Mentollü Sigara ModeliFiyat
Kent Mentollü Sigara Fiyatları36 TL
Rothmans Mentollü Sigara Fiyatları32 TL
Viceroy Mentollü Sigara Fiyatları39 TL
Pall Mall Mentollü Sigara Fiyatları35 TL
West Grey Mentollü Sigara Fiyatları30 TL
Camel Mentollü Sigara Fiyatları39 TL
Winston Mentollü Sigara Fiyatları35 TL
Mentollü Sigara Fiyatları

Rothmans Mentollü Sigara Fiyatı 2023 yılında 31,00 TL’dir

Mentollü sigara fiyatları 2023 yılı içerisinde de birçok sigara kullanıcısı tarafından araştırılmaktadır. Fakat 2020 yılından itibaren uygulanan yeni yasa ve Avrupa Birliği kararıyla mentollü sigara satışı yasaklanmıştır.

Buna karşın alternatifler üretilmiş olsa da, bazı Ortadoğu ülkelerinde hala üretilmekte ve Türkiye’ye de ulaştırılmaktadır. Mentollü sigara satın almak isteyen kişiler, kaçak ya da internetten satılan ürünlere yönelmekte ve bu sayede bu açığı kapatmaktadır. Peki, Mentollü sigara nerede bulunur?

Mentollü Sigara Fiyatları ,Kent, Marlboro Mentollü Sigara !

Kaçak Mentollü Sigara Fiyatları

Kaçak mentollü sigara fiyatları arasında en çok dikkat çeken Kent Switch’tir. Karton olarak satışa sunulan Kent mentollünün fiyat listesi aşağıda yer almaktadır.

Mentollü Sigara Fiyatları 2023 Mentollü Sigara Fiyatları
3 Karton Mentollü Kent Switch Fiyatı600 TL
4 Karton Mentollü Kent Switch Fiyatı700 TL
6 Karton Mentollü Kent Switch Fiyatı1000 TL
Mentollü Sigara Fiyatları
mentollü sigara fiyatları, mentollü sigara fiyatlari 2023 , mentollü sigara fiyatları kent switch, mentollü sigara satın al, sigara mentol fiyatlari
mentollü sigara fiyatları mentollü sigara fiyatlari 2023 mentollü sigara fiyatları kent switch mentollü sigara satın al sigara mentol fiyatlari

Kent Mentollü Sigara Fiyatı 2023 yılında güncel 35,00 TL’dir

Satın almadan önce yasak olduğunu ve satışının da alımının da cezaya tabi tutulabileceğini bilmeli ve buna göre hareket etmelisiniz.

Mentollü sigara nerede bulunur?

Sahibinden mentollü sigara satılan platformlardan birisidir. Bunun yanı sıra mentollü sigara Trendyol’da da bulunmaktadır. Tabloya göz atarak Kaçak mentollü sigara fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mentollü sigara nerede bulunur? Diyorsanız, internet sitelerinin yanı sıra bazı tütüncülerden ve bakkallardan temin edebilirsiniz. Ek olarak sigara ya da tütün satışı yapan bazı kahvehaneler de hala mentollü sigara satışı yapmaktadır. Eğer yurtdışına çıkma şansınız varsa, İran – Irak ve Suriye gibi ülkelerden de satın alma şansınız bulunmaktadır.

mentollü sigara fiyatları kent mentollü sigara marlboro mentollü sigara

Viceroy Mentollü Sigara Fiyatı 2023 yılında güncel 39,00 TL’dir

Eğer tüm çabalarınıza rağmen mentollü sigara bulamıyorsanız, sigaranın filtresine mentol yağı damlatarak kullanabilir ya da mentol toplarından satın alarak filtre içerisine yerleştirebilirsiniz. Bu da neredeyse mentollü sigaranın aromasını ve tadını vermektedir. Kent sigara hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir