Netflix Fiyat Listesi 2022 yılı için son gelen zamlarla değişiklik göstermiştir. Örneğin Netflix 4 Kişilik Fiyat daha pahalıyken, Netflix 2 kişilik fiyat çok daha uygundur. Bu nedenle Netflix Türkiye Fiyat listesini inceleyebilir ve size uygun pakete göz atabilirsiniz. Peki, Netflix Fiyat Öğrenci için ne kadar? Öğrenci olmayanlar ne kadar ödemeli?

Netflix Yeni Fiyat Ne Kadar?

Netflix Yeni Fiyat Eylül ayı itibariyle 37.99 TL ila 87.99 TL aralığındadır.

Netflix Yeni FiyatNetflix Fiyat ÖzelliğiNetflix Fiyat 2022
Temel üyelikNetflix 1 Kişilik Fiyatı37.99 TL
Standart HDNetflix 2 Kişilik Fiyatı57.99 TL
Özel Ultra HDNetflix 4 Kişilik Fiyatı87.99 TL
netflix ücret, netflix ne kadar, netflix aylık ücret

Netflix Türkiye Fiyat, yukarıdaki tabloda da olduğu gibidir. Resmi internet sitesi üzerinden alınan bu bilgiler, günceldir. Netflix Tek Kişilik Fiyat ne kadar diyenler için 37.99 TL olarak belirlenmiştir.

Netflix Fiyat Öğrenci İçin Ne Kadar?

Netflix Fiyat Öğrenci için en düşük paket olan 37.99 TL’dir. Ek olarak indirim talep edenler, mail ile Netflix’e ulaşarak öğrenci indirimi alabilirler.

Netflix Fiyat 2022 Ne Kadar?

Netflix Fiyat 2022’de aldığı son zamla, birçok tepkinin de ana odağı olmuştu. Sonrasında platformdan resmi bir açıklama gelmese de, fiyat listesi yeniden değişikliğe uğradı. Son yılların belki de en popüler çevrimiçi platformlarından biri olan Netflix, özellikle de gençlere yönelik yapımlarıyla iyice popülerleşti. Aylık abonelik sistemiyle çalışan platform, binlerce dizi ve film seçeneğine sahiptir.

Netflix Abonelik Ücreti (Yeni)

Temelde 3 farklı abonelik seçeneği bulan Netflix Fiyatları Öğrenci kullanıcıları için de farklı avantajlar sunmaktadır. Birçok bütçe için birbirinden avantajlı paketleri olan platformda, birkaç kişi ortak hesap açarak da kullanım yapabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız Netflix Fiyat Listesi aşağıda yer almaktadır.

  1. Netflix Tek Kişilik Fiyat
  2. Netflix 2 Kişilik Fiyat
  3. Netflix 3 Kişilik Fiyat
  4. Netflix 4 Kişilik Fiyat
  5. Netflix Fiyat Öğrenci

İçin ayrı ayrı detaylı bilgiler verilmiştir.

Netflix Temel Plan Fiyatı Ne Kadar?

Standart Plan Fiyatı Ne Kadar?

Özel Plan Fiyatı Ne Kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik Gizlidir. IP adresiniz Kaydedilmiştir.