AdıFiyat
Tufal hurdası Fiyatları0,65 TL
İnşaat demir çubuğu hurdası Fiyatları6,50 TL
İnşaat yıkım hurdası Fiyatları5,50 TL
Pik demir talaşı hurdası Fiyatları3,50 TL
Teneke hurda Fiyatları2,90 TL
Toplama hurda Fiyatları5,40 TL
Demir talaşı hurdası Fiyatları4,52 TL
3. sınıf demir talaşı Fiyatları5,32 TL
2. sınıf demir talaşı Fiyatları5,87 TL
1. sınıf demir talaşı Fiyatları6,00 TL
Ekstra hurda demir Fiyatları6,00 TL
Bonus hurda demir Fiyatları6,90 TL
DKP hurda demir Fiyatları7,00 TL
hurda demir fiyatları

Tufal Hurda fiyatı 2023 yılında 0,65 TL’dir

Hurda demir fiyatları, hurdacıya demir satmak isteyen kişiler tarafından sık sık sorulmaktadır. Demir, günümüzde iş yerlerinden yaşam alanlarına kadar pek çok yerde gözlemlenmektedir. Bu nedenle yaygın bir şekilde görülmektedir.

Tüm hurdalar gibi demir hurdaları de bir değer karşılığında alınmaktadır. Bunların fiyatları doğal olarak insanlar tarafından merak edilmektedir. Her ne kadar metaller değerli olsa da ücretler standart değildir.

Farklı metal türlerinde fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla satmak istediğiniz metaller hakkında bilgi almak istiyorsanız, demir hurdası ile ilgili olarak iletişime geçebilirsiniz. Böylece kısa sürede gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Demir Hurdası Ne Kadar?

Hurdaların depolarda ya da yaşam alanlarında tutulması gereksiz yer kaplamalarına neden olur. Hurdalar artık kullanılmaz hale gelse bile tekrar işlenmesi, böylece ekonomiye kazandırılması mümkündür.

Hurdalar, sahiplerinden bir ücret karşılığı alınmakta, ayrıştırıldıktan sonra da geri dönüşüm firmasına gönderilmektedir. Fiyatları merak ediyorsanız aşağıda bulunan tabloyu inceleyebilir, böylece ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Demir hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bu tabloyu inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte bazı etmenlerin olduğunu da hatırlamanız gerekir.

Hurda Fiyatları Neye Göre Değişir?

Demir hurdası fiyatları farklı etmenlere göre değerlendirilmektedir. Bunlar kilo olarak alınmakta olup arttıkça ücretler de yükselmektedir. Dolayısıyla bunlara dikkat etmeniz şarttır. Bunun dışında demirin hangi tür olduğu da önemlidir. Türlere göre sunulan rakamlar değişebilmektedir.

Her madenin olduğu gibi demirlerin de bir kalitesi vardır. Dolayısıyla daha yüksek kaliteli olan demirler, ücret olarak daha iyi seçeneklere sahiptir. Ekstra olarak demirlerin içinde farklı unsurların yer alıp almaması da önemlidir.

Çünkü saf olmayan demir, daha fazla ayrıştırma işlemi, işçilik ve emek ister. Bunların yanı sıra  hurdaların alınacağı adres ne kadar uzaksa, masraflar da bu kadar etkilenmektedir. Bu nedenle demir hurda fiyatları da değişmekte olup standart değildir.

İnşaat demir çubuğu hurdası 2023 yılında 6,50 TL’dir

Demir Hurdası Nerede Bulunabilir?

Demir hurdası günümüzde pek çok yerde bulunabilir. Zira kullanım alanları oldukça geniştir. Yaşam alanları da dahil, pek çok yerde gözlemlenmekte olup bazıları aşağıda yer almaktadır;

 1. Çim biçme makineleri
 2. Bilgisayarlar
 3. Günlük hayatta kullanılan eşyalar
 4. Beyaz eşyalar
 5. Demir-Çelik sektörü
 6. Çamaşır ve bulaşık makineleri
 7. Deniz taşımacılığı sektörü
 8. İnşaat sektörü
 9. Sanayi tipi eşyalar
 10. Otomotiv sektörü
 11. Mutfak eşyaları

Bu maddelerin her birinden demir alımı yapılabilmektedir. Dolayısıyla çözümleri oldukça geniş bir yapıya sahiptir.

Demir Hurdası Nasıl Alınır?

Demir hurdası satmak istiyorsanız, ilk olarak hurdacı ile iletişime geçmeniz gerekir. Ardından adres bilgisi verirseniz, kısa süre içerisinde ekspertiz için ekipler adresinize gelecektir. Sonrasında ise satmak istediğiniz seçenekler incelenecek, buna göre rakamlar teklif edilmektedir.

Bunun kabul edilmesi ardından kısa süre içerisinde araçlar ile bunlar alınacak, dikkatli bir şekilde merkeze kadar taşınacaktır. Sonrasında profesyonel ekipler bunları türlerine ve malzemelerine göre ayrıştıracaktır.

3. sınıf demir talaşı hurda fiyatı 2023 yılında 5,32 TL’dir.

hurda demir fiyatları
hurda demir fiyatları

Bundan sonra sadece geri dönüşüm merkezlerine taşınması kalmaktadır. Ardından yapılan işlemler ile demir hurdası, farklı ürünler olarak ekonomiye geri kazandırılır.

Hurda neye denir? Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Hurda Demir Fiyatları

hurda demir fiyatları
hurda demir fiyatı

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Kilosu Ne Kadar?

Hurda demirin kilosu 7,00 TL’dir.

Çolakoğlu Hurda Demir Fiyatları Ne Kadar?

Çolakoğlu hurda demir fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir