Magnezinc fiyat – Fiyatı 2023 yılında ne kadar? Güncel ilaç fiyatları, eczaneyi ziyaret etmeden önce hastalar tarafından sık sık sorulur. Bilindiği gibi tüm ilaçlarda bu konu değişkenlik gösterir. Eğer Magnezinc almak istiyorsanız, aşağıda yer alan tabloya bakabilirsiniz.

Magnezinc Fiyat

Yıllara Göre Magnezinc FiyatıMagnezinc Fiyat
2023 Magnezinc Fiyatı79,49 TL
2022 Magnezinc Fiyatı59,49 TL
2021 Magnezinc Fiyatı31,21 TL
2020 Magnezinc Fiyatı25,27 TL
magnezinc fiyat 2023, magnezinc film tablet fiyat 2023, magnezinc fiyat

Magnezinc fiyatı 2023 senesinde nasıl diyorsanız tüm bunları değerlendirebilirsiniz. Böylece hızlı bir şekilde aradığınız yanıtları da alabilirsiniz. İlacı herhangi bir eczaneden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Magnezinc Ne İşe Yarar?

Her ilaç farklı sebepten dolayı kullanılır. Dolayısıyla insanlar hangisinin ne işe yaradığını sorabilir. Magnezinc ne işe yarar diyorsanız, çinko ve magnezyum eksikliğinin giderilmesinde ya da eksikliğin önlenmesinde yararlanılmaktadır.

Ağızdan alınmakta olan tablet, piyasaya 40 tablet içeren 4 adet blister halinde sunulmaktadır. Ancak ilacın kullanılma alanı, çinko ya da magnezyum eksikliği gibi problemleriniz varsa alabileceğiniz anlamına gelmez.

Herhangi bir sağlık sorunu varsa, öncelikle hastaneye giderek muayene olunmalıdır. Eğer doktorunuz size Magnezinc reçete etmişse, yazdığı gibi kullanılmalıdır.

Magnezinc Yan Etkileri Neler?

Magnezinc yan etkileri, ilacın içeriğine yer alan bileşenlere karşı duyarlılığı olan kişilerde görülebilir. Bu nedenle etkin veya yardımcı maddelerine karşı hassasiyeti olanlar kullanmamalıdır.

Eğer eller, ayaklar, bilekler, yüz, dudaklarda şişme gözlemlenirse, ağız ya da boğazın yutmayı veya nefes almayı zorlaştıracağı biçimde şişerse kullanım durdurulmalı ve hemen en yakın hastanenin acil bölümüne gidilmelidir. Bunlar ilaca karşı ciddi alerjiniz olduğu anlamına gelir.

Bunun yanı sıra prospektüs bilgisine göre farklı Magnezinc yan etkileri de vardır. Maddeler halinde bunlar şöyledir;

  1. Karın ağrısı
  2. Hazımsızlık
  3. Mide ağrısı
  4. Kramp
  5. İshal
  6. Bulantı
  7. Göğüs veya boğazda ağrı

Magnezinc kullanırken bu gibi yan etkiler gözlemlenirse, en kısa sürede doktorunuza haber verilmeli ya da yakın hastaneye gidilmelidir. Yan etkilerden dolayı çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği bir yerde, ambalajı içinde saklanması gerekir. Ayrıca bulunduğu oda sıcaklığı da 25 derece altı olmalıdır.

Tüm ilaçlarda olduğu gibi, üzerinde yazan son kullanma tarihinden önce alınmalı, geçmişse kullanılmamalıdır.

Magnezinc filim tablet prospektüsünü okumak için tıklayınız.

Magnezinc Fiyat

magnezinc fiyat 2023, magnezinc film tablet fiyat 2023, magnezinc fiyat
magnezinc fiyat 2023 magnezinc film tablet fiyat 2023 magnezinc fiyat

Magnezinc Fiyat

Magnezinc Film Tablet Fiyat 2023 Yılında Ne Kadar?

Magnezinc filim tablet fiyatı 2023 yılında 79,49 TL’dir

Magnezinc Yan Etkileri Neler?

Karın ağrısı, Hazımsızlık, Mide ağrısı, Kramp, İshal, Bulantı, Göğüs veya boğazda ağrı gibi yan etkileri bilinmektedir. Daha detaylı bilgi için prospektüsünün okunması gerekir.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir