Köfteci Yusuf Köfte ÇeşitleriKöfteci Yusuf Köfte Fiyatları
200 Gram Köfteci Yusuf Köfte Fiyatı28,00TL
200 Gram Sucukla Karışık Köfteci Yusuf Köfte Fiyatı29,00TL
200 Gram Köfte Et Karışımı Köfteci Yusuf Köfte Fiyatı42,00TL
köfteci yusuf, köfteci yusuf menü, köfteci yusuf fiyatları, köfteci yusuf fiyat listesi, köfteci yusuf fiyat, köfteci yusuf menü fiyatları, köfteci yusuf menü fiyatları 2022

Köfteci Yusuf Hamburger ÇeşidiKöfteci Yusuf Hamburger Fiyatları
Köfteci Yusuf Tek Köfte Burger Fiyatı41,00TL
Köfteci Yusuf Çift Köfte Burger Fiyatı43,00TL
Köfteci Yusuf Dört Dörtlük Burger Menü Tek Köfte Fiyatı44,00TL
Köfteci Yusuf Dört Dörtlük Burger Menü Çift Köfte Fiyatı51,00TL
Köfteci Yusuf Tek Köfte Burger Menü Fiyatı43,00TL
Köfteci Yusuf Çift Köfte Burger Menü Fiyatı48,00TL
köfteci yusuf fiyat listesi, köfteci yusuf fiyat, köfteci yusuf hamburger fiyat, köfteci yusuf fiyat listesi 2022, köfteci yusuf iftar menüsü fiyat 2022, köfteci yusuf 2022 fiyat listesi

Köfteci Yusuf Menü ÇeşitleriKöfteci Yusuf Menü Fiyatları
Köfteci Yusuf Tek Köfte Burger Menü Fiyatları43,00TL
Köfteci Yusuf Çift Köfte Burger Menü Fiyatları48,00TL
Köfteci Yusuf Dört Dörtlük Menü Tek Köfte Burger Menü Fiyatları44,00TL
Köfteci Yusuf Dört Dörtlük Menü Çift Köfte Burger Menü Fiyatları51,00TL
Köfteci Yusuf Patates Döner Menü Fiyatları49,00TL
Köfteci Yusuf Patates Köfte Menü Fiyatları49,00TL
Köfteci Yusuf Menü Fiyatları

Köfteci Yusuf Kahvaltı ÇeşitleriKöfteci Yusuf Kahvaltı Fiyatları
Köfteci Yusuf Menemen 38,00TL
Köfteci Yusuf Kahvaltı56,00TL
Köfteci Yusuf Sucuklu Yumurta42,00TL
Köfteci Yusuf Kavurmalı Yumurta42,00TL
Köfteci Yusuf Patates Kızartması 18,00TL
Köfteci Yusuf Mercimek Çorbası22,00TL
Köfteci Yusuf Pastırmalı Yumurta42,00TL
Köfteci Yusuf Kahvaltı Fiyatları

Köfteci Yusuf Köfte Fiyatları

Köfteci Yusuf fiyatları listesi 2022, ülkemizdeki et severler tarafından sıklıkla araştırılıyor. Köfteci Yusuf, diğer rakiplerine kıyasla uygun fiyatları ile biliniyor. Yine de son dönemlerde et fiyatlarındaki artış, menü fiyatlarını da etkilemiş durumda. Köfteci Yusuf kilo fiyatları ne kadar arttı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Tabii ki de bu yerin en popüler yemeği köftesidir. Ülkemizde yapılan en iyi köfteleri Köfteci Yusuf’ta yemeniz mümkün. Köfteci Yusuf köfte fiyatları listesinden aşağıdaki tablomuzda bahsettik.

Köfteci Yusuf Fiyatları Hamburger

Köfteci Yusuf’ta yalnızca köfte çeşitleri bulunmuyor. Bu restoranın hamburgerleri de oldukça ünlü. Yöresel köfte lezzetlerinin hamburger yorumu ile buluşmasını burada tadabilirsiniz. Köfteci Yusuf hamburger fiyatları için ise aşağıdaki tablomuza bir göz atmalısınız.

Köfteci Yusuf Fiyatları Menü

Köfteci Yusuf’ta tam olarak doymak isteyenlere de birçok seçenek var. Köfteci Yusuf menü de bunlardan birisi. Patates, içecek ve ana yemeği tek bir celsede sipariş etme şansınız var. Ayrı ayrı alım yapmaktan çok daha ucuz bir seçenek olan menüler, gayet doyurucu oluyor. Ancak bu doymanın da bir bedeli var. Köfteci Yusuf menü fiyatları için aşağıdaki tablomuzu incelemelisiniz.

Köfteci Yusuf Fiyatları Kahvaltı

Köfteci Yusuf kahvaltı fiyatları, birçok lüks restorandan çok daha ucuz. Siz de aileniz ile birlikte burada kahvaltı yapmalısınız. Üstelik birçok seçenek de yine burada bulunuyor. İster vegan olun ister bir et sever, kesinlikle kendinize göre bir menü bulmanız mümkündür. Köfteci Yusuf kahvaltı fiyatları için ise aşağıdaki tablomuzu inceleyiniz.

Köfteci Yusuf, ülkemizin dört bir yanında birçok popüler şubeye sahip. Bu şubeleri Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Aydın, Kocaeli, Isparta, Sakarya, Denizli, Kırıkkale, Yalova ve Eskişehir’de sıklıkla görmek mümkündür. Diğer popüler lokanta zincirlerine kıyasla daha uygun fiyatlara sahip Köfteci Yusuf’a gitmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Her gidişinizde Köfteci Yusuf fiyat listesi yazımızı okumalısınız. Bu yazıyı sürekli olarak güncel tutacağız.

Sürekli olarak güncellenen Köfteci Yusuf Fiyat Listesi yazımızı kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle bir sonraki Köfteci Yusuf ziyaretinizde fiyat şaşkınlığı yaşamamış olacaksınız.

Köfteci Yusuf Kimdir? Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Köfteci Yusuf Fiyatları

köfteci yusuf fiyat listesi, köfteci yusuf fiyat, köfteci yusuf hamburger fiyat, köfteci yusuf fiyat listesi 2022, köfteci yusuf iftar menüsü fiyat 2022, köfteci yusuf 2022 fiyat listesi, köfteci yusuf, köfteci yusuf menü, köfteci yusuf fiyatları, köfteci yusuf fiyat listesi, köfteci yusuf fiyat, köfteci yusuf menü fiyatları, köfteci yusuf menü fiyatları 2022
köfteci yusuf fiyat listesi, köfteci yusuf fiyat, köfteci yusuf hamburger fiyat, köfteci yusuf fiyat listesi 2022, köfteci yusuf iftar menüsü fiyat 2022, köfteci yusuf 2022 fiyat listesi, köfteci yusuf, köfteci yusuf menü, köfteci yusuf fiyatları, köfteci yusuf fiyat listesi, köfteci yusuf fiyat, köfteci yusuf menü fiyatları, köfteci yusuf menü fiyatları 2022

Köfteci Yusuf Fiyatları

Köfteci Yusuf Hamburger Fiyatı Ne Kadar?

Köfteci Yusuf hamburger fiyatı 41,00 TL’dir.

Köfteci Yusuf Kahvaltı Fiyatları Ne Kadar?

Köfteci Yusuf Kahvaltı fiyatı 56,00 TL’dir.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: