Netflix Fiyat Listesi, Netflix Üyelik Ücreti 2023

Netflix Üyelik FiyatlarıNetflix Hesap ÖzelliğiNetflix Fiyat
Netflix Temel Üyelik FiyatıNetflix 1 Kişilik Fiyat46,99 TL
Netflix Standart HD Üyelik FiyatNetflix 2 Kişilik Fiyat79.99 TL
Netflix Özel Ultra HD Üyelik FiyatlarıNetflix 4 Kişilik Fiyat99.99 TL
Sitemizde Netflix ücreti ne kadar, netflix aylık ücreti ne kadar? listemiz güncellenmiştir.

Netflix Fiyat Listesi 2023 yılı için son gelen zamlarla değişiklik göstermiştir. Örneğin Netflix 4 Kişilik Fiyat daha pahalıyken, Netflix 2 kişilik fiyat çok daha uygundur. Bu nedenle Netflix Türkiye Fiyat listesini inceleyebilir ve size uygun pakete göz atabilirsiniz. Peki, Netflix Fiyat Öğrenci için ne kadar? Öğrenci olmayanlar ne kadar ödemeli?


netflix ücret, netflix ne kadar, netflix aylık ücret, netflix üyelik ücreti, netflix üyelik ücreti 2023 , netflix üyelik ücreti zam, netflix ücreti, netflix abonelik ücreti, netflix ücreti ne kadar, netflix öğrenci ücreti, netflix aylık ücreti ne kadar
netflix fiyat öğrencinetflix fiyat listesinetflix 4 kişilik fiyatnetflix 3 kişilik fiyatnetflix 2 kişilik fiyatnetflix üyelik ücreti 2023 öğrencinetflix tek kişilik fiyatnetflix yeni fiyattek kişilik netflix ne kadarnetflix 2 kişilik fiyat 2023 netflix fiyat 2023 netflix üyelik fiyatları 2023

Netflix üyelik ücreti ne kadar?

Netflix Yeni Fiyat Ocak ayı itibariyle 37.99 TL ila 87.99 TL aralığındadır.

Netflix Türkiye Fiyat, yukarıdaki tabloda da olduğu gibidir. Resmi internet sitesi üzerinden alınan bu bilgiler, günceldir. Netflix Tek Kişilik Fiyat ne kadar diyenler için 37.99 TL olarak belirlenmiştir.


Netflix Fiyat Öğrenci İçin Ne Kadar?

Netflix Fiyat Öğrenci için en düşük paket olan 37.99 TL’dir. Ek olarak indirim talep edenler, mail ile Netflix’e ulaşarak öğrenci indirimi alabilirler.


Netflix Fiyat 2023 Ne Kadar?

Netflix Fiyat 2023 ’de aldığı son zamla, birçok tepkinin de ana odağı olmuştu. Sonrasında platformdan resmi bir açıklama gelmese de, fiyat listesi yeniden değişikliğe uğradı. Son yılların belki de en popüler çevrimiçi platformlarından biri olan Netflix, özellikle de gençlere yönelik yapımlarıyla iyice popülerleşti. Aylık abonelik sistemiyle çalışan platform, binlerce dizi ve film seçeneğine sahiptir.

Netflix Abonelik Ücreti (Yeni)

Temelde 3 farklı abonelik seçeneği bulan Netflix Fiyatları Öğrenci kullanıcıları için de farklı avantajlar sunmaktadır. Birçok bütçe için birbirinden avantajlı paketleri olan platformda, birkaç kişi ortak hesap açarak da kullanım yapabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız Netflix Fiyat Listesi aşağıda yer almaktadır.


Netflix Temel Plan Fiyatı Ne Kadar?

Standart Plan Fiyatı Ne Kadar?

Özel Plan Fiyatı Ne Kadar?

Netflix Üyelik Hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız. Ayrıca, Martı scooter fiyat konusuna gitmek için tıklayınız.

netflix üyelik fiyatları, netflix üyelik fiyatları 2023, netflix üyelik fiyatları öğrenci, netflix üyelik fiyatları yıllık
netflix üyelik fiyatları netflix üyelik fiyatları 2023 netflix üyelik fiyatları öğrenci netflix üyelik fiyatları yıllık

Netflix vs DisneyPlus Karşılaştırma Videosu

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir