Köpek AdıFiyat
Golden Retriever Köpek Fiyatı2.200 – 5.500 TL
Golden retriever fiyatları

Golden Köpek Fiyatları

Golden Köpek fiyatları ne kadar, bu canlıları sahiplenmek ve evinde beslemek isteyen kişiler tarafından sık sık düşünülmektedir. Renkleri ve sevimli yapılarıyla birçok kişinin hayal ettiği köpek türleri arasındadır.

golden fiyat, yavru golden fiyatları, golden fiyatları, golden fiyatı
yavru golden fiyatları

Golden Retriever Yavru fiyatı 2023 yılında petshoplarda 2.300 TL ile 3.500 TL’dir

Dolayısıyla bunları satın almak isteyen kişiler, ne kadar olduklarını da öncesinden merak etmektedir. Genel anlamda incelendiğinde 50 ile 500,00 TL arasında değişmekte olduğu gözlemlenmektedir. Çünkü,

  1. Köpeğin cinsiyeti,
  2. Hamile olup olmadığı,
  3. Yaşı,
  4. Aldığı eğitim,

Bunları etkilemektedir. Ayrıca dişi köpekler yeni doğan yavruları ile birlikte sahiplendirilebilir. Bu durumda fiyatlar da değişiklik göstermektedir.

Golden Köpeklerin Özellikleri

Golden Retriever özellikleri bakımından oldukça güzel bir yapıya sahiptir. Vücutlarının uzunluğu, yükseklik derinden daha uzundur. Yetişkin Golden erkek 56 ile 61 cm arasında yüksekliğe sahiptir. Ancak dişilerde bu 51 ile 56 arasındadır. Ağırlıkları da değişkenlik gösterebilmektedir. Erkekler 30 ile 35 kilogram ağırlıktayken dişiler 25 ile 30 arasındadır.

Tüy yapıları da oldukça kalitelidir. Gerek düz gerekse dalgalı bir yapıya sahip olabilir. Kürkleri incelendiğinde, alt tabakasının yoğun olduğu görülmektedir. Bu nedenle suya karşı daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kuyruğu kalın olup kaslı bir yapıya sahiptir. Bu açıdan Golden Retriever özellikleri oldukça sevilen bir yapıya sahiptir.

Golden Köpek Karakteri Nasıl?

Golden Retriever ırkı insanlar ile verimli bir şekilde bağ kurabilmektedir. Bu nedenle oldukça sevilen ırklar arasın girer. Oyunculukları da bu nedenle oldukça iyidir. Onunla oynanabilecek oyunlar oldukça geniştir.

Su ile araları iyi oldukları için banyo yaptırmada sorunlar çıkmaz. Yüzmekten de zevk aldıkları için birlikte yapabileceğiniz faaliyetler oldukça geniştir. Havuza top düşse bile onu hızlı bir şekilde alıp size getirebilir.

Oldukça enerjik oldukları için sürekli oyun oynamak isteyebilir. Bunların yanı sıra sadakatleri de bulunmaktadır. Akıllı canlılar oldukları için eğitim vermek oldukça rahattır.

Golden Retriever Nasıl Beslenir?

Golden Retriever fiyatı 2023 yılında petshoplarda 2.200 TL ile 5.500 TL’dir

Her canlı doğal ortamında kendi besinlerini bulabilir, ancak onları sahiplenmişseniz beslenmelerini de elinize aldığınız anlamına gelir. Dolayısıyla golden köpek almak istiyorsanız, Golden Retriever ırkı beslenmesini de bilmeniz gerekir.

Bu köpekler verdiğiniz çoğu şeyi yiyebilir. Bu her ne kadar olumlu gibi görülse de dikkatli olmayı gerektirir. Çünkü sindirim sistemine nelerin zarar vereceğini düşünmediği, bilmediği için zararlı şeyleri de yiyebilir. Dolayısıyla kötü bir şeyi yerse sağlık sorunları yaşanabilir. Bu canlıların sindirim sistemleri oldukça hassastır.

Dolayısıyla onlara özel olan mamaları tercih etmeniz tavsiye edilir. Zengin bir besin içeriğine sahip olanlar daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak tanır.

Golden Retriever Nereden Alınır?

Golden köpek fiyatları 50 ile 500 TL arasında seyreder. Eğer bu köpekleri almak istiyorsanız, Petshop’ları ziyaret etmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra farklı internet sitelerinde de gerek sahiplendirmesi gerekse satışları yer almaktadır. Bunlardan herhangi birini değerlendirmeniz mümkündür.

Golden ırkı nereden gelmiştir? Golden köpekler hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Golden Köpek Fiyatları

Golden Retriever Nereden Alınır? Petshoplardan ve internet sitelerinden alınabilir. Ayrıca barınaklardan da bu köpekleri sahiplene bilirsiniz.

golden retriever, golden retriever yavru, golden retriever fiyat, golden köpek, golden köpek fiyatları, golden köpek yavru, golden köpek cinsi, golden cinsi köpek, golden köpek yavrusu, golden köpek yavru fiyatları, golden cinsi köpek fiyatları, golden köpek fiyatı, golden yavru köpek fiyatları
Golden retriever yavru

Golden Köpek Fiyatları

Yavru Golden Köpek Fiyatı Ne Kadar?

Yavru golden köpek fiyatı 2.500 – 3.000 TL arasında değişmektedir.

Golden Köpek Fiyatı Ne Kadar?

Golden köpek fiyatı 2.500 – 5.000 TL arasında değişmektedir.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir