Travazol Krem Fiyat, Mantar Kremi Fiyatı Ne Kadar? Güncel 2024

9 Ocak 2024 Travazol Krem Fiyatı Güncel

Travazol Krem FiyatTravazol Eski FiyatTravazol Yeni Fiyat
Travazol Krem Fiyat 15 gr (Travazol Krem Fiyatı)58,00 TL103.41 TL
Travazol krem fiyat

Travazol krem fiyatı hemen her üründe olduğu gibi değişime uğramaktadır. Travazol kremi, Cilt üzerinde meydana gelen, iltihap, mantar, sivilce, uçuk ve alerji gibi durumları çok kısa bir sürede tedavi eden kremdir. Bu tür sorunları olan bireylerin, Travazol krem fiyat kısmını öğrenip, detaylıca kullanması tavsiye edilir.

Travazol Krem Fiyat 15 gr 2024 yılından itibaren, eczanelerde 79,38 TL’den satılmaktadır.

Travazol Krem Fiyat listesi, şuan güncel olarak 79,38 TL’dir. Eczanelerden reçeteli ve reçetesiz olarak Travazol Kremi Satın Alabilirsiniz.

Travazol krem fiyat, travazol krem fiyatı, travazol deri kremi, travazol krem prospektüs ektedir.

Eczanelerde Travazol krem fiyatı 79,38 TL’dir. Travazol fiyatı zaman içerisinde değişmektedir. 2024 güncel fiyatı eklenmiştir.

Travazol krem özellikle açık iltihaplı yaralar, sivilceler ve mantarlar üstünde etkilidir. Travazol krem hem genital bölgede hem de deride kullanılabilen mucizevi bir medikal kremdir. Bir veya iki hafta içerisinde düzenli kullanımda mantarı ve cilt sorununu yok edecektir. Cilt problemi çözüldükten sonra krem kullanımına ara ara devam edilmesi genellikle önerilir. Ciltte oluşan bakteri ve mantara çok iyi gelmektedir. Doktor kontrolü dışında kullanılması kesinlikle doğru değildir.

Travazol krem açık iltihaplı yaralar, sivilceler ve mantarlar hastalıklarının tedavisinde kullanılır.

Travazol krem fiyat, travazol krem fiyatı, travazol deri kremi, travazol krem prospektüs listesi eklenmiştir.
Travazol krem fiyatı

Düzenli bir şekilde travazol kremin kullanımından sonra hafif kızarıklık, deri incelmesi, sivilce oluşumu, kılcal damar genişlemesi, deri üstünde şerit oluşumu ve yanma hissi oluşabilir. Bunlar kremin yan etkileridir. Belli bir süre sonra bu yan etkiler geçmezse doktora başvurmanız gerekmektedir.

Travazol Krem Fiyatı Ne Kadar? Travazol Krem Fiyat

Eczanelerden rahatlıkla temin edebileceğiniz travazol krem fiyat değişiklik göstermektedir. Günümüzde her şeyin fiyatı değişken olduğundan dolayı krem fiyatları da oynamaktadır. Krem kullanımında süreceğiniz bölgeye küçük bir miktar uygulamanız yeterli olacaktır. Mantar, sivilce ve cilt sorunları sebebi ile çokça tercih edilen ve reçete edilen bir kremdir.

Aynı zamanda ayak mantarı, kaşıntı, kızarıklık, egzama ve ağrılı iltihap gibi durumlarda doktor kontrolünde kullanılan bir tür medikal kremdir. Travazol krem fiyatı için çevrenizdeki eczaneleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Travazol Krem Hangi Durumlarda Kullanılmaz?

Travazol Krem içeriği travazol krem diflukortolon valerat ve izokonazol maddelerini içermektedir

Travazol krem diflukortolon valerat ve izokonazol maddelerini içermektedir. Suçiçeği, zona, Herpes ve yüzde kronik cilt inflamasyonu varsa kullanımı tavsiye edilmez. Aynı zamanda ağız çevresinde cilt inflamasyonu varsa veya tedavi edilecek bölgede bir aşı sonrası bir deri reaksiyonu varsa kullanılmaması gerekir. Dört yaşından küçük çocuklarda kullanılması tavsiye edilmemektedir. Çocukların ciltleri daha hassas olduğu için bu tarz kremlerin ciltlerine sürülmesi pek tercih edilmez. Bunların yanı sıra alerjik ve hassas bir cildiniz varsa kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. travazol krem, travazol krem ne işe yarar, travazol ne işe yarar, travazol krem nedir, travazol krem fiyatı, travazol fiyat, travazol krem fiyat 2024 gibi kelimelerde içeriğimiz sıralama almaktadır. Aferin şurup için tıklayınz. Travazol prospektüsü için tıklayınız.

travazol krem fiyatı, travazol krem fiyat 2023 , travazol krem fiyat 2023  reçetesiz, travazol krem fiyatı 2023  reçeteli, travazol krem fiyatı ne kadar
Travazol krem ne işe yarar
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir