Fip İlaç Fiyatı

Fip İlaç FiyatıYeni Fiyat
Fip İlaç Fiyatı AG ve Test2,540 Dolar
Fip İlaç Fiyatı 60 Tablet8,050 Dolar
Fip İlaç Fiyatı 10 Tablet3,100 Dolar
Fip İlaç Fiyatı 10 GR4,600 Dolar
fip hastalığı, fip hastalığı nedir, kedilerde fip, kedilerde fip hastalığı, fip belirtileri, fip, kedilerde fip belirtileri, fip nedir, kedilerde fip hastalığı nedir, fip ilacı fiyatı, fip ilaç fiyatı

Fip İlaç Fiyatı AG ve Testi 2023 yılında veteriner hekimler tarafından 2,540 $’dır

Fip İlaç Fiyatı Ne Kadar?

Fip İlaç Fiyatı ne kadar? Kedisi FIP’e yakalanan kişiler bu soruyu sık sık düşünür. Ancak Türkiye için bunların fiyat listesine ulaşılamamıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise fiyatlar 2,500 ile 8,000 Amerikan doları arasında değişir.

Feline Infectious Peritonitis kelimelerinin baş harflerinden meydana gelen FIP Kedilerin Enfeksiyöz Peritonitisi olarak Türkçeye çevrilir. Kedi koronavirüsünün mutasyon geçirmesi ile meydana gelir. Tanısı otopsi ile konulabilir.  FIP hastalığının diğer hayvanlara ya da insanlara geçtiğine dair bilgi bulunmamaktadır.

Her ne kadar bir dönem tedavisi olmayan ölümcül bir hastalık olsa da artık farklıdır. FIP ilaçları ile hastalığın tedavisi başarılı bir şekilde yapılır.

FIP Hastalığı Nedir?

FIP Hastalığı her yaştan kediyi etkileyebilir. Buna karşılık genellikle 3 yaşın altında olan kedileri etkiler. 4 ile 16 aylık kedilerde görülebilir. Klinik bulgular görülmeye başlandığı zaman yüksek ölüm oranları seyreder. Bu nedenle belirtiler görüldüğü gibi veteriner hAralıke gidilmesi gerekir.

Hastalık, kedilerin bağırsak korona virüsünün mutasyonu sonucunda gelişir. Bunlar hızlı biçimde çoğalma yeteneğine sahiptir. Ancak bazı kediler, genetik olarak buna dayanıklı olabilir.

Fip İlaç Fiyatı 60 Tablet 2023 yılında 8,050$’dır

fip ilaçları, fip ilaç fiyatı, fip ilaçları ne kadar, fip ilaç markaları, fip hastalığı ilaçları
fip ilaçları fip ilaç fiyatı fip ilaçları ne kadar fip ilaç markaları fip hastalığı ilaçları

Fip İlaç Fiyatı Ve Tedavisi Ne Kadar

FIP Tedavisi İçin Fiyatlar belirli olmasa da ucuz değildir. Bu bir süreci kapsadığı için pahalı olabilir. Ayrıca sonuçlar da yine belirsiz olabilir.

FIP her kedide aynı şekilde görülmez. Enfeksiyonun şiddeti farklılık gösterebilir. Ayrıca yaş ve kilo da ücreti etkileyebilir. Ayrıca FIP kapsamına giren farklı ilaçlar ücret bakımından değişiklik gösterir. Söz konusu ilaçlardan bazıları aşağıda olduğu gibidir;

FIP İlaç Çeşitleri

 1. Pine Fip İlacı
 2. Proline Fip İlacı
 3. Rainbow Fip İlacı
 4. Rainman Fip İlacı
 5. Ruby Fip İlacı
 6. Sweeper Fip İlacı
 7. Mutian Fip İlacı
 8. Aura Fip İlacı
 9. Beat Fip İlacı
 10. Brava Fip İlacı
 11. Capella Fip İlacı
 12. Dawn Fip İlacı
 13. FipV Fip İlacı
 14. Hero Fip İlacı
 15. Kittycare Fip İlacı
 16. Lucky Fip İlacı
 17. Ocean Fip İlacı
 18. Oscar Fip İlacı

Bu nedenle FIP İlaç Fiyatı standart değildir. Listede bulunan ilaçların hepsi etkin madde olarak GS-441524 kullanır. Fip nedir? Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Fip İlaç Fiyatı 10 GR 2023 yılında güncellenmiş fiyatı 4,600$’dır

fip ilaç fiyatı, fip hastalığı, fip hastalığı nedir, kedilerde fip, kedilerde fip hastalığı, fip belirtileri, fip, kedilerde fip belirtileri, fip nedir, kedilerde fip hastalığı nedir, fip ilacı fiyatı,
fip ilaç fiyatı fip hastalığı fip hastalığı nedir kedilerde fip kedilerde fip hastalığı fip belirtileri fip kedilerde fip belirtileri fip nedir kedilerde fip <br>hastalığı nedir fip ilacı fiyatı

Fip İlacı Ne Kadar?

Fip ilacı 4,500 Dolar’dır.

Fip Testi Ne Kadar?

Fip testi 2,500 Dolar’dır.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir