Türkiye’deki müşterileri için hızlı hosting ve alan adı hizmeti sunan Hayalhosting firması, alanında uzman bir ekip ile çalışarak sizlere en kısa sürede hayalini kurduğunuz internet sitesini hazırlar. Işık hızında VDS sunucusu gibi hizmetleri bünyesinde barındıran firma kalitesi ile sektörün önde gelen isimleri arasında yer alır. Anında kurulum ile internet sitenizin SEO ile uyumlu hale gelmesini ve arama motorlarında en üst sıraya çıkmanızı sağlayan firma, ihtiyaçlarınıza göre birçok hizmet modeline sahiptir.

Hayalhosting Hizmetleri

Hayalhosting şirketinin sizler için vermekte olduğu hizmet seçenekleri oldukça çeşitlidir. Premium VDS sunucular, Wordpress Hosting, domain sorgulama, Cloud barındırma çözümleri gibi hizmetler Hayalhosting ile alanında uzman ekipler aracılığıyla alınabilir. Hayalhosting.com şirketi alan ad sorgulama ve yeni domain satın alımlarında müşterilerinin beklentisini en iyi şekilde karşılamak için gereken tüm özveriyi gösterir. Firmanın alanında öncü yaklaşımı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma çabası ile siz de hosting ve VDS gibi işlemlerinizi güvenilir ellere bırakabilirsiniz.

Hayalhosting Hosting Özellikleri

Müşterileri için hosting hizmeti sunan Hayalhosting şirketinin sunduğu hizmet kapsamında yer alan pek çok özellik bulunur. Bunlar;

Müşterilerinin hosting hizmeti alırken güvenliğini sağlamak ve istenen hizmeti vaktinde teslim etmek firmanın öncelikleri arasında yer alır. Hayalhosting firması uzman bir ekip ile çalışarak müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde karşılamaya gayret gösterir.

Hayalhosting ile Ücretsiz Hosting Taşıma

Hayalhosting şirketi hali hazırda hosting kullanımı yapan müşterilerinin taşıma işlemlerini ücretsiz gerçekleştirir. Web sitesi sayı sınırına takılmadan tüm siteleri ücretsiz bir şekilde taşıyam firma, bilgileri de aynı özveri ile birlikte saklayarak yeni hosting alanına nakleder.

Firmanın sunduğu hizmet %100 veri güvenliği sağlaması ile bilinir. Hayalhosting şirketi alanında uzman ekibi ile hosting taşıma işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde ücretsiz olarak gerçekleştirir. Profesyonel teknik ekip herhangi bir veri kaybının yaşanmaması için gerekli tüm önlemleri alır.

Hayalhosting Teknik Hizmetleri

Hosting taşıma ve kurulum hizmetleri kapsamında müşterilerinin alacağı hizmet şekillerini hem taşıma işlemi esnasında hem de hizmet sonrası olacak nitelikte genişleten firma, 7/24 teknik destek sağlar. Tek tıkla kurulum yapabilme özelliği sayesinde yeni hosting adresi üzerinden kolaylıkla web sitesine giriş yapılabilir. Uygun fiyatlı hizmet seçeneği ile piyasadaki rakiplerine oranla hem kaliteli hem de ekonomik hizmet almanızı sağlar. Yüksek güvenliğe sahip olan güçlü sunucular ile yeni web sitenizde teknik açıdan herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Hayalhosting ile VDS Sunucu Hizmeti

Türkiye’nin en hızlı hosting hizmeti veren firması Hayalhosting aynı zamanda VDS sunucusu hizmeti de sunar. Veeam backup özelliği sayesinde olası bir olumsuzluk durumunda verilerin kaybolmaması için sunucuya kaydedilmesi söz konusudur. Ddos adı verilen koruma kalkanı sayesinde web sitesine gerek yurt içinden gerekse de yurt dışından gelebilecek olan saldırılara karşı yüksek güvenlikli koruma sağlar. Hayalhost firması web sitenizin oluşumu ve güvenliği için gereken tüm hizmetleri büyük bir özveri ile sizlerle buluşturur.

Uygun fiyatlarla çeşitli web barındırma çözümleri arasından seçim yapın ve bütçeniz dahilinde kalın. En çok satan web hosting paketlerimiz, internette başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ayrıca, hızlı yükleme süreleri ve sınırsız destek sağlıyoruz, böylece hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bütçeniz ne olursa olsun, uygun fiyatlı web hosting paketlerimiz seçenek ve esneklik sunar. Sınırsız web sitesi ve e-posta adresi için hem paylaşımlı hem de bayi barındırma planları içerirler. Ayrıca, ihtiyacınız olan yardımı şimdi, ihtiyacınız olduğunda alabilmeniz için birinci sınıf müşteri desteği sağlıyoruz.

Bu, yüksek kaliteli müşteri hizmetleri, hızlı güvenilir donanım ve en son ve en iyi teknoloji ile optimize edilmiş yapılandırmalar sağlamaya adanmış tam hizmetli bir web barındırma şirketidir. Amacımız, rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli çözümler sunarak barındırma ihtiyaçlarınız için uzun vadeli değer sağlamaktır. İşletmelerin web siteleri için en iyi barındırma ve bulut hizmetlerine ihtiyacı vardır. İşte size yardımcı olmak için buradayız ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok planımız var. Sizler de en performanslı vds satın almak için kolay şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

Hayalhost Sunucu VDS Satın Al

Çeşitli web barındırma paketleri arasından seçim yapın ve bütçeniz dahilinde kalın. Seo barındırma hizmetlerimiz, web sitenizi daha yüksek arama motoru sıralamaları için optimize etmek üzere tasarlanmıştır. En yeni PHP, MySQL ve HTML sürümlerinin yanı sıra cPanel, Plesk ve FrontPage sunuyoruz. Yerleşik alan adlarına sahip web barındırma planları da dahil olmak üzere alan adı hizmetlerimizden bugün kayıt yaptırarak yararlanın.

Web Hosting Ne Demek?

Hosting, güvenli web sunucusunun sahibi olan ve işleten şirket olan bir web barındırma şirketi tarafından sağlanan bir hizmettir. Web hosting şirketi ayrıca müşterilerine DNS hizmetleri de sağlayabilir, böylece müşterilerin bununla kendileri uğraşmak zorunda kalmazlar. Barındırma, yalnızca belirli bir İnternet adresini (URL) değil, özellikle statik veya dinamik sayfaların depolanmasını ifade eder. Bu hizmetin sağlayıcısı bir web barındırıcısı veya daha karmaşık terimlerle özel sunucu barındırıcısı olarak bilinir.

Web barındırma, bir web sitesini İnternet üzerinden erişilebilir tutmak için genellikle bir veri merkezinde bulunan bir sunucuda alan sağlanmasıdır. Web barındırıcıları, sunucularında alan sağlayan işletmelerdir ve bunu genellikle özel fiziksel tesislerde veya sanal özel sunucu (VDS) ortamlarında yaparlar.

VDS / VPS Nedir, Ne İşe Yarar?

VDS (virtual dedicated server), VPS (virtual private server), DEDI (dedicated server) ve AVD (Aktif Alanı). VDS barındırma hizmetleri genellikle tahsis edilmiş sunucu sağlayıcıları tarafından sunulur. VPS barındırma alanları tek bir fiziksel sunucuda barındırılan birden fazla sanal makine arasında paylaşılırken, VDS ana makine içinde oluşturulan yalıtılmış bir ortamdır. VPS barındırma, performans ve kullanılabilirlik açısından özel sunucu barındırma hizmetine benzer, ancak kendi kendini yöneten VPS planlarına kıyasla daha düşük maliyetlerle farklı bir hizmet düzeyi sözleşmesi sunar.

Bulut tabanlı bir veri depolama hizmeti olan VDS, virüs saldırısı, sabit disk arızası veya işletim sistemi çökmesi nedeniyle önemli verilerini kaybeden bilgisayar kullanıcılarına çevrimiçi yedekleme olanakları sağlar.

VDS sunucu, izole edilmiş bir sunucudur, ancak birden fazla IP adresine sahip olabilir ve birden fazla web sitesini barındırabilir. Sanal Adanmış Sunucu barındırma hizmeti, fiziksel bir adanmış sunucu ile aynı özelliği çok daha düşük bir maliyetle sağlayan bir barındırma türüdür. Kendi işletim sistemi üzerinde çalışır ve verileri bir sabit diskte depolar. Müşteri tarafından tahsis edilen RAM, CPU kaynakları ile bir web barındırma ortamında barındırılır.

Aynı zamanda VDS, paylaşılan bir fiziksel sunucuda barındırılan ve diğer kullanıcı hesaplarından tamamen izole edilmiş özel bir sunucudur. VDS, birçok hosting şirketinde sanal özel sunucu olarak bilinir. Bir kullanıcı sanal özel sunucusunu kendi ihtiyaçlarına göre yapılandırabilir ve üzerinde istediği sayıda farklı uygulama çalıştırabilir.

Domain (Alan Adı) Nedir?

Alan adı, belirli bir web sitesine atıfta bulunmanın bir yoludur, örneğin google.com’u kullanabilirsiniz. Alan adları internette benzersizdir ve bir alan adı tarafından sağlanan bilgiler, ilgili web sayfasına giden yolu bulmanıza yardımcı olabilir. Tüm alan adlarının bir üst düzey alan adı (TLD) vardır. En yaygın TLD’ler “.com”, “.net” ve “.org “dur.

İnternet’in hiyerarşik adres sisteminde, İnternet’in bir veya daha fazla işletim sistemindeki belirli bir ana bilgisayarı işaret eden benzersiz bir tanımlayıcıdır (“ad”). Alan adı sistemi (DNS), kullanıcıların IP adresi olan bilgisayarlara IP adresi yerine bir alan adı yazarak bağlanmasını sağlar.

Güvenli ödeme seçeneklerimizle çevrimiçi alan adı satın almak hızlı ve kolaydır. Banka havalesi veya kredi kartınız ile anında sipariş oluşturabilirsiniz. Biz de güvenli sunucumuz üzerinden işleminizi gerçekleştirelim. İşlem tamamlandıktan sonra, yaklaşık bir dakika içinde satın alma işleminize ilişkin bir e-posta onayı alacaksınız. Ve işte bu kadar! Alan adınız sizin olma yolunda ilerliyor.

Wordpress Hosting Nedir?

WordPress web sitelerini yönetmek için en yaygın kullanılan platforma WordPress hosting (WPH) denir. WPH, web sitesini çalıştırmak için alan ve bant genişliği sağlayan bir barındırma hizmeti gibidir. WordPress hosting, web sitesi sahiplerinin web sitelerini internete taşımalarının en kolay ve en yaygın yoludur. WordPress dünyanın en popüler ve kullanımı en kolay blog aracıdır. Kullanıcı dostu, çekici ve güçlüdür, başarılı bir blog veya web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları size sunar.

Bir WordPress web sitesi kurmayı düşünüyorsanız, henüz karşılaşmadığınız birçok karar ve seçenekle karşı karşıya kalacaksınız. En büyük seçeneklerden biri sitenizi nerede barındıracağınızdır. Her şeyden önce, sitenizi kendi sunucunuzda mı yoksa bir barındırma sağlayıcısının sunucusunda mı barındırmanın sizin için mantıklı olduğunu belirlemek isteyeceksiniz. Eğer bunu kendiniz yapmak sizin için mantıklıysa, bu makale bu seçenekle ilgili karar verme sürecinizde size yardımcı olacaktır.

Açık kaynak kodlama programı olan WordPress, web sitelerinizi daha reklamlı ve geliştirilmiş bir hale getirebilmeniz için güvenilir bir platform sunar. Her daim onaylanmış ve teknolojinin en yeni özelliklerine sahip olan WordPress, hosting şirketlerinden gelen düzenek bağlantısıyla web sitenizde reklam vermeyi de oldukça kolaylaştıran bir sistemdir.

Wordpress dünya standartlarında bir içerik yönetim sistemidir (CMS). Dünyanın en popüler web sitesi yönetim aracıdır ve 100’den fazla ülkede 70 milyondan fazla web sitesi tarafından kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir