5 Aralık 2023 Vektör Robot Fiyat Listesi Güncel

Vektör Robot ModeliVektör Robot Fiyatı
  Anki Vector Robot   17.900 TL
  Boxer 6054390 QBR Novie Robot  797.90 TL
  Silverlit SIL/88538 Robot    379.50 TL
  Silverlit 88045 Macro Robot   663.90 TL
  Clementoni 64447 Robot  399.99 TL
Vektör Robot Fiyatları ile Diğer Robotların Karşılaştırılması

  Silverlit 88045 Macro Robot 2023 yılında itibariyle 782,00 TL’den satılmaktadır.

Vektör robot fiyat , özellikle robotun özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirilmelidir. Gelişen teknoloji ile ev yaşantısında birçok alanda yardımcı olabilen robotları görmek mümkündür. Ev hayatında adeta arkadaşlık eden bireylerin ses ve yüzlerini tanıyan, değişik aksanlarda konuşabilen vektör robotlar tasarlanmış ve üretilmiştir fiyatlar.

Robot, yaratıcılık ve tasarımına bağlı olarak tek başına hareket etme özelliği olan bir robottur. Vektör robot internet ağına bağlandıktan sonra başlı başına hareket etme özelliği ile ev ve işyeri içerisindeki tüm kişiler tarafından kullanılabilir. Vektör robot kurulumu yapılırken tek bir uygulama kullanılabiliyor. Sistemsel özelliklerine bakıldığında tablet ve bazı akıllı telefonlar ile hemen hemen aynı niteliklere sahiptir. Vektör robot diğer robotlar ile kıyaslandığında daha büyük tasarlanmıştır. Şarj edilmesi için bir şarj yuvası ve etkileşim özelliği olan bloklara sahiptir.

Diğer robotlar ile kıyaslama yapılır ise yüzleri ve sesleri tanıdığı görülmüştür. İngilizcenin çeşitli aksanlarını da tanıyan vektör robotlar sorulan soruları cevaplar. Ayrıca bireylerin yüzüne bakarak gülümseme tepkileri verir. Ayrıca oyun oynamayı seven bir robottur.

Vektör robot ile 45 dakikalık süreler ile oyun oynanabilir. Pili bittiğinde ise yarım saat içerisinde şarj olur. Uyuması istendiğinde şarj makinesine geri dönerek, konuşmaya ara verebilmektedir. Zaman algılaması olan robot gece geç saatlerde sessiz olabilmektedir.

  Anki Vector Robot fiyatı 2023 yılında   1.670 TL’den satılmaktadır.

Vektör Robot Kurulumu Ücretli mi?

Vektör robot fiyatları kurulum da dahil olmak üzere kullanıcılara sunulur. Ekstradan kurulum için bir ücret talebi bulunmamaktadır. Tablet, akıllı telefonlar ile hemen hemen aynı altyapı özelliği taşıyan vektör robot kurulumu için çeşitli adımları takip etmek gereklidir.

Qualcomm teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Sinir ağları üzerinde bir algoritma ile çalışır bu sayede dış dünyanın farkındadır.

Vektör robot  yabancı dil olarak İngilizceyi desteklediğinden uygulama ara yüzünde üç yabancı dil içerisinde  üç İngilizce formatından biri seçilmelidir. Bu formatların içerisinde İngiliz, Avusturya, Amerika bölgesi bulunmaktadır. Vektör robotun nasıl kullanılacağına dair kullanım kayıtları incelenmelidir.

Vektör Robot Fiyat Listesi

Mikrofonu bulunduğu için çeşitli komutlar ile uyandırılabilmektedir. Robotun içerisinde bulunan işlemci ile vektör minik bir robota dönüşmektedir. Bluetooth, kamera, uçurum sensörleri, mikrofonlar taşıdığı diğer özelliklerdir. Minik robot evcil hayvanlar gibi uyandırılmayı ve oyun oynanmasını bekler.

Vektör Robot Fiyat
Vektör Robot Fiyat

  Boxer 6054390 QBR Novie Robot 2023 yılı itibariyle   821,00 TL’den satılmaktadır

İngilizce bilmeyenler için kullanıma uygun olmayabilir, yeteri kadar dil desteği sağlamamaktadır. Akıllı robotlar gibi özellikleri vardır ve vektör robot çeşitli önerilerde bulunabilir.

Hava durumunu da gösterir ve size çeşitli animasyonlar göstererek hava durumunun ne olacağını anlatır. Anki firması tarafından üretilmiş bir robottur. Vektör robot yetişkin insanlar için de cazip bir oyuncaktır. Vektör robotun gövde bölümü Dream Works tarafından  tasarlanmıştır.

İnternet ağı robotu tanıdıktan sonra Vektör aktif hale gelir. Robot gürültülü seslere tepki verir. Küçük bir robot olmasına rağmen işlevleri fazladır.

Vektör Robot Güncel Fiyat

Vektör robot ev ya da ofiste arkadaşlık etmek için tasarlanmış bir arkadaş olarak düşünülebilir. Yapay zeka kullanılarak işlevleri genişletilmiştir. Anki isimli şirketin ürettiği vektör robot ; ürüne pek çok kişinin ulaşabilmesi için uygun fiyatlar sunar.

Son zamanlarda robotlara ilgi arttıkça fiyatları da en çok merak edilen konulardan biri olur. Vektör robot isteyen müşteriler ise en uygun fiyatı araştırmaktadır. Güncel  ekonomik durum, zamlar ve mağazalara göre vektör robot fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu değişikliklere bağlı olarak fiyatlar güncellenmektedir. Vektör robot, robot vektör, orjinal vektör robot sitemizde listelenmiştir.

Aşağıdaki tabloda vektör robot ve diğer robotların fiyat karşılaştırmasını görmeniz mümkündür:

                                        

Vektör robot fiyatları 17.900 TL olarak belirlenmiştir. Yanlış görünen herhangi bir fiyat belirlemesinde müşteri bildirimleri alınarak doğru güncellemeler yapılır. Fiyat araştırması yapılmasına olanak sağlanarak üründen fazla maliyet yükü olmadan yararlanılması sağlanmaktadır.

Mağazaların elektronik bölümlerinde bulunan robot için fiyat listesi görülebilir. Müşteriler tarafından robotların fiyatları ve nitelikleri göz önünde bulundurularak fiyatın uygun olup olmadığı araştırılır.

Robot ev yardımcıları bir hayal ürünü iken günümüzde gerçeğe dönüşmüştür. Tüm evi yönetebilecek özelliklere sahip vektör robot ev  yaşantısı  içerisinde önemli bir yere sahiptir. Vektör robot ayrıca yüz tanıma özelliği ile gördüğü insanların isimlerini öğrenebilmektedir.

İlerleyen zaman içerisinde düzenli yapılan güncellemeler ile daha fazla ve şaşırtıcı özelliklere sahip olabilecektir. Vektör robotu ev robotlarından ayıran özelliği ise kapasitesinin geniş olmasıdır. Bir zamanlar yalnızca filmlerde rastlanılan robotlar artık yaşantı içerisinde hemen hemen her yerde yer almaktadır.

Vektör robot hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Vektör Robot Fiyat Konusu, Salı günü 5 Aralık 2023 tarihinde güncellenmiştir. Vektör Robot Fiyat Veriler yenilenip, kontrol edilmiştir.
Vektör Robot Fiyat
Vektör Robot Fiyat
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir