Antalya hal fiyatları ülkemiz adına oldukça değerlidir. Doğal yapısı gereği Antalya tarım için son derece elverişli topraklara sahiptir. Yaz aylarında sıcak olması ve yağmur alan bir bölge olması nedeniyle pek çok sebze ve meyve bu bölgede yetişir. Akdeniz’in incisi konumunda yer alan bölgede sıklıkla Antalya Hal Fiyatları bugün ne kadar? Gibi sorularda sıklıkla sorulur.

Antalya Hal Fiyatları 2023

Antalya, Türkiye’nin önemli tarım bölgelerinden biri olarak bilinir ve geniş tarım arazilerine sahiptir. Bu nedenle Antalya’da yetiştirilen meyve ve sebzeler genellikle kaliteli ve taze olur. Ancak, marketlerdeki fiyatlar bazen yüksek olabilir, bu da insanları Antalya Hal’inden alışveriş yapmaya yönlendirebilir.

Antalya Hal Fiyat Listesi, tüketicilere ve işletmelere tarım ürünlerini uygun fiyatlarla temin etme fırsatı sunar. Hal fiyatları günlük olarak değişebilir ve çeşitli faktörlere bağlı olarak dalgalanabilir. Bu faktörler arasında mevsimsel değişiklikler, ürünün talebi ve arzı, hava koşulları ve diğer pazar etkenleri yer alır.

ÜRÜNFİYAT
Marul (Düz)2.5 ₺ – 5 ₺ Adet Fiyatı
Marul (Kıvırcık)2.5 ₺ – 5 ₺ Adet Fiyatı
Maydonoz1.3 ₺ – 2 ₺ Bağ Fiyatı
Muz (Yerli)18 ₺ – 22 ₺ Kg Fiyatı
Muz İthal (1 Kg)30 ₺ – 37.89 ₺ Kg
Nane2.5 ₺ – 3 ₺ Bağ Fiyatı

Antalya Sebze Hal Fiyatları

Turizm başkenti olarak bilinen Antalya bir başka özelliği ile de dikkat çekiyor. Sebze üretimlerinde de ciddi anlamda zirvede yer alan bir kent olarak adlandırılabilir. İklim yapısının ılımlı ve sıcak olması nedeniyle birçok sebze ve meyve bu bölgede yetişiyor. Doğal olarak hem yurt içine hem de yurt dışına ihraç ediliyor.

ÜRÜNFİYAT
Fasulye6 ₺ – 25 ₺ Kg
Havuç (Beypazarı)3 ₺ – 5 ₺ Kg
Salatalık4 ₺ – 9 ₺ Kg
Lahana (Kırmızı)4 ₺ – 6 ₺ Kg
Lime Limon40 ₺ – 77 ₺ Kg
Limon8 ₺ – 15 ₺ Kg

Antalya Toptancı Hali Fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, hem işletmeler hem de tüketiciler için önemlidir. Bu fiyatlar, tarım ürünlerinin tedarikçileri ve alıcıları arasında adil bir ticaret yapılmasını sağlar. Ayrıca, tüketici olarak bu fiyatları takip ederek alışverişlerinizi daha bilinçli bir şekilde yapabilirsiniz.

Antalya Toptancı Hali Fiyatları genellikle günlük olarak güncellenir ve değişebilir. Bu fiyatlar, birçok faktöre bağlı olarak dalgalanabilir, bu faktörler arasında mevsimsel değişiklikler, ürünün talebi ve arzı, hava koşulları ve pazar koşulları yer alır.

Antalya Toptancı Hali Fiyatları

Merkezi konumu gereği oldukça değerli olan Antalya üretim bakımından da özel bir şehir olarak bilinir. Ülkemizin sebze ve meyve ihtiyacının önemli bir bölümü bu topraklardan karşılanır. Hemen aşağıda hallerde satışı yapılan sebze ve meyve fiyatlarının en güncel hallerini görebilirsiniz.

ÜRÜNFİYAT
Ejder Meyvesi55₺ – 75 ₺ Kg
Elma (Golden)5₺ – 15 ₺ Kg
Karpuz2₺ – 6 ₺ Kg
Elma (Grann Smith)12₺ – 15 ₺ Kg
Elma (Starking) 5₺ – 15 ₺ Kg
Kavun3₺ – 8 ₺ Kg
Pancar3₺ – 6 ₺ Kg
Patates3.5₺ – 8 ₺ Kg
Patates (Kumpirlik)4₺ – 10 ₺ Kg
Patlıcan5₺ – 12 ₺ Kg
Patlıcan (Topak)5₺ – 13 ₺ Kg
Pazı1.5₺ – 3 ₺ Bağ
Pırasa6₺ – 8 ₺ Kg
Portakal (Sıkmalık)6₺ – 10 ₺ Kg
Portakal (Valencia Pak)9₺ – 15 ₺ Kg
Roka1₺ – 2.5 ₺ Bağ

İlgilinizi Çekebilir:
Serik Hal Fiyatları
İstanbul Hal Fiyatları
Elmalı Hal Fiyatları
İzmir Hal Fiyatları
Ankara Hal Fiyatları
Alanya Hal Fiyatları
Mersin Hal Fiyatları
Gazipaşa Hal Fiyatları
Kumluca Hal Fiyatları
Adana Hal Fiyatları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir