Levmont fiyat – Fiyatı, birçok kişi tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özellikle Levmont SGK Fiyat farklılık gösterdiği için satın almadan önce araştırmak önemlidir.

Levmont Tablet Ne Kadar?

İlaç fiyatları, kişiler tarafından eczaneye gitmeden önce sık sık sorulur. Eğer Levmont tablet fiyatları ne kadar diyorsanız, aşağıdaki tabloya bakarak öğrenebilirsiniz.

Levmont Fiyat

Levmont İlaç TürleriLevmont Fiyatı
Levmont Fiyat205.15 TL
Levmont 2.5/4 Mg Fiyat403.18 TL
Levmont SGK Fiyat75,72 TL
levmont fiyat 2023, levmont fiyat ne işe yarar, levmont fiyat farkı, levmont fiyat 2.5, levmont fiyat 2.5/4, levmont fiyat 90 tablet

Levmont Fiyat

İlacı nereden alabilirim diyorsanız, evinize en yakın olan eczaneye gidebilirsiniz. Eğer o esnada olmasa bile depodan kısa sürede temin edilebilir.

Levmont Tablet Prospektüs

Levmont tablet etkin madde olarak levosetirizin dihidroklorür ve montelukast sodyum içermektedir. Bunların yanı sıra yardımcı bileşenleri prospektüs içerisinde yer almaktadır;

 1. Mikrokristalin selüloz
 2. laktoz anhidrus DC (inek sütü kaynaklı)
 3. kolloidal silikon dioksit
 4. magnezyum stearat
 5. mannitol SD (E 421)
 6. kırmızı demir oksit (E172)
 7. kroskarmelloz sodyum
 8. hidroksi propil selüloz
 9. L-Lösin
 10. opadry II 85G34784 pink içeriği (polivinil alkol, talk, titanyum dioksit (E 171), makrogol/PEG 3350, lesitin (soya) (E 322), kırmızı demir oksit (E 172) ve FD&C mavi no:2 indigo karmin alüminyum lak(E 132))

Eğer Levmont tablet içerisinde bulunan maddelere karşı alerjiniz varsa alınmamalıdır. Aksi durumda yan etkileri gözlemlenebilir. Dolayısıyla sağlık sorunlarınız bulunuyorsa, öncelikle hastaneye giderek tedavi olmanız gerekir.

Doktorunuz sizi muayene edip tıbbi öykünüzü de alarak, en uygun tedaviyi uygulayacaktır.

Levmont Tablet Yan Etkileri Neler?

İlaçların yan etkileri hastalar tarafından kullanım öncesinde düşünülebilir. Eğer Levmont yan etkileri nedir diyorsanız, prospektüs bilgisine göre bunlar şöyledir;

 1. Grip benzeri hastalıklar
 2. Görme bozukluğu
 3. Nefes darlığı
 4. Anormal karaciğer fonksiyonu
 5. Karaciğer iltihabı
 6. Çarpıntı
 7. Baş ağrısı
 8. İshal
 9. Kusma
 10. Döküntü
 11. Uykuya eğilim
 12. Üst solunum yolu enfeksiyonu
 13. Ateş
 14. Karaciğer enzimlerinde yükselme
 15. Takatsizlik

Bunların dışında farklı levmont yan etkileri de vardır. Kullanmaya başladıktan sonra gözlemlenirse, en kısa sürede doktora gidilmelidir.

Levmont Nasıl Kullanılır?

Levmont kullanımı doktorun size reçete ettiği şekilde olmalıdır. Prospektüs bilgilerine göre bütün halinde, bir miktar su ile beraber yutulmalıdır. Tabletin çiğnenmemesine ya da ezilmemesine özen gösterilmelidir. Bunun yanı sıra aç ya da tok karna alınmasında da sakınca bulunmamaktadır.

Levmont ilaç prospektüsünü okumak için tıklayınız.

Levmont Fiyat

levmont fiyat 2023, levmont fiyat ne işe yarar, levmont fiyat farkı, levmont fiyat 2.5, levmont fiyat 2.5/4, levmont fiyat 90 tablet
levmont fiyat 2023 levmont fiyat ne işe yarar levmont fiyat farkı levmont fiyat 25 levmont fiyat 254 levmont fiyat 90 tablet

Levmont Fiyat

Levmont 2.5/4 Mg Fiyatı Ne Kadar?

Levmont 2.5/4mg fiyatı 2023 yılında 159,50 TL’dir.

Levmont Tablet Yan Etkileri Neler?

Grip benzeri hastalıklar, Görme bozukluğu, Nefes darlığı, Anormal karaciğer fonksiyonu, Karaciğer iltihabı gibi yan etkileri bilinmektedir. Daha detaylı bilgi için prospektüs bilgisini inceleyiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir