Primolut Fiyatı 2022

Primolut güncel fiyat aşağıdaki tabloda da görüldüğü üzere 48,75 Türk lirasıdır.

ÜrünFiyat
Primolut48,75 TL
Primolut Fiyat

Primolut fiyat listesi sürekli olarak güncellenir ve değişiklik gösterir. Fiyatlar ile bilgiyi en güncel ve en doğru fiyat bilgisini eczanelerden öğrenmeniz mümkündür. Primolut fiyat skalası neredeyse her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir.

Primolut ilacı adet düzenleme ilacı olarak kullanılan ilaçların arasında olup kadınlar için ise oldukça önemli bir ilaçtır. Ancak yan etkisinin fazla olması sebebi ile doktorunuza danışmadan kullanmamanız gerekir.

Regl olma tarihinizi ileri bir tarihe atan bir ilaç olup adet düzenleme amacı ile kullanılır. Regl dönemlerinde şiddetli ağrılara neden olabilir. Primolut kullanım dozu doktorunuz tarafından özel olarak ayarlanır ve o şekilde reçete edilir. Regl döneminizden 3 gün önce başlamanız gerekir. Regl dönemine girdiğiniz zaman alacağınız ilaç regl geciktirme konusunda tam etki sağlamayabilir. Primolut tableti mutlaka su ile tüketmeniz gerekir ve çiğnenmemesi gerekir. İlacınızın bittikten sonra ise 2 veya 3 gün içerisinde regl olursunuz. Bu da her konu gibi kişiden kişiye değişiklik gösterebilen bir durumdur.

Primolut fiyat, primolut n fiyat, primolut-n fiyat, primolut adet geciktirici fiyat, primolut fiyat 2022, adet geciktirici primolut fiyat gibi aramalar, sitemize gelmektedir.

Primolut Fiyat, Primolut N Fiyat, Adet Geciktirici fiyatı
Primolut Fiyat, Primolut N Fiyat, Adet Geciktirici fiyatı

Primolut Yan Etkileri Nelerdir?

Meydana gelebilecek yan etkiler şunlardır;

Bu gibi yan etkiler görüldüğü takdirde ilacı kullanmayı bırakmalısınız. Daha büyük bir problem ile karşılaşmamak için bir hekime başvurmanız gerekir.

Primolut Nasıl Bir İlaçtır ve Nelere Dikkat Etmelidir ?

Adet geciktirici olarak kullanılan bir ilaç olup ovulasyonu durdurmaya yarar. Kadınlık hormonu ilaçları arasında en çok bilinen ilaçlardandır. Primolut fiyat konusunda da her bütçeye hitap eden ve doktor tarafından reçete edilen bir ilaçtır. Aynı zamanda hamile kalmak isteyen kişilerin kullanması tavsiye edilmemektedir ve hamilelik durumunda da kullanılmaması gerekir. Bunun yanı sıra kalp ve damar hastalığı olan kişilerin kullanmaması gerekir ve mutlaka bir hekim ile görüşme yapılarak kullanımına başlanmalıdır. Primolut nasıl kullanılır, ne zaman başlanmalı ve kullanım dozunu ise sağlık uzmanı ile görüşme dahilinde öğrenerek kullanmaya başlayınız. Tarlusal fiyat listesi için tıklayınız. İlaç prospektüsü için tıklayınız.

Primolut Fiyat, Primolut N Fiyat, Adet Geciktirici Konusu, Cumartesi günü 13 Ağustos 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik Gizlidir. IP adresiniz Kaydedilmiştir.