Toprağın işlenebilmesi amacıyla kullanılan motorlu çapa makinaları, seri bir şekilde toprağın hazır hale getirilmesine yardımcı olur. Kaan ise bu alanda kaliteli makinalar üreten markalardan bir tanesidir. Kaan çapa makinası fiyatları, çiftçiler başta olmak üzere pek çok kişi tarafından merak edilir. Bu makinaların fiyatları, dizel veya benzin gibi yakıt türüne göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda makinanın sahip olduğu özellikler de fiyatı doğrudan etkiler.

Güncel fiyat tablosu aşağıdaki gibi yer alırken meydana gelen zam oranları çapa makinalarında da farklı fiyatlara gidilmesine neden olmuştur. İşte, güncel Kaan çapa makinası fiyat tablosu;

Kaan Çapa Makinası Fiyatları

12 Mayıs 2023 Kaan Çapa Makinası Fiyat Listesi Güncel

Kaan Çapa Makinası ModeliFiyat
Kaan Çapa Makinası Fiyatı 23.600 TL
Kaan 26s Çapa Makinası Fiyatları9.600 TL – 12.600 TL
Kaan 260s Çapa Makinası Fiyatları7.000 TL – 9.000 TL
Kaan 230 Çapa Makinası7.210 TL
Kaan 60 s Oturaklı Çapa Makinası8.523 TL – 10.400 TL
Kaan Çapa Makinası Teker800,00 TL – 1.000 TL
Kaan Çapa Makinası Fiyatları

Kaan çapa makinası 10 beygir fiyatları çiftçileri yakından ilgilendirir. Marş ve 2 ileri 1 geri vitese sahip olan bu model, aynı zamanda 2 adet kuyruk mili çıkışına sahiptir. Makina üzerinde yer alan far ve kaput ise işlerinizi kolaylaştıracaktır. Kaan 10 beygir çapa makinası fiyatı ise 22 bin TL’den başlayarak artabilir. Makinanın fiyatını sahip olduğu özellikler ve kalitesi doğrudan etkiler. Aynı zamanda fiyatlar satıcıdan satıcıya değişiklik gösterebilir.

Son Model Kaan Çapa Makinası Fiyatları

Kaan 26s çapa makinası çiftçiler tarafından en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. Kaan 26s çapa makinası fiyatları diğer modellere göre biraz daha ucuzdur. Bu model yakıt olarak benzin kullanmakla birlikte 2 ileri ve 1 geri vitese sahiptir. 105 cm genişliğindeki çapalama değeri ve 5 hp beygir gücü ile çiftçilere yardımcı olmaktadır. Bu model 8-11 bin TL arasında satışa sunulur.

Kaan 260s çapa makinası fiyatları ise 8-11 bin TL arasında değişiklik gösterir.  95 cm çapa genişliğine ve 30 cm çapa derinliğine sahip olan bu model, 7 hp gücü elinde bulundurur. Ayrıca modelde 2 ileri 1 geri olmak üzere 3 vites bulunur. Kaan 250 s çapa makinası fiyatları ise biraz daha düşüktür. Bu modelin fiyatı 6 bin TL ile 8 bin TL arasında değişir. Özellik olarak ise 260s model ile benzerlik gösterir.

Kaan Çapa Makinası Fiyatları

Kaan Çapa Makinası Fiyatları

Kaan Çapa Makinası Fiyatı 2023 yılı itibariyle tarım makinaları satan mağazalarda 23.600 TL‘dir

Kaan 26s ve 230 Çapa Makinası Fiyatları

Kaan 26 s çapa makinası fiyatları 8-11 bin TL arasında değişiklik gösterir. Ancak bu modelde yerleşik bir oturak yoktur. Her ne kadar bir oturağı olmasa da çiftçiler tarafından en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. Bunun nedeni ise uygun fiyatlı olmasından ve iyi performans göstermesinden kaynaklanır.

Son olarak Kaan 230 çapa makinası fiyatları ile ilgili bilgi verecek olursak, bu makinaların 6000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. 7 hp motor gücüne sahip olan bu makina, 95 cm genişliği ile tüm çapa işlerinizi kolayca halletmenizi sağlar. Ayrıca zorlu arazi şartlarında dayanıklılık göstererek sizleri yarı yolda bırakmamaktadır.

Kaan 26s Çapa Makinası Fiyatları 2023 yılında tarım makinaları satan mağazalarda 9.600 TL – 12.600 TL arasında satılmaktadır.

Kaan Oturaklı Çapa Makinası Fiyatları

Kaan 60s çapa makinası bir oturağa sahiptir. Bu sayede çapa işlerinizi yaparken oturarak yorgunluğun önüne geçebilirsiniz. Kaan 60 s oturakli çapa makinası fiyatları ise pek çok değişkene bağlı olarak farklılık gösterir. 196 kilograma kadar ağırlık taşıyan bu modelin fiyatı 8500 – 10000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Kaan Çapa Makinası Teker Fiyatları

Satın aldığınız çapa makinasının tekerleri çeşitli nedenlerden ötürü kullanılamaz hale gelmiş olabilir. Bu nedenle Kaan çapa makinası teker fiyatları birçok kişi tarafından sorulur. Bu makinalar için özel olarak üretilen tekerlerin fiyatı 800 TL’den başlayarak 1600 TL’ye kadar değişkenlik gösterebilir. Herhangi bir sorun yaşamamak adına makinanız ile uyumlu olan tekerleri satın almanız gerekecektir.

Tüm bunların yanı sıra çapa makinasında meydana gelen herhangi bir sorun için yedek parçaya ihtiyacınız olabilir. Bu parçaları satın alırken de uyumluluk durumuna dikkat etmeniz şarttır.

Kaan 230 Çapa Makinası fiyatı 2023 yılı itibariyle tarım makinası satan mağazalarda 7.210 TL‘dir

Kaan Çapa Makinası Güncel Fiyatı 2023

Kaan çapa makinesi güncel fiyatı 2023 yılında meydana gelen zamlar ile beraber güncellenmiştir. Fiyatlarda meydana gelen artış çiftçilik ile uğraşan ve çapa makinesi ihtiyacı olan vatandaşlar tarafından bir hayli araştırılırken piyasada yer alan 2. El çapa makinesi fiyatları ile malzemeleri hakkında bir tablo hazırladık. Kaan çapa makinaları sahibinden ve diğer cihazlara uygun olarak aşağıda yer alan tabloyu detaylı olarak inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaan Çapa Makinası Websitesi: https://basmacioglu.com.tr/tr
Yağmur Çapa Makinası konumuza gitmek için tıklayınız.

kaan çapa makinası fiyatları
kaan çapa makinası fiyatları
YouTube video

“Kaan Çapa Makinası Fiyatları 2023 Güncel Fiyat Listesi” için 2 cevap

  1. Osman dedi ki:

    Kaan 60 s yi nerede bulabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir