Sebacil İlaç Fiyatı aşağıda bulunan tablodan incelebilirsiniz.

Sebacil İlaç Fiyatı – BoyutuSebacil İlaç Fiyatı
Sebacil İlaç Fiyatı 50 ML115 TL
Sebacil İlaç Fiyatı  130 TL
Sebacil İlaç Fiyatı 50 GR85 TL
Sebacil İlaç Fiyatı 1000 ML 210 TL
sebacil, sebacil pire ilacı fiyatı, sebacil bit ilacı, sebacil 250 ml 50 bayer fiyatı, sebacil ilaç fiyatı, sebacil fiyat, sebacil pire ilacı, sebacil bit ilacı fiyatı, sebacil bit pire ilacı fiyatı, sebacil bit ilacı kullanımı, sebacil 1000 ml fiyatı

Sebacil İlaç Fiyatı 50 ML 2023 yılında tarım ve zirai ilaç mağazalarında 115,00 TL’dir.

Sebacil İlaç Fiyatı Ne Kadar?

Sebacil İlaç Fiyatı ne kadar? Sebacil koyunlarda kene, bit, sinek, uyuz ve yaralardaki sinek larvalarına yönelik kullanılır. Satın almadan önce birçok kişi fiyatını ne kadar olduğunu sorar. Bu içeriğimizde Sebacil İlaç Fiyatı, Sebacil Ne Kadar, Sebacil Fiyat gibi konulara değinilmiştir.

Sebacil koyunlarda kullanıldığı için veteriner hAralıke giderek fiyatları hakkında bir bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda hayvan ürünleri satan yerlere de danışabilirsiniz. Eğer veteriner gözetiminde kullanırsanız, en iyi sonuçları görebilirsiniz.

İlaç genellikle koyunlarda kullanılsa da farklı hayvanlarda da yararlanılabilir. Ancak kediler için geçerli değildir.  Bu açıdan sığır, keçi ve atta da kullanılabilir. Her mililitresi Phoxim 500 gram içerir.

Sebacil İlaç Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sebacil İlaç çocukların görebileceği yerlerden uzakta, güvenli bir şekilde saklanmalıdır. Güneş ışıklarından uzakta, serin ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir. Göz ve cilt ile temasından kaçınılmalıdır. Temas ederse bol su ile yıkanmalı ve hemen hastaneye gidilmelidir.

İlaç kullanılırken rüzgara karşı püskürtme yapılmamalıdır. Ayrıca bir şey yiyip içilmemelidir. Sigara da buna dahildir.

Sebacil İlaç Fiyatı 50 GR fiyatı 2023 yılında tarım ve zirai ilaç mağazalarında 85,00 TL’dir.

Sebacil İlaç Nasıl Kullanılır?

Sebacil veteriner hAralık gözetiminde kullanılması gereken bir ilaçtır. Böylece en iyi sonuçları verebilir. Kullanırken ilk olarak kümeste bulunan canlılar, suluklar, yemlikler çıkartılmalıdır. Ardından da 10 litre suya 2-3 cc sebacil eklenmelidir.

Bundan sonra sadece püskürtücü kullanarak, kümesin ilaçlaması gerçekleşir. Ardından 1-2 saat kümes kapalı tutulur. Süre tamamlanınca minimum 1 saat kümes havalandırılır. Canlılar, suluklar ve yemlikler sonrasında konulabilir.

İlaçlama işlemleri ayda iki kere tekrar edilebilir. Ancak Sebacil ilaç kullanımı konusunda veteriner farklı bir öneri yapmışsa buna göre davranılmalıdır.

Sebacil Neden Kullanılır?

Hayvan besleyen kişiler doğal olarak canlıların sağlıklarını da düşünmelidir. Bu durum koyun, keçi, at  ve sığır gibi canlılar için de geçerlidir.

Özellikle kene, bit, sinek, uyuz ve yaralardaki sinek larvaları söz konusu canlılarda sık sık görülür. Hızlı bir şekilde yayılabildiği için diğer canlıları da tehlikeye atan yapıları vardır. Bunlar ile mücadele etmek için birçok ilaç kullanılır. Sebacil İlaç da bunlardan bir tanesidir.

Eğer doğru ve veteriner gözetiminde kullanılırsa gerekli çözümleri bulmanız mümkündür.

Sebacil ilaç ayrıntıları için tıklayınız.

Sebacil İlaç Fiyatı 1000 ML fiyatı 2023 yılında tarım ve zirai ilaç mağazalarında 210,00 TL’dir.

Sebacil İlaç Fiyatı

sebacil, sebacil pire ilacı fiyatı, sebacil bit ilacı, sebacil 250 ml 50 bayer fiyatı, sebacil ilaç fiyatı, sebacil fiyat, sebacil pire ilacı, sebacil bit ilacı fiyatı, sebacil bit pire ilacı fiyatı, sebacil bit ilacı kullanımı, sebacil 1000 ml fiyatı
sebacil sebacil pire ilacı fiyatı sebacil bit ilacı sebacil 250 ml 50 bayer fiyatı sebacil ilaç fiyatı sebacil fiyat sebacil pire ilacı sebacil bit ilacı fiyatı sebacil bit pire ilacı fiyatı sebacil bit ilacı kullanımı sebacil 1000 ml fiyatı

Sebacil 250 ml 50 Bayer Fiyatı Ne Kadar?

Sebacil 250 ml 50 bayer fiyatı 74,00 TL’dir.

Sebacil 1000 ml 50 Fiyatı Ne Kadar?

Sebacil 1000 ml fiyatı 200,00 TL’dir.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir