9 Ocak 2024 Arveles Tablet ve Ampul Fiyat Listesi

Arveles İlaç TürüAdetFiyat
Arveles 25mg 20 Tablet60.43 TL
ARVELES 50 MG/ 2 ML Enjeksiyonlu Çözelti6 Ampul55,52 TL
ARVELES 25 MG Film Kaplı Tablet30 Tablet73.67 TL
ARVELES 50 MG/ 2 ML Enjeksiyonluk Çözelti20 Ampul151.91 TL
Arveles 50 MG 2 ML Enjeksiyonluk Çözelti10 Ampul82.25 TL
ARveles Fiyat Listesi Tablet ve Ampül Fiyatı

Arveles özellikle hem reçeteli hem de reçetesiz alınabilen ilaçlar, çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Söz konusu ilaç olduğunda Arveles fiyat da merak edilir.

Bir çeşit ağrı kesici olarak kullanılan ve pek çok rahatsızlıkta da tercih edilebilen bir ilaçtır. Hem reçetesiz hem de reçeteli bir şekilde alınabilmektedir. Kolay erişilebilir bir ilaç olması nedeniyle de güncel fiyat bilgisi çokça araştırılır.

Arveles fiyat bakımından her geçen yıl artış görülen ilaçlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Modern tıp alanı her geçen gün gelişmektedir. Bununla birlikte bu alanda kullanılan ilaçların da arttığını görebilirsiniz.

Arveles ilaç, tabloda da görüldüğü gibi 25,44 TL üzerinden satılmaktadır. Yaşadığınız rahatsızlığa göre doktorunuza danışarak bu ilacı kullanabilirsiniz.

Arveles 20 Tablet Fiyatı 2024 yılında 45,00 TL’den eczanelerde satılmaktadır.

Arveles Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Daha önce de bahsedildiği gibi Arveles, bir çeşit ağrı kesici olarak bilinir. Ne işe yaradığı ve ne için kullanıldığı konusunda da araştırılanlar arasında yer almaktadır.

Arveles ilacının prospektüs kısmına bakıldığında pek çok durum için kullanılabildiğini görebilirsiniz. Bu durumlardan başlıcaları şu şekilde sıralanabilir:

Sıralanan bu tip durumlarda ve hafif veya orta şiddetteki ağrılar için kullanılabilmektedir. Bahsi geçen bu ilacı doktorunuzun önerdiği şekilde kullanabilirsiniz. Beklenmeyen bir komplikasyon görüldüğünde bu durum doktora danışılmalıdır. Gerekirse ilaç kullanmaya da son verilmelidir.

Diş ağrısı için kullanılan ilaçlar arasında yer alan Arveles 30 Tablet eczanelerde 65,00 TL’den satılmaktadır.

Arveles Nereden Alınır?

Günümüzde doktorlar tarafından sıklıkla reçete edilen ilaçlardan biridir. Hastalar tarafından da reçetesiz bir şekilde satın alınabilmektedir. Nereden temin edilebileceği konusunda da merak edilmektedir. Arveles fiyat bilgisi ekseninde ufak bir araştırma sayesinde ödenecek tutar öğrenilebilir. Ayrıca kişi bu ilacı nereden temin edebileceği konusunda bilgi edinebilir.

Yalnızca eczanelerden alabileceğiniz bu ilacı piyasadaki 2024 yılı fiyatı üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca doktorunuz tarafından muayene edildikten sonra reçeteli bir şekilde temin edebilirsiniz. Bir şekilde temin ettiğiniz bu ilacı ne kadar süre kullanmanız gerektiği önemlidir. Bu konu hakkında gerek doktorunuzdan gerekse de eczacınızdan gereken bilgileri alabilirsiniz. Uzman kontrolü olmadan kullanmak olumsuz etkilere sebep olabilir.

Arveles prospektüsünü incelemek için tıklayınız.

Üretici / İthalatçı Firma : https://www.menarini.com.tr/tr-tr/Anasayfa/

arveles, arveles tablet, arveles fiyat, arveles nedir, arveles ağrı kesici
Arveles fiyat listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir