9 Eylül 2023 Tarlusal Fiyat Listesi Güncel

Tarlusal İlaç Fiyatı (Yıl)Tarlusal İlaç Fiyatı
Tarlusal Fiyat 5 mg Adet Söktürücü 2023 33,75 TL
Tarlusal Fiyat 5 mg Adet Söktürücü 202114,41 TL
Tarlusal Fiyat 5 mg Adet Söktürücü 202010,18 TL
Tarlusal fiyat, listesi

Tarlusal Fiyat, Tarlusal İlaç Fiyatı 2023 yılında ne kadar birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Zira ilaç fiyatları her sene farklılık göstermektedir. En yakın eczaneye giderek bu konuda ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Aynı zamanda aşağıdaki tabloyu inceleyerek de fikir edinebilirsiniz.

Tarlusal 5 mg fiyatı 2023 yılından itibaren, eczanelerde 33,45 TL’den satılmaktadır.

Tarlusal İlaç Fiyatı 2023 yılında güncellenmiştir. 33,45 TL ila 25 TL aralığında satılmaktadır. Fiyatlar farklılık gösterebileceği için eczacınızdan Tarlusal Fiyat hakkında bilgi almanız tavsiye edilir. Peki, Tarlusal Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Tarlusal Fiyat, Tarlusal İlaç Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Tarlusal Kullanımı, Tarlusal Kullananlar Yorumları

Tarlusal Fiyat konusunu işledikten sonra Tarlusal Nedir sorusu, ilacı almadan önce birçok kişi tarafından sorulur. İlaç aşırı östrojen salgılanması durumunda kullanılır. Bunun dışında farklı kullanım amaçları da yer almaktadır. Tarlusal 5 MG etkin maddesi medroksiprogesteron aseatat’tır. Prospektüs bilgisine göre yardımcı maddeleri ise şöyledir;

  1. Laktoz Monohidrat
  2. Kalsiyum Stearat
  3. Mineral Yağ (Parafin Likit)
  4. Talk
  5. Sakkaroz
  6. Mısır Nişastası

Tarlusal Fiyat 5 mg Adet Söktürücü 2020 yılında ise 10,18 TL’den satılmaktaydı.

Beyaz renkli olan Tarlusal 5 MG kokusuz bir ilaçtır. İki yüzü düz olup birinde T hafi vardır. Progestrojenler grubuna dahildir. Bu ilaç grubu, doğal kadınlık hormonu olan progesterona benzerdir.

Tarlusal Nasıl Kullanılır?

Tarlusal’ı daha önce kullanmayan kişilerin aklında Tarlusal Faydaları ve Tarlusal Nasıl Kullanılır sorusu sık sık görülmektedir. Prospektüs bilgisine göre endometrioziste, adet ilk gününden itibaren 3 ay süreyle günde 3 kez alınır. Tedavi esnasında düzensiz olarak damla şeklinde yahut normal kanama normaldir.

Tarlusal Fiyat 5 mg Adet Söktürücü 2021 yılında ise 14,41 TL’den satılmaktaydı.

tarlusal fiyat
tarlusal 5 mg adet söktürücü fiyat listesi

Şiddetli yahut düzensiz adet kanamaları ve diğer adet problemlerinde ise farklı kullanılır. Son adet dönemi başlangıcından 16 gün geçince 8-10 gün süreyle alınır. Tablet kullanımı bitirilince adet kanaması gibi kanama birkaç gün sonra olabilir.

Adet görmeme tedavisinde ise 3 dönem tekrarlanacak şekilde 5-10 günlük sürede kullanılır. Tablet kullanımı bırakılınca birkaç gün sonra adet kanaması gibi kanama meydana gelir. Tarlusal ağızdan alınmakta olup yemekten önce veya sonra yararlanılabilir. Çiğnenmeden yahut ezilmeden, yeterli miktarda su ile yutulur. Tarlusal çocuk ve yaşlılarda kullanılamayacağı için dikkatli olunmalıdır. Ella ertesi gün hapı fiyatı için tıklayınız. Tarlusal ilaç prospektüsü için tıklayınız.

tarlusal fiyat 2023 , tarlusal fiyat 2023  eczane, tarlusal fiyatı nedir, tarlusal fiyatı ne kadar
tarlusal fiyat 2023
YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir