Lansor fiyat olarak artış gösteren ilaçlardan biridir. Mide rahatsızlığı karşısında doktora başvurduğumuzda reçetede Lansor isimli bir mide ilacını görmek mümkündür. Yazımız özelinde günümüzde Lansor fiyat seviyesine değinilecektir. Aynı zamanda da yıllara göre bu ilacın hangi fiyatlarda satıldığı açıklanacaktır.

Lansor Fiyatları Ne Kadar?

Lansor ne işe yarar? Lansor mide rahatsızlığı olan kişilerin reçetelerinde sıklıkla gördükleri bir mide ilacıdır.

Mide insanlar için oldukça büyük bir işlev ve öneme sahip bir iç organdır. Yediklerimizin sindirilmesi, gıdaların besine ve vitamine dönüşmesi için midenin sağlıklı olması gereklidir. Ülser, reflü gibi mide rahatsızlıkları çok insanda görülür. Bunlar, insanlarda sık sık hazım ve sindirim problemlerine yol açmaktadır.

Lansor içerisinde lansoprazol etken maddesi ile genellikle 30 mili gramlık 28 kapsül bulunur. Kutularda satılan Lansor ilacı mide sorunlarına çözüm olarak dahiliye doktorlarının yazdığı ilaçlar arasında bulunmaktadır. Lansor fiyat bilgisi eczanelerde satılan haliyle günümüzde 2023 yılının ağustos ayında yaklaşık 62 Türk lirasıdır. Kutu tercihi olarak 14 kapsül olan Lansor ilaçları ise yaklaşık 32 Türk lirası olarak fiyatlanmaktadır.

24 Ekim 2023 Lansor İlaç Fiyat Listesi Güncel

Ürün AdıFiyat
14 Kapsül72.37 TL
28 Kapsül97.94 TL
Lansor Fiyatı

Lansor 14 kapsül fiyatı 2023 yılından itibariyle eczanelerde 26,90 TL’den satılmaktadır.

En çok aranan sorgular, lansor, lansor fiyat, lansor ne işe yarar, lansor 30 mg, lansor ilaç, lansor kullananlar yorumlar, lansor mide koruyucu, lansor mide ilacı şeklindedir.

Lansor Fiyatlarının Yıllara Göre Değişimi

İlaçlar sağlığımız açısından birçok rahatsızlığa çözüm olmaktadır. Bunun yanında yan etkileri bakımında da dikkatli kullanılması gereken ürünler olduğu unutulmamalıdır. Lansor mide ilacının da tıpkı diğer birçok ilaçta olduğu gibi bazı yan etkileri bulunmaktadır. Özellikle baş ağrısı, kabızlık veya yorgunluk gibi belirtiler bu ilacın sık rastlanan yan etkileridir.

Sağlık güvencesi olan kişilerin hastanelerde yazılan ilaçların belli bir kısmını devlet karşılamaktadır. Eczanelerde satılan Lansor fiyat bakımından herhangi bir indirim veya devlet desteği olmadan satılmaktadır. 28 kapsül halinde yaklaşık 64 Türk lirasına alınabilir.

Lansor 28 kapsül fiyatı 2023 yılından itibariyle eczanelerde 64,72 TL’den satılmaktadır.

Lansor ilacını geçen sene yani 2021 yılının ağustos ayında ise yaklaşık 35 Türk lirasına almak mümkündü. Bir yıl daha geriye gittiğimizde Lansor ilacının fiyatının 2020 yılının ağustos ayında ise 30 Türk lirası olduğunu söyleyebiliriz. Bu bilgiler ışığında Lansor ilacının genel olarak fiyatlandırma durumuna göz atmış olduk. Parol fiyatı için tıklayınız. Lansor prospektüsü için tıklayınız.

Lansor Fiyat, Ne İşe Yarar? Lansor Mide İlacı, Koruyucu Konusu, Salı günü 24 Ekim 2023 tarihinde güncellenmiştir. Lansor Fiyat, Ne İşe Yarar? Lansor Mide İlacı, Koruyucu Veriler yenilenip, kontrol edilmiştir.
lansor fiyat
lansor fiyat
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir