Japon Balığı Fiyatları 2023

Ürün AdıFiyat
Orijinal Oranda A++ Kalite Japon Balığı Fiyatı195 TL
Redcap Fiyatı195 TL
A Kalite Ranchu Fiyatı485 TL
İthal Oranda Japon Balıklar Fiyatı310 TL
Koi balıkları 30-31 CM Fiyatı1,170 TL
10-12 cm Koi balıkları Fiyatı60 TL
6-8 CM Japon balığı Fiyatı60-100 TL
10-11 CM Japon Balığı Fiyatı185-199,99 TL
Yelpaze Kuyruklu Japon Balığı Fiyatı150 TL
Torba Gözlü Japon Balığı Fiyatı160 TL
Japon balığı fiyatları

Orijinal Oranda A++ Kalite Japon Balığı fiyatı 2023 yılında 185,00 TL’dir

japon balığı fiyatları, japon balığı fiyatları 2023, japon balığı fiyatları pet shop
japon balığı fiyatları

Japon balığı fiyatları ne kadar? Balıklar her ne kadar sessiz olsa ve elle sevilemese de izlemesi oldukça huzurlu canlılardır. Bu nedenle evinde bir evcil hayvan beslemek isteyenlerin aklına sık sık gelmektedir. Lakin satın almadan önce fiyatlarının ne kadar olduğu doğal olarak düşünülür.

Eğer aşağıda bulunan tabloyu incelerseniz, fiyatlar hakkında bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görülebileceği üzere Japon balıkları boyutlarına ve alt türlerine göre değişik fiyatlarda olabilmektedir.

Japon Balığı Nereden Alınabilir?

Japon balığı satın alma nereden yapılabilir? Günümüzde çoğu petshop’ta bu balık türlerini kolayca bulmak mümkündür. Zira yaygın olarak görülmektedir. Nadir olmadığı için zorluk çekmeden bulabilir, aynı gün içinde beslemeye başlayabilirsiniz.

Bunun dışında farklı çözümlere de gidebilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya platformlarında yayınlanan ilanlara bakabilir, en güzel görünen balığı satın alabilirsiniz. Ayrıca farklı internet sitelerine de göz atabilirsiniz.

Bunlardan hangisini tercih ederseniz edin, Japon balığı satın alma işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Japon Balığı Özellikleri

İthal Oranda Japon Balık fiyatı 2023 yılında petshoplarda 310,00 TL’dir

Japon balıkları günümüzde Chinese Gold Fish ya da kısaca Gold Fish olarak da bilinmektedir. Bunun en temel sebebi görünümlerinden ileri gelmektedir. Isı değişimlerine dayanıklı olan bu balık türleri soğuk suda hayatlarını sürdürebilir. Bu nedenle bakımı oldukça kolay ve rahattır.

Bu balıkların erkek ve dişileri farklı yapılardadır. Erkeklerin kuyrukları dişilere göre daha uzundur ve böylece fark edilebilir. Dişilerde ise gövde uzun karın daha şişkin yapıdadır. Kendi türlerine karşı saldırgan olmasa da farklı balık türlerine göre saldırgan olabilir.

Japon balıkları 6 aylık bir hafızaya sahip olduğu ve insanlara alışabildiği için alışkanlık geliştirmeye yatkındır. Ancak bu balıkları besleyecekseniz dikkatli olmanız gerekir. Çünkü kendisinden küçük olan balıkları yemeye çalışacaktır. Bu bakımdan sadece otçul değil aynı zamanda etçildir.

Japon Balığı Fiyatları Ve Bakımı

Peki, Japon balığı bakımı nasıl olur? Bu balıklar soğuk suda hayatlarını sürdürebilir. Dolayısıyla ısıtıcı bulundurmanız gerektirmez. Sıcaklığın 20-21 derece olması yeterli olacaktır. Baktığınız akvaryumun geniş olması, sağlıkları için oldukça önemlidir.

Ayrıca akvaryumda bulunan taneler keskin, onlara zarar verecek yapıda olmamalıdır. Zira bu canlılar kumu ağızları ile eşelemekte, içinde yem aramaktadır. Keskin bir madde onlara kolay bir şekilde zarar verebilir. Kum eşelemek suyu bulandıracağı için bir filtre olması da yine tavsiye edilir.

Onların bu hareketleri, akvaryum içinde bitki yetiştirmeyi neredeyse imkansız hale getirir. Zira bitkinin köklerine sürekli zarar verir. Bunlara dikkat ederek daha sağlıklı yetiştirmeniz mümkündür.

Japon Balığı Nedir? Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Yelpaze Kuyruklu Japon Balığı fiyatı 2023 yılında 150,00 TL’dir

Japon Balığı Fiyatları

japon balığı, japon balığı fiyatları, japon balığı fiyat, japon balığı çeşitleri, siyah japon balığı, japon balığı renkleri, siyah teleskop gözlü japon balığı, japon balığı fiyatları 2023 , yelpaze kuyruklu japon balığı, torba gözlü japon balığı, panda japon balığı, shubunkin japon balığı
japon balığı fiyat

Yelpaze Kuyruklu Japon Balığı Fiyatı Ne Kadar?

Yelpaze kuyruklu Japon balığı fiyatı 150,00 TL’dir.

Torba Gözlü Japon Balığı Fiyatı Ne Kadar?

Torba Gözlü Japon Balığı fiyatı 160,00 TL’dir.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir