HD İskender fiyat – fiyatları ne kadar? HD İskender, günümüzde en çok tercih edilen markalardan biridir. Ancak insanlar buradan sipariş vermeden önce, fiyatların genel anlamda ne kadar olduğunu merak edebilir. Eğer aşağıda yer alan tabloyu incelerseniz, HD İskender Menü Fiyatını öğrenebilirsiniz.

Hd İskender Fiyat

Menüye Göre HD İskender fiyatlarıHD İskender fiyatları
Tek İskender99 TL
2 Tek İskender ve 1 LT İçecek139 TL
1,5 İskender ve Patates Kızartması125 TL
Ayran21 TL
Coca Cola 33 Cl21 TL
Su11 TL
İskender Duble 116 TL
Patlıcanlı İskender 1,5 Porsiyon91 TL
Çıtır Patates18 TL
Hellim Salata29 TL
Turşu15 TL
Mevsim Salata26 TL
hd iskender fiyat, hd iskender fiyat 2023, hd iskender fiyat listesi, hd iskender fiyat menü, hd iskender fiyatı ne kadar, hd iskender fiyat menüsü, hd iskender fiyat öğrenci

HD İskender fiyatları genel anlamda böyledir. Sürekli değiştiği için takip etmeniz tavsiye edilir.

HD İskender Nasıl Sipariş Verilebilir?

HD İskender sipariş vermek için şubeye gidebilir ya da internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bu sayede hem menüye bakabilir, hem de HD İskender fiyatlarını görebilir, siparişinizi verebilirsiniz. Ancak restoranda yemek istemiyorsanız farklı seçenekleri de deneyebilirsiniz. Bu kapsamda mağazaya gittikten sonra sipariş verebilir ve paket olarak da götürebilirsiniz.

HD İskender siparişi nasıl verilir diyorsanız bu iki yöntemi de düşünebilirsiniz. Ayrıca Yemek Sepeti gibi bir uygulamayı da tercih edebilirsiniz. Eğer evinizde HD İskender’den sipariş vermek istiyorsanız, kapınıza kadar böylece getirebilirsiniz.

Ayrıca telefon ile iletişim kurarak da konuşabilirsiniz. Böylece kısa sürede siparişinizi yine rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz.

HD İskender Restoranları Nasıl Bulunur?

HD İskender Restoranları Türkiye’de oldukça fazladır. Ülkemizin farklı ilerine yer almaktadır. Ancak daha önce gitmemişseniz, nerede olduğunu bilmemeniz muhtemeldir.

Eğer nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız, Google Maps’e girerek kısa sürede adresi ile birlikte görebilirsiniz. Ayrıca Yemek Sepetine girerseniz, yaşadığınız yerde varsa adresi ile beraber görebilirsiniz.

Ayrıca kendi sitesine girerseniz, Türkiye’nin nerelerinde olduğunu, adreslerini ve telefon numaralarını görebilirsiniz. Eğer https://www.hdiskender.com/restoranlarimiz linkine tıklarsanız buraya anında ulaşabilirsiniz.  Ardından dilerseniz şubelerine girebilir dilerseniz de telefon numaralarını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Hd İskender Fiyat

Hd İskender Fiyat, hd iskender fiyat 2023, hd iskender fiyat listesi, hd iskender fiyat menü, hd iskender fiyatı ne kadar, hd iskender fiyat menüsü, hd iskender fiyat öğrenci
Hd İskender Fiyat hd iskender fiyat 2023 hd iskender fiyat listesi hd iskender fiyat menü hd iskender fiyatı ne kadar hd iskender fiyat menüsü hd iskender fiyat öğrenci

Hd İskender Fiyat

HD İskender Tek İskender Fiyatı Ne Kadar?

HD iskender tekli iskender fiyatı 2023 yılında 96.00 TL’dir

HD İskender Salata Fiyatları Ne Kadar?

HD iskender 2023 salata fiyatları şu şekilde: Hellim Salata 29.00 TL, Mevsim Salata 26.00 TL’dir

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir