Stilex Jel fiyatı 55,52 TL’dir. 2023 yılı güncel fiyatı paylaştığımız Stilex Jel kaşıntı, böcek ısırması, yanık tedavisinde kullanılmaktadır.

Stilex Jel Fiyatı Nedir?

Stilex Jel Fiyatı
Stilex Jel 2023 Fiyatı:55,52 TL
stilex fiyat

Stilex’i satın almak veya hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcılarımız, İnternet üzerinden stilex jel fiyat için fiyat araştırması yapmaktadır. Stilex jel, yanık ve kaşıntı tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

Ayrıca böcek ısırıkları ve güneş yanıkları için de kullanılabilir. Etkilenen bölgenin cildine günde birkaç kez ince bir tabaka halinde uygulanır. Reçeteli ya da reçetesiz bütün eczanelerden alınabilen 30 gram Stilex jelin fiyatı 55,52 TL. SGK tarafından ödenir. Diğer tüm ürün ve hizmetler de dahil olmak üzere Stilex fiyatları maalesef döviz ve akaryakıt fiyatları nedeniyle artış göstermektedir.

Stilex Jel Krem Ne İçin Kullanılır?

Stilex jel merhem böcek ısırıklarının tedavisinde kullanılan ilaçlardan biri tanesidir. Stilex jel krem ​​kullanımı kızarıklık önleyici özelliğinden dolayı olumlu sonuçlar vermektedir. Alerjik problemler ortaya çıkarsa, kremi kullanmayı bırakmanız önerilir. Stilex krem ​​kullanmanın olumlu yönleri şu şekildedir:

Stilex Jel Nedir?

Stilex jel krem, böcek ısırığından sonra kaşıntı ve kızarıklığın giderilmesine yardımcı olan etkili bir ilaçtır. Alerjik reaksiyonların eşlik ettiği hastalıkları tedavi edebilen çok etkili ve etkili bir ilaçtır. Aktif bileşenleri mepiramin maleat, lidokain hidroklorür ve dekspantenoldür. 30 gramlık alüminyum tüplerde satılmaktadır.

Stilex Jel krem ​​içerdiği bileşenler sayesinde kaşıntıyı anında azaltır. Stilex, ürtiker (kurdeşen) ve kaşıntıyı tedavi etmek için kullanılabilir. Ürtiker, alerjik geçmişi olan bir hastalıktır. Ciltte kızarıklık, şişlik ve kaşıntı belirtileri görülür. Kırık bir kemik veya böcek ısırığı sonrası kaşıntı ve kızarıklığın giderilmesinde çok faydalıdır.

Akne, egzama, hemoroid ve mantarı önlemede çok etkili olmasa da işe yarıyor. Stilex, içerdiği aktif maddeler sayesinde kaşıntı önleyici ve ağrı kesici etkiye sahiptir. Bu nedenle kaşıntıyı tedavi etmek için etkilenen bölgeye günde 3-4 kez uygulanabilir.

Stilex Jel Kremi Kimler Kullanabilir?

Stilex jel krem ​​kullananlar bu kremi küçük yanıklar için de kullanırlar. Kızarıklık ve su çiçeği tedavisinde de etkili bir kremdi. Sivrisinek ve arı sokmaları için oldukça faydalı bir merhemdir. Stilex, etkilenen cilt bölgesine ince bir tabaka halinde uygulanır. Çocuklarda kullanımı ise 2 yaşından küçük çocuklarda doktor izni olmadan kullanmayınız.

Stilex Jel Krem ​​Nasıl Kullanılır?

Stilex jel krem, etkilenen bölgeye çok ince bir tabaka halinde sürülür. Aç karnına veya tok karnına kullanılabilir. Cilde günde birkaç kez uygulanabilir. Etkisi dakikalar içinde başlar ve 1 haftadan fazla kullanılmamalıdır. Belirtileriniz 7 gün sonra düzelmezse, doktorunuza başvurun.

Stilex Jel Hakkında Genel Öneri

Stilex böcek sokması ve güneş yanığı riski olan bölgelerde kullanılabilir. Ayrıca kaşıntı tedavisinde de kullanılmaktadır. Stilex bir antibiyotik değildir. Kısaca kaşıntı ve yanık tedavisinde kullanılabilen bir ilaçtır. Stilex, kedi ve köpeklerde bir veteriner tarafından yönlendirildiği şekilde kullanılabilir. Stilex kızarıklıklara iyi gelir. Bunlar, özellikle çocukluk döneminde sıcaktan kaynaklanan pembe şişliklerdir.

Stilex Jel Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Stilex kremin olumlu etkilerinin yanı sıra olumsuz yan etkileri de bulunmaktadır. Krem çok fazla kullanılırsa vücutta cilt problemlerine neden olur. En ciddi yan etki stilex krem ​​alerjisi olanlarda görülür. Alerjik yan etkiler ortaya çıkarsa, bir doktora görünmelisiniz. Ciddi sonuçlardan kaçınmak için doktor tavsiyesi ile kullanılması tavsiye edilen bir kremdir.
Stilex kreminin yan etkileri şunlardır:

Stilex Jel Krem Nasıl Kullanılır?

Stilex Jel kullanmak oldukça kolaydır. Bu krem ​​vücudun etkilenen bölgesine uygulandığında yan etkilere neden olursa doktora başvurunuz. Kullanım sırasında verilen talimatlara uyulması önemlidir. Stilex Merhem kullanmak, böcek ısırıklarından kaynaklanan kaşıntı ve yanma için etkili bir çaredir.

Kullanma adımları şunlardır:

Bu yazımızda sizlere özellikle yanık tedavisinde kullanılan Stilex jel fiyatı ve nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

https://titck.gov.tr/storage/kubKtAttachments/2798201886313.pdf adresinden kullanım talimatını okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir