İlaç AdıMajezik Fiyat Listesi
Majezik Duo Fiyatı108.54 TL
Majezik Sprey Fiyatı110.71 TL
Majezik Fiyat Listesi

Majezik fiyat bilgileri değişiklik göstermektedir. Kemik ve kas ağrılarına iyi gelen ve ağrıları dindirmek amacı ile kullanılan bir ilaçtır. Doktor tarafından reçeteli olarak yazılmaktadır. Aynı zamanda eczaneden özel olarak da satın alabilmeniz mümkündür.

Majezik fiyatı ne kadar?

Majezik fiyatı 2023 güncel fiyatı 37,79 TL’dir

Majezik Ne İçin Kullanılır? Kas ve kemiklerde meydana gelen ağrıların giderilmesi amacı ile de kullanılır

Majezik fiyat skalası genelde her yıl değişiklik gösterir. Güncel olan fiyat bilgisi de aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Çeşitli nedenlerle meydana gelen ağrıların ortadan kaldırılması amacı ile kullanılan ilaçlardan biridir. Majezik kullanım dozuna dikkat etmekte ve her durumda kullanmamakta fayda vardır. Uzmanların uygun gördüğü kullanım durumları;

Majezik’in kullanım durumları arasında Romatizmal hastalıklarda yer almaktadır

Majezik Ne İşi Yarar?

Majezik neredeyse her evde bulunan ve vazgeçilmez olan bir ilaç olarak satılmaktadır. Majezik fiyat konusunda da neredeyse her bütçeye hitap eden bir ilaçtır. Kas ve kemiklerde meydana gelen ağrıların giderilmesi amacı ile kullanılır. Bu konuda da oldukça etkili bir ilaçtır. Regl günlerinizin rahat ve daha az ağrı ile geçirmenizi sağlar. Ameliyatlar sonrasında meydana gelen ağrıları hafifletmeye yarar. Çok fazla alanda uygun bir dozda kullanabilmeniz mümkündür. Ancak kullanım öncesinde, bir reaksiyon söz konusu olduğu zaman mutlaka bir hekimden veya uzmandan destek alınız. Doktorunuzun izin vermediği takdirde bilinçsiz bir ilaç kullanımından da sakınınız. Majezik sprey, majezik duo, majezik ağrı kesici fiyat listesi güncellenmiştir.

Majezik Fiyatı 2023 yılı itibariyle, eczanelerde 37,79 TL’dir

Majezik Yan Etkileri Nelerdir?

Her ilacın faydası olduğu gibi bazı kişiler üzerinde de yan etkileri mevcuttur. Yan etkiler ise;

Gibi belirtiler ilk başta meydana gelen belirtilerdir. Sizler de böyle bir olumsuzluk ile karşılaştığınız zaman mutlaka bir hekime danışmalısınız. Parol fiyatı için tıklayınız. Majezik prospektusü için tıklayınız.

YouTube video
majezik fiyat
majezik fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir