Muhabbet Kuşu Fiyatları TürüMuhabbet Kuşu Fiyatları
Yavru Muhabbet Kuşu120 TL
Albino Muhabbet Kuşu300 TL
Show Jumbo Muhabbet Kuşu1250 TL
Rainbow Muhabbet Kuşu1250 TL
Japones Muhabbet Kuşu1000 TL
Yerli Muhabbet Kuşu125 TL
Lutino Muhabbet Kuşu400 TL
muhabbet kuşu, muhabbet kuşu fiyatları, jumbo muhabbet kuşu, albino muhabbet kuşu, rainbow muhabbet kuşu, muhabbet kuşu cinsleri,erkek muhabbet kuşu, yavru muhabbet kuşu, japones muhabbet kuşu, muhabbet kuşu türleri, beyaz muhabbet kuş, Muhabbet Kuşu Kafesi

Muhabbet Kuşu Yem MarkalarıMuhabbet Kuşu Yem Fiyatları
Karışık Üretici Muhabbet Kuşu Yemi 25 KG361,00 TL
Sade Muhabbet Kuşu Yemi Sarı Darı 25 KG337,25 TL
Gold Wings Premium Muhabbet Kuşu Yemi 1 KG113,91 TL
İpek Değirmen Karışık Muhabbet Kuşu Yemi118,66 TL
Versele Laga Prestige Muhabbet Kuşu Yemi 1 KG89,99 TL
Pupa Mama 15 Adet 1 Koli474,89 TL
Özel Karışık Muhabbet Kuşu Yemi 10 KG185,00 TL
muhabbet kuşu yem fiyatları, muhabbet kuşu kızıştırıcı yem, muhabbet kuşu yem çeşitleri, muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşu ne yer, muhabbet kuşu yemi 25 kg

Muhabbet Kuşu Fiyatları 2022 yılında pek çok kişi tarafından sorulmaktadır. Küçük boyutları ve sevimli yapılarıyla muhabbet kuşları, günümüzde birçok kişi tarafından sevilerek beslenir. Ancak gerek daha önce almayanlar, gerekse tekrar almak isteyenler fiyatlarını sorabilmektedir.

Bu konuda ücretlendirme farklı maddeler göre değişmektedir. Dişi muhabbet kuşları genellikle daha pahalı olmaktadır. Aynı şekilde yavru kuşlarda yetişkinlere göre daha fazla görülebilmektedir. Bunun yanı sıra muhabbet kuşu kategorisinde farklı türler vardır. Her birinde fiyatlar değişebilmektedir.

Senelere göre fiyatlarda yine farklılıklar gözlemlenmektedir. Ancak muhabbet kuşu satılık olarak 75 ile 1250 TL arasında bulunmaktadır. Ancak yem masraflarının bulunduğu da unutulmamalıdır.

Muhabbet Kuşu Fiyatları Ne Kadar?

Muhabbet kuşları kaç TL 2022 yılında en çok sorulan konulardan bir tanesidir. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgilere aşağıda yer alan tablodan ulaşmanız mümkündür;

Görülebildiği üzere fiyatlar her türde farklılık gösterebilmektedir. Bir tür içerisinde de fiyatlar aynı değildir. Cinsiyeti ve yaşı tür içinde ücretleri belirleyen, önemli bir etmendir.

Muhabbet Kuşu Yemleri Ne Kadar?

Muhabbet kuşları kaç TL 2022 yılında 75 ile 1,250 TL arasında değişmektedir. Ancak bunun kadar yemlerin de fiyatlarını bilmeniz gerekir. Bu aylık yem masraflarını hesaplamanıza olanak tanır. Aşağıda yer alan tablodan bunu görmeniz mümkündür.

Görülebileceği üzere yem fiyatları kaç kilogram alındığına ve markalara göre değişkenlik göstermektedir.

Muhabbet Kuşu Kafesi 150,00 TL

Muhabbet Kuşu Nereden Alınabilir?

Muhabbet kuşu satılık var mı? Muhabbet kuşları her eve neşe getiren canlılar arasındadır. Bu nedenle evinde bir dost beslemeye karar verenler, sık sık bunu tercih etmektedir. Ancak daha önce alınmamışsa nereden alınacağı konusunda bir soru işareti meydana getirebilir.

Bunun için herhangi bir petshop’a gitmeniz yeterlidir. Ardından farklı türleri görebilir, bunların arasından seçim yapabilirsiniz. Belirli yaş ve cinsiyete göre arıyorsanız yine tercihlerde bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda internete bakarak, muhabbet kuşu sahiplendiren web sitelerini görebilirsiniz. Söz konusu kişilerle iletişime geçerek muhabbet kuşu yine edinebilirsiniz. Muhabbet kuşu tarihini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

Rainbow Muhabbet Kuşu Ne Kadar ?

Rainbow muhabbet kuşu 1.250 TL’dir.

Japones Muhabbet Kuşu Ne Kadar ?

Japones muhabbet kuşu 1.000 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: