Macfit fiyat bakımından avantajlı kurumlardan biridir. 2007 yılından beri profesyonel olarak hizmet vermektedir. 13 şehirde, 104 kulüp konseptiyle, 1500 eğitmeniyle çalışmalarını sürdürmektedir. Macfit fiyat avantajlarıyla cazip seçenekler sunmaktadır. İstediğiniz şehirde, istediğiniz kulüpte, istediğiniz eğitmen veya gruplarla spora kesintisiz devam edebilme olanağı sağlar. Bununla beraber istediğiniz yerde spora devam misyonunu aşılamaktadır. Macfit teknolojik donanımlı ekipmanları ve profesyonel eğitmenleri eşliğinde sağlıkla buluşmanızı sağlar.

21 Kasım 2023 Macfit Fiyat Listesi Güncel

Macfit 2007 yılından bu yana profesyonel olarak hizmet vermektedir. 13 şehirde, 104 kulüp konseptiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Herkesin spor yapmasını teşvik etmek amacıyla, Macfit fiyat listesi yeniden düzenlenmiştir. Spora dair her şey Macfit dünyasında sizleri beklemektedir. Farklı konsept içerikleriyle kulüplerinde, istediğiniz sporu yapabilirsiniz. Kulüplere adım attığınız anda hissettiğiniz atmosfer farklıdır. Sizi şehrin bunaltıcı stresi ve kalabalığından arındırarak, spora motivasyonunuzu sağlayacaktır. Profesyonel eğitmenlerle dersler veya ücretsiz grup derslerine katılarak, sporun keyfini yaşayabileceksiniz. Kulüplerde;

Ücretsiz seçenekler, Macfit kulüp avantajları olarak, size sunulan hizmetlerdendir. Kulüpten ayrılırken zinde, mutlu, dinamik ve neşeli olmak, size ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecektir.

Macfit’te üyelik türleri 2’ye ayrılır: Standart üyelik ve Gold üyelik. Bu üyeliklerin güncel fiyatlandırması ise aşağıdaki tabloda yer almaktadır:

Macfit Standart Üyelik Fiyatı 2023 yılında 182,00 – 170,67 TL arasında değişmektedir.

Macfit Üyelik TürleriFiyat
  Standart Üyelik Fiyatı559 TL
  Gold Üyelik Fiyatı1069 TL
Macfit Fiyatları

                                                                         

Macfit Gold Üyelik Fiyat

Macfit gold üyelik fiyat avantajları, farklı birçok hizmeti kapsamaktadır. Tüm Macfit spor kulüplerinde gold üyelik paketi, spora kesintisiz devam etmenizi sağlıyor. Kişiye özel eğitmenler eşliğinde uygulanan dersler mevcuttur. Özel ölçümler ve programlar tamamen sizin vücut yapınıza, fiziksel özelliklerinize, sağlık durumunuza, beden endeksinize göre programlanmaktadır.

Tüm Macfit havuzlarından ücretsiz yararlanabilir, her ay iki arkadaşınızı misafir olarak getirebilirsiniz. % 40 nuspa özel indirimi sağlayarak, yoga, meditasyon ve nefes derslerinden faydalanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlı paketler, spora teşvik amaçlı oluşturulmuştur. Farklı birçok lokasyonda, aynı imkânlarla spor yapabilme özelliği, Macfit ayrıcalığı olarak sunulmaktadır. Kulüplerde 100’den fazla ders seçeneği sayesinde, gittiğiniz her an derse katılabilirsiniz. Ayrıca eğlenceli spor keyfini sınırsız yaşayabilirsiniz.

Macfit Gold Üyelik Fiyatı 2023 yılında 221,00-331,00 TL arasında değişmektedir.

Macfit Ankara Fiyat

Ankara’da 11 farklı lokasyonda, hizmet veren Macfit, spor keyfini yaşatmak için tüm eğitmenleriyle hizmetinizdedir. Macfit Ankara fiyat açısından, alternatiflerine göre en çok tercih edilen spor merkezi olmayı başarmıştır. Sağladığı imkânlar, sunduğu hizmet skalası, tercih edilmesindeki etkenlerden bazılarıdır. Sağlıklı yaşam merkezi olmayı hedefleyen Macfit, sporla yaşamı bütünleştirmektedir.

Yaşamın her anında spor keyfini, sizlere sunan Macfit ailesi, her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Amacı herkesin spor yapabilmesi ve spor yapmayı istemesi olan eğitmenler, özellikle bu konuda çalışmaktadırlar. Macfit ve eğitmenleri her yerde, her zaman spor mantığı ile hizmet vermektedir. Böylece spor, hayatımızın merkezinde olmayı başarmaktadır. Ankaralıları sporla buluşturan spor kulüpleri, grup ve özel dersleri ve birçok aktivitesiyle hizmet vermektedir.

Macfit Özel Ders

Personel trainer yani kişiye özel ders,  asistan gibi sizi programlamak için çalışır. Kişinin kilosuna, fiziksel özelliklerine, sağlık durumuna uygun tamamen kontrollü eğitim verilmektedir. Yaptığınız egzersizlerin, vücudunuza olan etkisini gözlemleyecek ve sporun faydalarını göreceksiniz. Kişi bu program dâhilinde tüm fiziksel değişiminin takip etmesi mümkündür. Gerekirse programda değişiklikler yapılarak uygulanması söz konusu olmaktadır.

Macfit özel ders programları, size özel olarak belirlenmekte ve profesyonel eğitmenler eşliğinde uygulanmaktadır. Hazırlanan program dâhilinde, tüm aktiviteleri yapabilir ve uygulayabilirsiniz. Zorlandığınız noktalarda, eğitmeniniz size destek olacak, nasıl yapmanız gerektiği konusunda bilgi verecektir. Özel diyet programı ve kondisyon programıyla, hayatınızda bir yönlendirici olacaktır. Hareketlerin doğru uygulanması ve sağlık durumuna etkisini gözlemleyen eğitmenleriniz bulunmaktadır. Bu kişiler her an size destek olmak için hizmet vermektedirler.

Macfit ailesine katılarak sağlıklı yaşama adım atabilirsiniz. Grup derslerinden eğlenceli spor keyfine, kulüplerdeki avantajlardan sporun zindeliğine hazırlanın. Macfit, her yerde spora ulaşmanın keyfini sunmaktadır. Macfit ayrıcalıklarıyla tanışmak için kulüplerden içeri adım atmanız yeter. Teknolojiyle bütünleşmiş ekipmanları, kulüplerin büyüleyici atmosferi, grup derslerinin cezbedici eğlencesi sizi içine çekecektir. Üyelik avantajları, size evinizdeki keyfi ve rahatlığı yaşatacaktır. Vücudunuza iyi gelecek her şey Macfit tarafından tasarlanarak oluşturulmuştur. Spora bir adım da Macfit’le atın.

Macfit web sitesine gitmek için tıklayınız.

Macfit Fiyat Listesi, Macfit Gold Üyelik Fiyatları Konusu, Salı günü 21 Kasım 2023 tarihinde güncellenmiştir. Macfit Fiyat Listesi, Macfit Gold Üyelik Fiyatları Veriler yenilenip, kontrol edilmiştir.
macfit üyelik
macfit üyelik
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir