AdıFiyatı
Hurda peçete2,40 TL
Hurda A4 fotokopi kağıdı2,20 TL
Değişik renklerde hurda kağıtlar1,90 TL
1. hamur beyaz hurda2,60 TL
Kullanılmamış hurda gazete2,60 TL
Kullanılmış hurda gazete1,98 TL
Hurda kuşe kağıt1,62 TL
Hurda Bristol kağıt1,88 TL
hurda kağıt fiyatları

AdıFiyatı
Hurda peçete kağıdı3,50 TL
Kullanılmış hurda gazete3,25 TL
Kullanılmamış hurda gazete3,30 TL
Hurda karton bardak2,55 TL
Hurda A4 fotokopi kağıdı3,45 TL
Hurda okul kitabı2,85 TL
Hurda karton kağıt1,40 TL
Farklı renklerde hurda kağıt1,00 TL
1. hamur beyaz hurda kağıt fiyatı3,40 TL

Hurda kağıt fiyatları ne kadar? Kağıtlar günümüzde yaşam alanlarından evlere kadar pek çok yerde yararlanılmaktadır. Bununla sınırlı kalmadan çöplerin de yüzde 40 oranını bunların atıkları meydana getirmektedir. İnsanlar artık kullanmayacakları bir kağıdı çöpe atsa da bu tamamen hatadır. Çünkü kağıtlar, yapıları gereği dönüşüm işlemlerine uygundur.

Hurda peçete fiyatı 2023 yılında güncel 2,40 TL’dir

Bu sayede kağıtlar tekrar ekonomiye geri kazandırılabilmektedir. Bununla sınırlı kalmadan doğal kaynakların da tüketilmesini azaltır. Bu nedenle hurdacılığın önemi oldukça fazladır. Eğer kağıt atıklarınız mevcutsa iletişime geçerek bilgi verebilirsiniz.

Ayrıca yaşam alanlarınızda ve iş yerlerinizde depoladığınız fazla kağıtlardan kurtulabilir, böylece daha fazla boş alan elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra bir kar da elde edebilirsiniz. Kağıt hurda fiyatları değişkenlik göstermekte olup ekspertiz işlemleri ardından size bilgi sağlanmaktadır.

Hurda Kağıt Fiyatları Ne Kadar?

Her hurdanın bir değeri olduğu için kağıtların ne kadar alındığı insanlar tarafından sık sık sorulmaktadır. Kağıt hurda fiyatları farklı etmenlere göre değişkenlik gösterdiği için standart değildir.

Bunlardan bir tanesi kağıdın türüdür. Farklı kağıt türlerinin özellikleri değiştiği için ücretleri de etkilenmektedir. Bunlar kilo ile alınmakta olup kilo arttıkça ücretler de etkilenmektedir. Dolayısıyla ekipler kesin bir rakam vermeden önce ekspertiz işlemleri yapmaktadır.

Böylece gerekli incelemeler sağlanmakta, bir rakam verilmektedir. Anlaşma yapıldıktan sonra ekipler dikkatli bir şekilde bunlar araçlara dikkatli ve özenli bir şekilde yüklemektedir. Alım sadece firmalardan ve iş yerlerinden değil aynı zamanda yaşam alanlarında da sağlanmaktadır.

Hurda A4 fotokopi kağıdı fiyatı 2023 yılında güncel 2,20 TL’dir

hurda kağıt fiyatları, hurda kağıt fiyatları 2023 , hurda kağıt fiyatları 2023  bursa, hurda kağıt fiyatları izmir
hurda kağıt fiyatları hurda kağıt fiyatları 2023 hurda kağıt fiyatları 2023 bursa hurda kağıt fiyatları izmir

Kağıt hurdası alındıktan sonra ayrıştırılmakta, en son da geri dönüşüm merkezlerine yollanmaktadır. Burada yapılan işlemlerin sonucunda ekonomiye geri kazandırılmaktadır.

Kağıt Hurda Ne Kadar Eder?

Kağıt hurdası hakkında fiyatlar sık sık düşünülmektedir. Farklı etmenlere göre ücretleri görmek istiyorsanız aşağıda bulunan tabloyu inceleyebilir, buna göre bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kağıt hurda fiyatları temel olarak bu şekildedir. Bunları incelerseniz, ayrıntılı bilgi sahibi olmanız mümkündür. Bunlarla sınırlı olmadan farklı kağıt ürünleri de hurda çerçevesine girmektedir. Dolayısıyla kağıt hurdanız bulunuyorsa iletişime geçebilir, adresinize ekipleri çağırabilirsiniz.

Kağıt Hurda Nasıl Alınır?

Kağıt hurdası farklı şekillerde alınabilmektedir. Günümüzde bunlar sıklıkla kilogram olarak alınmaktadır. Eğer yukarıda verdiğimiz tabloyu incelerseniz, ana hatları ile bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Bunun dışında özellikle firmalardan ton olarak alım da yapılmaktadır. Dolayısıyla çözümler oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Alanında profesyonel bir hurdacı ile çalışmak, daha kısa sürede hizmet alıp daha iyi rakamlar elde etmeye olanak sunar.

Ton Kağıt Hurda Ne Kadar?

1 kilogram kağıt hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, yukarıda olan tabloyu inceleyebilirsiniz. Ancak ton olarak satmak istiyorsanız seçenekler farklılık göstermektedir. Aşağıda bulanan tabloyu inceleyerek ayrıntılı bilgi almanız mümkündür.

Eğer kiloluk değil tonluk kağıt hurda fiyatları almak istiyorsanız bu listeyi incelemeniz mümkündür. Profesyonel hurdacı ile iletişime geçerek, aradığınız sonuçları elde edebilirsiniz.

Hurda neye denir? Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kullanılmış hurda gazete fiyatı 2023 yılında güncel 3,25 TL’dir


Hurda Kağıt Fiyatları

hurda kağıt fiyatları, kağıt hurda fiyatları, kağıt hurda fiyatı, hurda kağıt fiyatı, hurda kağıt, hurda kağıt fiyatları 2023 , eren kağıt hurda kağıt fiyatları, kağıt hurda, kağıt hurda fiyatı 2023 , kağıt fiyatları hurda, kağıt karton hurda fiyatları, hurda kağıt kilogram fiyatı
hurda kağıt fiyatları kağıt hurda fiyatları kağıt hurda fiyatı hurda kağıt fiyatı hurda kağıt hurda kağıt fiyatları 2023 eren kağıt hurda kağıt fiyatları kağıt hurda kağıt hurda fiyatı 2023 kağıt fiyatları hurda kağıt karton hurda fiyatları hurda kağıt kilogram fiyatı


Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Kağıt Kilosu Ne Kadar?

Hurda Kağıt Kilosu 1,90 TL’dir.

Kağıt Karton Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Kağıt karton hurda fiyatı 1,40 TL’dir.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir