Tarlusal İlaç Fiyatı (Yıl)Tarlusal İlaç Fiyatı
Tarlusal Fiyat 5 mg Adet Söktürücü 202222,45 TL
Tarlusal Fiyat 5 mg Adet Söktürücü 202110,69 TL
Tarlusal Fiyat 5 mg Adet Söktürücü 20209,65 TL
Tarlusal nedir, tarlusal fiyat, tarlusal yan etkileri, tarlusal ilaç, tarlusal 5 mg, tarlusal adet söktürücü ne kadar?

Tarlusal Fiyat, Tarlusal İlaç Fiyatı 2022 yılında ne kadar birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Zira ilaç fiyatları her sene farklılık göstermektedir. En yakın eczaneye giderek bu konuda ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Aynı zamanda aşağıdaki tabloyu inceleyerek de fikir edinebilirsiniz.

Tarlusal Fiyat, Tarlusal İlaç Fiyatı 2022 Ne Kadar?

Tarlusal İlaç Fiyatı 2022 yılında güncellenmiştir. 22,45 TL ila 25 TL aralığında satılmaktadır. Fiyatlar farklılık gösterebileceği için eczacınızdan Tarlusal Fiyat hakkında bilgi almanız tavsiye edilir. Peki, Tarlusal Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Tarlusal Kullanımı, Tarlusal Kullananlar Yorumları

Tarlusal Fiyat konusunu işledikten sonra Tarlusal Nedir sorusu, ilacı almadan önce birçok kişi tarafından sorulur. İlaç aşırı östrojen salgılanması durumunda kullanılır. Bunun dışında farklı kullanım amaçları da yer almaktadır. Tarlusal 5 MG etkin maddesi medroksiprogesteron aseatat’tır. Prospektüs bilgisine göre yardımcı maddeleri ise şöyledir;

  1. Laktoz Monohidrat
  2. Kalsiyum Stearat
  3. Mineral Yağ (Parafin Likit)
  4. Talk
  5. Sakkaroz
  6. Mısır Nişastası

Beyaz renkli olan Tarlusal 5 MG kokusuz bir ilaçtır. İki yüzü düz olup birinde T hafi vardır. Progestrojenler grubuna dahildir. Bu ilaç grubu, doğal kadınlık hormonu olan progesterona benzerdir.

Tarlusal Nasıl Kullanılır?

Tarlusal’ı daha önce kullanmayan kişilerin aklında Tarlusal Faydaları ve Tarlusal Nasıl Kullanılır sorusu sık sık görülmektedir. Prospektüs bilgisine göre endometrioziste, adet ilk gününden itibaren 3 ay süreyle günde 3 kez alınır. Tedavi esnasında düzensiz olarak damla şeklinde yahut normal kanama normaldir.

tarlusal nedir, tarlusal fiyat, tarlusal yan etkileri, tarlusal ilaç, tarlusal 5 mg, tarlusal adet söktürücü
tarlusal nedir, tarlusal fiyat, tarlusal yan etkileri, tarlusal ilaç, tarlusal 5 mg, tarlusal adet söktürücü

Şiddetli yahut düzensiz adet kanamaları ve diğer adet problemlerinde ise farklı kullanılır. Son adet dönemi başlangıcından 16 gün geçince 8-10 gün süreyle alınır. Tablet kullanımı bitirilince adet kanaması gibi kanama birkaç gün sonra olabilir.

Adet görmeme tedavisinde ise 3 dönem tekrarlanacak şekilde 5-10 günlük sürede kullanılır. Tablet kullanımı bırakılınca birkaç gün sonra adet kanaması gibi kanama meydana gelir. Tarlusal ağızdan alınmakta olup yemekten önce veya sonra yararlanılabilir. Çiğnenmeden yahut ezilmeden, yeterli miktarda su ile yutulur. Tarlusal çocuk ve yaşlılarda kullanılamayacağı için dikkatli olunmalıdır. Ella ertesi gün hapı fiyatı için tıklayınız. Tarlusal ilaç prospektüsü için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik Gizlidir. IP adresiniz Kaydedilmiştir.