Bazı puro modelleri uygun ve ulaşılabilir fiyatlara alıcı bulur. Bazı çeşitlerin üretim maliyeti, hammaddesi farklı olabilir ve fiyatları yüksek olabilir. 2023 yılı itibariyle artan üretim maliyetleri ve düşen alım gücü puro fiyatlarına da yansır. Ayrıca alıcı değerlerinin döviz karşısında erimesi fiyatları etkilemektedir. Alkol, sigara, puro gibi ürünlere fahiş vergiler uygulanması da puro modelleri fiyatlarının hızla artmasına yol açmaktadır. Bütün bunlarla beraber kullanıcılar geniş bir yelpaze arasından kendi bütçesine ve kullanım şekline uygun bir puro modeli satın alabilir.

Rocks M Beige Puro Fiyatı 

Sıklıkla tercih edilen ve ilgiyle kullanılan puro çeşitlerinden olan Rocks M Beige 2023 yılında 49,50 TL’ye satılır. Rocks M Beige puro fiyatı mamulün üretimine, hammaddelerine ve ambalajına göre belirlenir. Yakınınızdaki bir bayiden bu puro çeşidini satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Rocks markasının ürettiği bu ürün yoğun aroması ve keyifli içimi ile öne çıkar.

Modelin adındaki Beige ibaresi puronun vanilya aromalı olduğu anlamına gelir. Yoğun kokusu ve yumuşak yapısıyla dikkat çeken Rocks M Beige çeşidinin oldukça keyif verici bir kokusu vardır. Cigarillo (sigarillo) kategorisinde bir puro çeşidi olan Rocks M Beige kokusu sayesinde kahve gibi içecekleriniz için en uygun eşlikçilerden birisi olabilir. Farklı adetlerde çeşitli paketleri bulunur ve bu paketlere göre fiyatları değişiklik gösterir. Popülerliği her geçen gün artan  Rocks M Beige puro çeşidini size en yakın bayiden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Rocks M Beige 50 Puro Fiyatı 

Puro modellerinin isimlerinde yer alan  50 ibaresi 50 adet puro içeren paketi belirtir. İçerisinde 50 adet puro bulunan Rocks M Beige 50 puro fiyatı  2023 yılında 332,50 TL’dir. Diğer puro çeşitlerine nazaran uygun fiyatı ve yoğun aroması ile öne çıkan bu model fiyat performans açısından oldukça uygun bir seçimdir.

 Rocks markasının ürettiği bu model vanilya aromalıdır ve paketlerinde yer alan sigarillo adetlerinin her biri jelatinlidir. Puro adetlerinin her birinin jelatin kaplamalı olması kullanıcılar açısından oldukça önem taşır. Zira paket açıldıktan sonra puroların havaya maruz kalması zamanla bayatlamasına, kurumasına yol açabilir. Vanilya aroması ve yoğun kokusu ile dikkat çeken Rocks M Beige 50 Puro ürünü sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. 50’lik paketi her türden kullanıcı için oldukça ekonomiktir. En yakın bayiye giderek Rocks M Beige 50 ürününü satın alabilirsiniz. Tasarruf ederken aynı zamanda etkili bir fiyat performans ürününe ulaşabilirsiniz. 

Rocks St Beige 50 Puro Fiyatı 

Rocks markasının sıklıkla tercih edilen bir diğer ürünü olan Rocks St Beige 50 Puro vanilya aromalıdır. Ürünün ismindeki St ibaresi Short Tip kelimelerinin kısaltmasıdır. Short Tip puro modelleri diğer çeşitlere nazaran daha kısa uçlara sahiptir. St puro çeşitleri kullanıcılar tarafından yaygın olarak tercih edilir zira bu çeşitler daha kolay içime sahiptir. Rocks St Beige 50 Puro fiyatı 2023 yılında 372,50 TL’dir. Vanilya aroması, kısa ucu, kolay içimi ve yoğun kokusu ile öne çıkan bu puro çeşidini satın alabilmek için en yakınınızdaki bayiye gidebilirsiniz. Tek pakette 50 adet sigarillo içeren bu ürün her kullanım alışkanlığına uygun miktardadır. Fiyat performans olarak oldukça uygun tütün mamulleri üreten Rocks markasının bu çeşidi günümüzde yaygın olarak tercih edilir ve sevilerek kullanılır. 

R. Short Tip 50 Blue No: 37 Puro Fiyatı

Yoğun aroması ve kullanışlı ambalajı ile öne çıkan bir diğer puro çeşidi Rocks Short Tip 50 Blue No: 37’dir. Tek pakette 50 adet sigarillo içeren bu ürün fiyat performans açısından oldukça uygundur. Yaygın olarak tercih edilen ve sevilerek kullanılan R. Short Tip 50 Blue No: 37 puro fiyatı 2023 yılında 382,50 TL’dir. Teneke kutusu ve jelatinli puro adetleri ile kullanıcı dostu bir ambalajlama benimsemektedir. Aynı zamanda da sigarilloların uzun süre boyunca taze kalmasını, lezzetini ve aromasını korumasını mümkün kılar. Kısa uçlarıyla içimi kolaylaştıran bu puro çeşidini en yakın bayiden kolayca temin edebilir, yoğun aromaya doyarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Puro fiyatları için tıklayınız. Puro wiki sayfası için tıklayınız.

Puro Modelleri, Puro Çeşitleri ve Puro Önerileri Konusu, Cuma günü 19 Mayıs 2023 tarihinde güncellenmiştir. Puro Modelleri, Puro Çeşitleri ve Puro Önerileri Veriler yenilenip, kontrol edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir