British Shorthair yavru fiyat – Fiyatları ne kadar? Kedilerin bakımı kolay olduğu için birçok kişi evde beslemek ister. Özellikle cins kediler daha fazla ilgi görmektedir. Eğer British Shorthair almayı arzuluyorsanız, fiyatlarına aşağıdan bakabilirsiniz.

British Shorthair Yavru Fiyat

British Shorthair Yavru Kedi FiyatlarıBritish Shorthair Yavru Kedi Fiyatı
British Shorthair Yavru Fiyatları500 – 6,000 TL
British Shorthair Yeni Doğan Fiyatları500 – 1,200 TL
Eğitimli British Shorthair Fiyatları1,500 – 7,000 TL
british shorthair yavru fiyat gri, british shorthair yavru fiyat izmir, british shorthair yavru fiyat kayseri, british shorthair yavru fiyat 2023, british shorthair yavru fiyatları ne kadar, british shorthair yavru fiyat sahibinden, british shorthair yavru fiyat ankara

British Shorthair Yavru Fiyat

Bu farklılaşmanın pek çok sebebi vardır. Ancak genel hatlarıyla British Shorthair yavru kedi fiyatları şu gibi faktörlerden etkilenir;

 1. Kedinin cinsiyeti
 2. Kedinin kaç aylık olduğu
 3. Kedinin daha önce sahiplendirilip sahiplendirilmediği

Ayrıca yavru kedilerin genellikle kısırlaştırılmadığı bilinmelidir. Dolayısıyla bu durum ekstra masraflara neden olacaktır. Bunun yanı sıra bakım masraflarının olduğu da hatırlanmalıdır. 

British Shorthair Özellikleri Neler?

Cins kedilerin belirli özellikleri olabilmektedir. British Shorthair özellikleri temel olarak şu şekilde gözlemlenmektedir;

 1. Diğer hayvanlar ile iyi bir şekilde geçinir.
 2. Tüyleri tek katmanlıdır. Bu nedenle fazla kırıklar meydana gelinmez.
 3. Sakin bir yapıya sahiptir.
 4. Oyuncu ve uyumlu bir karakteri sahiptir.
 5. Zeki bir yapısı vardır.
 6. Evde yalnız kalabilir ve bu esnada sakin kalabilir.
 7. Bir doğumda 3-4 yavru dünyaya gelebilir.
 8. Dişileri çok iyi ve ilgili bir annelik yapar.
 9. Yavruları annelerine düşkün, enerjik bir yapıya sahiptir.

Ancak tıpkı insanların gibi hayvanların da farklı karakterlere sahip olabileceği hatırlanmalıdır. Bu maddeler genel anlamda bulundurduğu özelliklerdir.

British Shorthair Nasıl Alınabilir?

Normal bir kedi barınaktan gerek yavru gerekse yetişkin olarak kolayca alınabilir. Ancak cins kediler için bu büyük soru işaretleri oluşturur. Çünkü bunları barınakta bulmak neredeyse imkansızdır.

British Shorthair nasıl satın alınır diyorsanız, ilk olarak yaşadığınız yerdeki petshopları dolaşabilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde bularak istediğiniz yavruyu edinebilirsiniz. Bunun dışında internet sitelerine de göz atabilirsiniz.

Para vermeden edinip edinemeyeceğinizi düşünüyorsanız bunun yanıtı evettir. Zira kediler yavrulayınca kısa süre sonra yeni mama masrafları meydana gelir. Bu nedenle sahipleri satmak yerine sahiplendirmek isteyebilir.

Bu ilanlara da sosyal medya platformlarından ya da internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede yine istediğiniz British Shorthair yavrusuna kısa sürede keşfedebilirsiniz.

British Shorthair yavru kediler hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

British Shorthair Yavru Fiyat

british shorthair yavru fiyat gri, british shorthair yavru fiyat izmir, british shorthair yavru fiyat kayseri, british shorthair yavru fiyat 2023, british shorthair yavru fiyatları ne kadar, british shorthair yavru fiyat sahibinden, british shorthair yavru fiyat ankara
british shorthair yavru fiyat gri british shorthair yavru fiyat izmir british shorthair yavru fiyat kayseri british shorthair yavru fiyat 2023 british shorthair yavru fiyatları ne kadar british shorthair yavru fiyat sahibinden british shorthair yavru fiyat ankara

British Shorthair Özellikleri Neler?

Diğer hayvanlar ile iyi bir şekilde geçinir, Tüyleri tek katmanlıdır. Bu nedenle fazla kırıklar meydana gelinmez, Sakin bir yapıya sahiptir, Oyuncu ve uyumlu bir karakteri sahiptir, Zeki bir yapısı vardır.

British Shorthair Kedilerin Ömrü Ne Kadar?

Ortalama olarak 20 yıl ömürleri vardır ve oldukça sağlıklıdırlar

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir