe Yarar?

Parol hafif ve orta şiddette ağrılar için kullanılan bir ilaç çeşididir. Grip, soğuk algınlığı, migren, diş ağrısı gibi rahatsızlıklar Parol ilacı ile kolaylıkla giderilebilir. Parol ilacı uygun şekilde ve miktarda kullanıldığı takdirde bu tür ağrılar için yeterlidir. Parol ilacının yeterli gelmediği durumlarda tekrar kullanmadan önce prospektüsü okumanız kritik önem taşır. Her ilaç gibi Parol da doktor kontrolünde kullanılmalıdır ve etkileri kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir.

Parol Fiyatları 2023

Parol Ağrı Kesici Fiyatı 2023 Yılından İtibaren, Eczanelerde TL’dir

14 Mayıs 2023 Parol Fiyat Listesi Güncel

ÜrünFiyat
Parol18,00 TL
Parol Fiyatı 2023

2023 yılında Parol 500 mg 20’li tablet fiyatı 13 TL’dir. Doktor onayıyla herkes tarafından kullanılabilen bu ağrı kesici ve ateş düşürücü ilacı en yakınınızdaki eczaneden satın alabilirsiniz. Zira eczane olmayan satış noktalarında Parol fiyat etiketi değişiklik gösterebilir. İlaç sektöründe fiyatlar her geçen gün daha fazla artmaya ve değişiklik göstermeye devam eder. Bu durumun sebeplerinden bazıları müşteri değerlerinin değersizleşmesi ve vergi uygulamalarının fahiş seviyelere çıkmasıdır.

Parol ilaç nasıl kullanılır? Her yaş gurubu için kullanmadan önce prospektüsü okumalısınız.

Parol Nasıl Kullanılır?

Parol ilacının nasıl kullanılacağı oldukça önemlidir. Her yaştan hasta için Parol ilacının nasıl kullanılması gerektiği kutudan çıkan prospektüste yazılıdır. Parol ilacını kullanmadan önce bu bölümü dikkatlice okumalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Aksi takdirde ilaç beklediğiniz etkiyi göstermeyebilir. Bazı durumlarda ilaç yan etki yapabilir ve bu daha ciddi rahatsızlıklara yol açabilir. 

Parol ağrı kesici ilaç reçetesiz satılır mı? Evet, parol reçetesiz olarak alınabilir.

Parol Reçetesiz Alınabilir mi?

Parol ilacı eczane şubelerinde reçetesiz olarak satılır. Doktor onayı ile herkesin kullanımına uygun olan bu ağrı kesici ve ateş düşürücü ilacı bilinçli bir şekilde kullanmanız gerekir. Her ilaçta olduğu gibi Parol tablet ilacını kullanmadan önce de prospektüsü mutlaka okumalısınız. Aynı zamanda beklenmeyen bir etki meydana geldiğinde kısa sürede doktora başvurmalısınız. 

Nurofen için tıklayınız. Parol prospektüsü için tıklayınız.

Parol Fiyat, Parol Şurup Plus Fiyatı, Parol 500 mg 30 Konusu, Pazar günü 14 Mayıs 2023 tarihinde güncellenmiştir. Parol Fiyat, Parol Şurup Plus Fiyatı, Parol 500 mg 30 Veriler yenilenip, kontrol edilmiştir.
parol fiyat 2023
parol fiyat 2023
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir